حجم پکیج: 53279MBقیمت: 7,511,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیرات کامپیوتر

درباره آموزش تعمیرات کامپیوتر

آموزش تعمیرات کامپیوتر با بیش از 81 ساعت به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی  تحت الفظی در سه پارت "آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر"، "آموزش تعمیر لپ‌تاپ" و "آموزش تعمیر مک‌بوک" به صورت جامع ارائه شده تا علاقمندان و افراد جویای کار بتوانند از صفر تا صد آموزش تعمیرات کامپیوتر را فراگیرند.

در آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر، آموزش تعمیرات کامپیوتر، ابتدا اجزایی مانند کارت گرافیک، کارت صدا، رم، فن‌ها و اجزای خنک کننده معرفی می شود، تا به صورت کامل با اجزای اصلی و مهم آشنا شوید، این امر سبب می‌شود؛ علاقمندان بتوانند مشکلی ایجاد شده از لحاظ سخت‌افزاری را به راحتی بگویند مربوط به چه بخشی از کامپیوتر می‌باشد. باز و بستن کیس ارتقاء کامپیوتر، حل مشکل ویندوز 10، دیباگ کردن کامپیوتر، عیب‌یابی و تعمیر قسمت‌های مختلف کامپیوتر نظیر کارت گرافیک، کابل‌ها و کانکتور، مادربرد و رم اولین قدم در شروع آموزش تعمیرات کامپیوتر است که به صورت گام‌به‌گام یاد داده می‌شود؛ سپس به بررسی ،تعویض و تعمیر هارد دیسک، درایو نوری، رم، کارت گرافیک، کارت صدا، مادربرد، پاور کامپیوتر و فن‌ها پرداخته می‌شود.

تعمیر لپ‌تاپ در پارت دوم آموزش تعمیرات کامپیوتر ارائه شده که به مباحثی مانند تعمیرات سخت افزاری انواع لپ‌تاپ، رفع مشکل و تعمیر انواع لپ‌تاپ اشاره دارد. آموزش تعمیرات کامپیوتر در چهار بخش رفع مشکل و تعمیر انواع لپ‌تاپ، مواردی چون رفع صفحه‌ی سیاهی لپ‌تاپ Asus chromebook و تبلت Alba، روشن نشدن لپ‌تاپ 5742Acer aspire ، روشن نشدن 5750acer aspire ، مشکل تصویر پوشه با علامت سوال، مشکل گرافیک، تست و بنچمارک هارد دیسک‌ها، تعمیر گرافیک و روش درست کردن چیپ گرافیک و غیره را به صورت جامع و کامل یاد می‌دهد.

در پارت سوم آموزش تعمیرات کامپیوتر به تعویض و عیب‌یابی سه مدل از خانواده مک‌بوک که به نام‌های مک‌بوک، مک‌بوک ایر و مک‌بوک پرو شناخته شده‌اند می‌پردازیم. تعمیر آب خوردگی، جداسازی قطعات مک‌بوک 13 اینچی، جدا کردن صفحه نمایش مک بوک 2015، تعویض یا تمیز کردن کلیدهای کیبورد مک‌بوک‌ها، تعویض Cpu مک‌بوک، تعمیر و تمیز کردن کیبورد و پد لمسی مک‌بوک A1181 و غیره در قسمت مک‌بوک، آموزش تعمیر مک‌بوک توضیح داده شده است. در این پارت از آموزش تعمیرات کامپیوتر پس از مک‌بوک به عیب‌یابی و تعویض قطعات مک‌بوک ایر پرداخته می‌شود که شامل جداسازی قطعات مک بوک ایر 13 اینچی 2015، تعویض صفحه نمایش مک‌بوک ایر، تعویض Heat Sink ، تمیز کردن Cpu مک بوک ایر 11 اینچ (A1370-A1465) از 2011 تا  2015 و غیره می‌شود. در بخش مک‌بوک پرو آموزش تعمیر مک‌بوک، تعویض کیبورد مک‌بوک پرو 13 اینچ، تمیز کردن و بستن کیبورد، پد لمسی و تاچ بار مک‌بوک پرو 2019 و غیره را فرا می‌گیرید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


برای چه کسانی آموزش تعمیرات کامپیوتر مناسب است؟

از افراد تازه‌کار گرفته تا افراد حرفه‌ای آموزش تعمیرات کامپیوتر برای‌شان مفید و کاربردی است، زیرا در آموزش تعمیرات کامپیوتر به طور دقیق تعمیر سخت‌افزار کامپیوتر، لب‌تاب و مک‌بوک را آموزش می‌دهد. حتی کسانی که هیچ شناخت و مهارتی در این حرفه ندارند هم ‌می‌توانند در کمترین زمان آموزش تعمیرات کامپیوتر را به طور جامع فرا بگیرند. از آن جا که آموزش تعمیرات کامپیوتر نکات و تکنیک‌های منحصربه‌فردی را در ضمن آموزش ارائه می‌دهد می‌توان گفت که آموزش تعمیرات کامپیوتر برای افراد حرفه‌ای و مجرب هم مناسب و کاربردی است و موجب می‌شود سطح کار این افراد افزایش پیدا کند و بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کار خود کنند.

در پایان آموزش تعمیرات کامپیوتر چه اتفاقی می افتد؟

در پایان تمامی پارت‌های "آموزش تعمیر سخت‌افزار کامپیوتر"، "آموزش تعمیر لپ‌تاپ" و "آموزش تعمیر مک‌بوک" آموزش تعمیرات کامپیوتر علاقمندان توانایی بالایی در تعمیر و رفع عیب انواع کامپیوتر و لب‌تاب به دست خواهند آورد به گونه‌ای که می توانند به راحتی وارد کار تعمیرات کامپیوتر و لب‌تاب شوند.

در انتهای پارت تعمیر سخت‌افزار کامپیوتر آموزش تعمیرات کامپیوتر علاقمندان با ابزارهای مورد نیاز آشنا خواهند شود تا در زمان تعویض و تعمیر بخش‌های حساس مانند کارت گرافیک، کارت صدا، مادربرد، رم، cpu و هارد کامپیوتر دچار مشکل نشوند. باز و بستن کیس ارتقاء کامپیوتر، حل مشکل ویندوز 10، دیباگ کردن کامپیوتر، عیب‌یابی و تعمیر قسمت‌های مختلف کامپیوتر نظیر کارت گرافیک، کابل‌ها و کانکتور، مادربرد و رم، رفع صفحه‌ی سیاهی لپ‌تاپ Asus chromebook و تبلت Alba، روشن نشدن لپ‌تاپ 5742Acer aspire ، روشن نشدن 5750acer aspire ، مشکل تصویر پوشه با علامت سوال، مشکل گرافیک، تست و بنچمارک هارد دیسک‌ها، تعمیر گرافیک و روش درست کردن چیپ گرافیک و غیره را فرا خواهند گرفت و قادرند با کمک این پارت از آموزش تعمیرات کامپیوتر هر مدل رایانه‌ای را عیب‌یابی کنند.

در پایان تعمیر لپ‌تاپ آموزش تعمیرات کامپیوتر تعمیرات سخت افزاری انواع لپ‌تاپ، رفع مشکل و تعمیر انواع لپ‌تاپ اشاره دارد. رفع مشکل و تعمیر انواع لپ‌تاپ در چهار بخش آموزش تعمیرات کامپیوتر مواردی چون رفع صفحه‌ی سیاهی لپ‌تاپ Asus chromebook و تبلت Alba، روشن نشدن لپ‌تاپ 5742Acer aspire ، روشن نشدن 5750acer aspire ، مشکل تصویر پوشه با علامت سوال، مشکل گرافیک، تست و بنچمارک هارد دیسک‌ها، تعمیر گرافیک و روش درست کردن چیپ گرافیک را علاقمندان یاد می‌گیرند، زیرا نکات و تکنیک‌های بسیاری مفیدی در این پارت از آموزش تعمیرات کامپیوتر ارائه شده است.

در آخرین پارت آموزش تعمیرات کامپیوتر رفع عیب و تعویض قسمت‌های مختلف مدل‌های پرطرفدار مک‌بوک مانند مک‌بوک، مک‌بوک ایر و مک‌بوک پرو ارائه شده است تا علاقمندان تعمیر مدل‌های مک‌بوک را بتوانند به صورت اصولی و دقیق فرا بگیرند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش تعمیرات کامپیوتر چگونه است؟

بازارکار پرسود آموزش تعمیرات کامپیوتر یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که به بسیاری از علاقمندان به این حرفه توصیه می‌کنیم قبل از ورود به این شغل حتماً آموزش تعمیرات کامپیوتر را به دقت مشاهده کنند، زیرا کامپیوتر و لب‌تاب داری بخش‌های حساسی هستند که یک اشتباه جزئی خسارت‌های جبران ناپذیری را به وجود می‌آورد، به همین دلیل نیاز به آموزش تعمیرات کامپیوتر بیشتر در این شغل احساس می‌شود. توجه داشته باشید که پس از آموزش تعمیرات کامپیوتر شناخت بازار هدف بسیار مهم می‌باشد؛ با توجه به این که آموزش تعمیرات کامپیوتر جزء خدماتی به شمار می‌رود که مورد استفاده سازمان‌ها و شرکت‌هاست، می‌توانید با بازاریابی تعمیرات کامپیوتر این سازمان‌ها و شرکت‌ها را به دست بگیرید و درآمد قابل توجهی را در ماه به دست آورید. در حال حاضر لب‌تاب پرکاربردتر از رایانه شده به گونه‌ای که کمتر کسی را می توان مشاهده کرد که از لب‌تاب استفاده نکند؛ از این رو به دلیل حجم بالای آن و افزایش روز افزون مردم، بازارکار تعمیرات لب‌تاب پر رونق بوده و توانسته درآمدی در حدود 7 تا 10 میلیون تومان در ماه را برای تعمیرکاران رقم بزند. دانش و مهارت تخصصی در زمینه تعمیرات لپ‌تاپ باعث می‌شود حتی درآمد تعمیرکاران از این رقم هم فراتر رود و برای تبدیل شدن به یک فرد متخصص آموزش تعمیرات کامپیوتر بهترین انتخاب برای این دسته از افراد است. از آن جایی که در آموزش تعمیرات کامپیوتر ابزارهای مورد نیاز هم معرفی شده و می توان گفت با آموزش تعمیرات کامپیوتر علاقمندان و افراد تازه‌کار قادرند در کمترین زمان به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوند.

سرفصل های آموزشی تعمیرات کامپیوتر داخل این مجموعه:

آموزش تعمیرات کامپیوتر پارت 1

•    معرفی اجزاء و سرهم کردن آن در کامپیوتر

•    عیب یابی و تعمیر کامپیوتر

•    بررسی ،تعویض و تعمیر هارد دیسک

•    بررسی، تعویض و تعمیر درایوهای نوری

•    بررسی، عیب یابی و تعویض رم کامپیوتر

•    بررسی،تعمیر و تعویض کارت گرافیک

•    بررسی، عیب یابی و تعمیر کارت صدا

•    بررسی، عیب یابی و تعویض قطعات مادربرد

•    بررسی، عیب یابی و تعمیر پاور کامپیوتر

•    بررسی، عیب یابی و تعمیر فن ها در کامپیوتر

آموزش تعمیرات کامپیوتر پارت 2

•    آموزش تعمیرات سخت افزاری انواع لپ تاپ

•    رفع مشکل و تعمیر انواع لپ تاپ-بخش اول

•    رفع مشکل و تعمیر انواع لپ تاپ-بخش دوم

•    رفع مشکل و تعمیر انواع لپ تاپ-بخش سوم

•    رفع مشکل و تعمیر انواع لپ تاپ-بخش چهارم

آموزش تعمیرات کامپیوتر پارت 3

•    مک بوک

•    مک بوک ایر

•    مک بوک پرولیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش تعمیرات لپ تاپ
  2. آموزش تعمیر سخت افزار کامپیوتر
  3. آموزش‌ تعمیرات‌ مک‌ بوک