حجم فایل: 19660MB نوع : قیمتی قیمت: 1,842,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه

آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه

آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه در مجموعه ی پیش روی شما، از جامع ترین آموزش های موجود در زمینه ی آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه و موبایل است. با فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه و وسایل مشابه مانند تبلت، نیاز به آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه نیز افزایش یافته است. کم تر کسی است که با موبایل خود مشکلی پیدا نکرده باشد و سروکارش به تعمیرگاه های موبایل نیفتاده باشد. آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه به شما کمک می کند که با اصول اولیه و ساختار موبایل ها مثلا محل قرارگیری قطعات مختلف در داخل موبایل آشنا شوید. آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه همچنین می تواند نقطه ی شروعی برای راه اندازی کسب و کار پر درآمد تعمیر موبایل و وسایل الکترونیکی باشد.


 

آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه - آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه

آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه اهمیتی انکار نشدنی دارد. با آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه حتی اگر خودتان تعمیرکار موبایل هستید، با ترفندها و نکته های ویژه ی هر گوشی تلفن همراه آشنا می شوید. مثلا برخی گوشی ها برای باز شدن نیاز به حرارت دارند، یا محل قرارگیری مدارهای روی بردشان خاص است و ناآگاهی می تواند منجر به خرابی بیشتر شود. آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه به شما کمک می کند تا با کسب تجربه از فعالیت هایی که به صورت ویدئوی واقعی از آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه ضبط شده اند، مهارت خود را تکمیل کنید. در ویدیو های آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه به زبان انگلیسی، انواع گوشی های رایج در بازار اعم از قدیمی و جدید بررسی شده اند. تمرکز اصلی این بخش از آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه بر معرفی آناتومی گوشی های مختلف، آموزش باز و بسته کردن گوشی ها، انواع تست و تعویض نمایشگر و صفحه ی لمسی است، اما آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه در کنار این مسایل به تعویض باتری، قاب، آنتن وای فای، کلیدهای مکان نما و رادیو نیز می پردازد.

آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه - آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه

آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه مجموعه ای بی نظیر از باز کردن Disassembly)) و بستن (Assembly) گوشی های مختلف، مخصوصا مدل های قدیمی تر است که دارای دکمه بودند و پیچیدگی ها و ظرافت خاص خود را دارند. گستره ی آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه از گوشی های قدیمی نوکیا تا گوشی های مدل جدید مانند Galaxy S8+ متغیر است، به این معنی که با آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه می توانید تقریبا با ساختار و روش تعمیر همه ی موبایل های موجود آشنا شوید. راه حل های زیادی برای آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه در این مجموعه گردآوری شده است که برخی از آن ها ابداعی می باشد. برای مثال در آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه، برای باز کردن و جدا کردن کامل و بدون آسیب صفحه ی چسبیده به موبایل، از پیک گیتار و چاقوی پلاستیکی استفاده می شود در حالی که اغلب افراد این کار را با اشیای فلزی انجام می دهند که منجر به آسیب به برد می شود.


آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه  - آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه

آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه در ادامه ی نوآوری های کاربردی خود، برای افزایش دقت کار و تمیز بودن نتیجه، از یک مکنده استفاده می کند که به صفحه ی نمایشگر گوشی متصل می شود و آن را در مواقع مورد نیاز سرجایش ثابت نگه می دارد. این کار باعث می شود تا نمایشگری که تازه تعویض یا بسته شده است، تا چسبیدن کامل در محل خود باقی بماند و به راحتی جدا نشود. وسایل موردنیاز و حتی نوع و شماره ی پیچ گوشتی، در ابتدای هر ویدئوی آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه معرفی می شود تا برای یادگیری مشکلی پیش نیاید. اگر نگران هزینه های بالای کلاس های آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه هستید یا فرصت شرکت در آن ها را ندارید، اگر استادی که مورد اعتماد باشد اطراف شما نیست و اگر می خواهید آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه را بتوانید بارها و بارها با جزئیات تماشا کنید، فرصت را برای سفارش این مجموعه از دست ندهید. توجه نمایید که این مجموعه به عیب یابی و تعویض قطعات مربوط به مشکلات سخت افزاری قابل مشاهده می پردازد و آموزش های بیشتر در قالب مجموعه ی آموزش تعمیر موبایل (در سطح چیپ) خدمتتان عرضه شده است.


آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه - آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه

آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه شامل آموزش باز کردن، بستن، توضیح و تعویض قطعات معیوب در انواع گوشی های بلک بری، سری گلکسی سامسونگ، اچ تی سی، آیفون 3 و 4 و 5، نکسوس 4 و 5 و 7 ، نوکیای سری قدیمی و لومیا و آشا و... می باشد که برخی از ویدیو ها نیز دارای زیرنویس تحت الفظی است. با تهیه ی آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه می توانید با داشتن امکانات مناسب، خودتان اقدام به عیب یابی و تعمیر گوشی های تلفن همراه نمایید. هم اکنون می توانید مجموعه ی کاربردی آموزش تصویری تعمیر تلفن همراه را که توسط وبسایت 118file ارائه شده را به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت کنید. ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تعمیرات موبایل
  2. آموزش تعمیر موبایل