حجم فایل: 6687MB نوع : قیمتی قیمت: 1,253,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیر اپل واچ

درباره آموزش تعمیر اپل واچ

آموزش تعمیر اپل واچ در حال حاضر به دلیل گسترش روز افزون این محصول کمپانی اپل به یک نیاز اساسی برای تعمیرکاران تبدیل شده است. پردازنده قوی، وضوح بالا، مقاومت در برابر آب، GPS و باطری قدرتمند از مهم‌ترین دلایلی است که باعث شده اپل واچ به عنوان یک محصول منحصربه‌فرد شناخته شود. مقاومت در برابر آب یک ویژگی برجسته این محصول کمپانی اپل بوده، زیرا می‌توانید در زیر باران، استخر و زمان شست و شو دست از اپل ‌واچ استفاده کنید. فناوری منحصر به فرد اپل واچ برای تماس در زمان انجام ورزش‌های آبی موجب شده این تولید کمپانی اپل همانند سایر محصولات محبوبیت بالایی را به دست آورد. از این رو در سایت 118 فایل سعی شده با ارائه آموزش تعمیر اپل واچ در بیش از 8 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی به صورت جامع، تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری اپل واچ را آموزش دهد. آموزش تعمیر اپل واچ، تعمیر و تعویض سخت افزار سری‌های 1 تا 6 را به صورت گام‌به‌گام ارائه داده و تعمیرکاران قادرند با کمک آموزش تعمیر اپل واچ در بخش کالبدشکافی، با قطعات داخلی اپل واچ به صورت کامل آشنا شوند و همچنین نحوه اصولی تعمیر صفحه نمایش، باطری، اتصالات باطری، تعمیر کابل دکمه پاور و غیره در آموزش تعمیر اپل واچ بیان شده است. با کمک این مجموعه، تعمیرکاران می‌توانند به صورت تخصصی تعمیرات این محصول جذاب اپل را به مشتریان ارائه دهند. در بخش نرم افزاری آموزش تعمیر اپل واچ به موضوعاتی نظیر مشکلات بروزرسانی کردن، حل مشکل وصل نشدن به وای‌فای، مشکل روشن نشدن صفحه نمایش، روشن بودن دائم صفحه نمایش، حل مشکل وصل نشدن به اینترنت، خطای نصب نسخه بروزرسان ساعت، خاموش شدن ساعت در حین ورزش' >ورزش، آموزش نصب سیستم عامل اپل واچ و غیره اشاره شده تا علاقمندان و تعمیرکاران بتوانند در کنار تعمیرات سخت افزاری، مشکلات نرم‌افزاری را هم رفع کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش تعمیر اپل واچ برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تعمیر اپل واچ برای همه تعمیرکارانی که به صورت فنی و تخصصی تعمیرات محصولات اپل را انجام می‌دهند مناسب و کاربردی بوده، زیرا به صورت کاملاً تخصصی مراحل تعمیر قطعاتی نظیر صفحه نمایش، باطری، اتصالات باطری، تعمیر کابل دکمه پاور و غیره را آموزش می‌دهد. علاوه بر این آموزش تعمیر اپل واچ، برای کسانی که هیچ دانشی در زمینه تعمیرات ندارند هم مفید بوده، زیرا آموزش تعمیر اپل واچ مراحل تعویض و تعمیر قطعات را به صورت مرحله‌به‌مرحله انجام داده تا افراد تازه کار هم بتوانند با کمک آموزش تعمیر اپل واچ  وارد شغل تعمیرات اپل واچ شده و از این راه درآمد نسبتاً خوبی را به دست آورند.


در پایان آموزش تعمیر اپل واچ چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش تعمیر اپل واچ علاقمندان به رشته تعمیرات و تعمیرکاران توانایی تعمیر و تعویض قطعات سری‌های 1 تا 6  اپل واچ را یاد گرفته به گونه‌ای که می‌توانند به صورت تخصصی تعمیر اپل واچ را ارائه دهند. علاوه بر سخت افزار اپل واچ مشکلات نرم افزاری از قبیل مشکلات بروزرسانی کردن، حل مشکل وصل نشدن به وای‌فای، مشکل روشن نشدن صفحه نمایش، روشن بودن دائم صفحه نمایش، حل مشکل وصل نشدن به اینترنت، خطای نصب نسخه بروزرسان ساعت، مشکل عدم دریافت اعلان پیام، خاموش شدن ساعت در حین ورزش' >ورزش، آموزش نصب سیستم عامل اپل واچ، تشخیص اپل واچ فیک و اصل، تعمیر مشکل بلوتوث، شارژ و هنگ کردن و غیره نیز در آموزش تعمیر اپل واچ توضیح داده شده تا تعمیرکاران علاوه بر تعمیر قطعات سری‌های مختلف، مشکلات نرم افزاری را هم در انتهای آموزش تعمیر اپل واچ آموزش ببیند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش تعمیر اپل واچ چگونه است؟

بازار کار آموزش تعمیر اپل واچ همانند سایر محصولات کمپانی اپل بسیار برای تعمیرکاران سودآور بوده به گونه‌ای که تعمیر و تعویض قطعه‌های اپل واچ سودی بیش از 4 میلیون تومان در ماه را برای تعمیرکاران حرفه ای و مجرب سبب شده است. توجه داشته باشید تعمیر اپل واچ به دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم شده که بخش نرم افزاری آن سهم کمتری را به خود اختصاص داده، از این رو آموزش تعمیر اپل واچ در بخش سخت افزار سری‌های 1 تا 6 به صورت دقیق و جامع آموزش تعمیر اپل واچ را بیان کرده تا تعمیرکارن بتوانند به راحتی پس از پایان آموزش تعمیر اپل واچ وارد بازار کار شده و درآمد قابل ملاحظه‌ای را به دست آورند.


سرفصل‌های آموزش تعمیر اپل واچ داخل این مجموعه:

•    سخت‌افزار (سری 1- سری 6)

•    نرم‌افزارمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه