حجم فایل: 27136MB نوع : قیمتی قیمت: 3,816,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تعمیرات آیپد

آموزش تعمیرات آیپد

آموزش تعمیرات آیپد با بیش از 65 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی به تعمیر و تعویض یکی از محبوب‌ترین تولیدات کمپانی اپل، آیپد، می‌پردازد. در آموزش تعمیرات آیپد سعی شده تعمیر بیش از 21 نوع مدل آیپد به صورت جامع و دقیق آموزش داده شود تا علاقمندان بتوانند تعمیر و تعویض قطعات مدل‌های پرمخاطب کمپانی اپل را انجام دهند. کالبدشکافی، بررسی کامل گوشی ، بازسازی دستگاه، روشن نشدن، بالا نیامدن، تعمیر بورد، تعمیر و تعویض کلیدهای پاور و ولوم، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر CPU، تعمیر تراشه های وایفای و بلوتوث، تعمیر و تعویض صفحه نمایشگر، تعمیر و تعویض پورت شارژ، تعمیر و تعویض اسپیکرهای گوش و بلندگو، تعمیر میکروفون و تعمیر دوربین در آموزش تعمیرات آیپد ارائه شده که با مشاهده ویدئوها به راحتی می‌توانید کار تعمیر آیپد را به نحو احسن انجام دهید. توجه داشته باشید، از آنجا که تعمیر آیپد کار بسیار حساسی است توصیه می‌کنیم آموزش تعمیرات آیپد را با دقت مشاهده کنید تا نحوه صحیح تعویض و تعمیر را به خوبی فرا بگیرید. نکات و ترفندهایی که در ضمن آموزش تعمیرات آیپد بیان می‌شود کمک می‌کند آموزش تعمیرات آیپد را به صورت تخصصی یاد بگیرید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش تعمیرات آیپد برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تعمیرات آیپد برای تمامی تعمیرکاران گوشی و تبلت مفید و کاربردی است، زیرا تعویض و تعمیر قطعات نسل‌های جدید آیپد در آموزش تعمیرات آیپد بیان شده است. علاوه بر تعمیرکاران حرفه‌ای کسانی هم که جویای یک شغل فنی هستند و هیچ دانشی در زمینه تعمیرات آیپد ندارد، آموزش تعمیرات آیپد برایشان مناسب بوده، زیرا مراحل تعویض و تعمیر قطعات آیپد به صورت دقیق و مرحله به مرحله بیان شده به گونه‌ای که هر فرد تازه‌کاری بتواند مهارت لازم را در تعمیرات آیپد به دست آورد و با مهارت کسب شده بتواند وارد بازارکار تعمیرات آیپد شود. تعمیر و تعویض بخش‌هایی مانند CPU، صفحه نمایشگر، پورت شارژ، باتری، اسپیکرگوش، بلندگو و غیره که نیاز به دقت بالایی در زمان تعمیر و تعویض دارند به صورت اصولی همراه با نکات ریز و اختصاصی، آموزش داده می‌شود تا تعمیرکاران کمتر دچار مشکل شوند، زیرا یک اشتباه جزئی ممکن است خسارت زیاد و جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند.


در پایان آموزش تعمیرات آیپد چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش تعمیرات آیپد علاقمندان توانایی بالا و خوبی در  کالبدشکافی، بررسی و بازسازی کامل گوشی، تعمیر بورد، تعمیر و تعویض کلیدهای پاور و ولوم، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر CPU، تعمیر وای‌فای و بلوتوث، تعمیر و تعویض صفحه نمایشگر، تعمیر و تعویض پورت شارژ، تعمیر و تعویض اسپیکرهای گوش و بلندگو، تعمیر میکروفون و تعمیر دوربین‌های عقب و جلو به دست می‌آورند و می‌توانند همانند یک فرد حرفه‌ای تعمیر بیش از 21 نوع مدل آیپد را انجام دهند. جالب است بدانید که نسل‌های جدید آیپد هم در بین این مدل‌ها موجود است و می‌توان گفت در انتهای آموزش تعمیرات آیپد علاقمندان قادرند علاوه بر مدل‌های مرسوم، تعمیر مدل‌های جدید آیپد را نیز انجام دهند. توجه داشته باشید که در آموزش تعمیرات آیپد دلیل روشن نشدن و بالا نیامدن آیپد توضیح داده شده و رفع این مشکلات را به طور دقیق تعمیرکاران فرا خواهند گرفت.

بازارکار آموزش تعمیرات آیپد چگونه است؟

از آن جایی که تولیدات کمپانی اپل از تکنولوژی منحصربه‌فردی برخوردارند؛ تعمیر و تعویض قطعات آن را باید حتماً یک فرد حرفه‌ای و متخصص انجام دهد. به دلیل حساس بودن تعمیر آیپد تعمیرکاران بهتر است آموزش تعمیرات آیپد را تهیه کنند تا تخصص و مهارت خود را در زمینه تعمیر آیپد افزایش دهند، زیرا بیشتر مشتریان به دلیل قیمت بالای آیپد و هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات تمایل دارند به یک فرد مجرب مراجعه کنند. برای شروع کار تعمیرات آیپد نیاز به سرمایه چندانی ندارید؛ با سرمایه‌ای نه‌چندان زیاد و آموزش تعمیرات آیپد می‌توانید بادر نظر گرفتن شرایط اقتصادی حال حاضر جامعه، در ماه درآمدی بیش از 5 میلیون تومان داشته باشید.با توجه به اینکه کیفیت قطعاتی که در محصولات کمپانی اپل به کار برده می‌شود نسبت به سایرین بیشتر است، قاعدتاً هزینه تعمیر بالایی نیز دارند که این امر موجب شده تا تعمیرکاران این حوزه از درآمد نسبتا‍ً بالایی برخوردار باشند. اگر توانایی تعمیر مدل‌‌های جدید آیپد را داشته باشید قطعاً درآمد ماهانه شما نسبت به دیگر تعمیرکاران این حوزه نیز بیشتر خواهد شد! برای آن که بتوانید این مدل از آیپدها را تعمیر کنید ویدئوهای مربوط به آیپدهای نسل جدید در آموزش تعمیرات آیپد را، با دقت بیشتری مشاهده کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

سرفصل‌های آموزشی تعمیرات آیپد داخل این مجموعه:

•    کالبدشکافی
•    بررسی کامل گوشی
•    بازسازی کامل گوشی
•    روشن نشدن
•    بالا نیامدن
•    تعمیر بورد
•    تعمیر و تعویض کلیدهای پاور و ولوم
•    تعمیر و تعویض باتری
•    تعمیر CPU
•    تعمیر وایفای و بلوتوث
•    تعمیر و تعویض صفحه نمایشگر
•    تعمیر و تعویض پورت شارژ
•    تعمیر و تعویض اسپیکرهای گوشی و بلندگو
•    تعمیر میکروفون
•    تعمیر دوربینمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تعمیر آیپد ایر
  2. آموزش تعمیر آیپد مینی