حجم فایل: 877MB نوع : حجمی قیمت: 10,277 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تسلط کامل بر جاوا

آموزش تسلط کامل بر جاوا

جاوا یک زبان برنامه نویسی رایانه ای است که به طور همزمان، مبتنی بر کلاس و مبتنی بر شیء گرا است یعنی طوری طراحی شده تا به همان اندازه که ممکن است وابستگی های پیاده سازی را داشته باشد.


 

آموزش تسلط کامل بر جاوا - آموزش تسلط کامل بر جاوا 

یکی از اهداف ایجاد جاوا توانایی انتقال می باشد یعنی این که هر برنامه ای برای سیستم عامل جاوا نوشته شده باید بر روی هر ترکیبی از سخت افزارها و سیستم عامل با پشتیبانی از زمان مناسب اجرا شود. چنین هدفی زمانی به دست می آید که جاوا به جای اینکه مستقیما به کد ماشین خاص معماری بدل شود، بوسیله کامپایل شدن کد زبان جاوا با بازنویسی متوسط به یک زبان برنامه نویسی قابل دسترسی و سورس باز تبدیل شود. کاربران معمولا از محیط جاوا در دستگاه خود برای برنامه های جاوا به صورت مستقل و یا در یک مرورگر وب برای اپلت های جاوا استفاده میکنند.

آموزش تسلط کامل بر جاوا - آموزش تسلط کامل بر جاوا 

دوره ی آموزشی آموزش تسلط کامل بر جاوا با استفاده از آموزش ها و ترفند های کدنویسی در جاوا به شما کمک میکند تا با این زبان برنامه نویسی به طور کامل آشنا شوید و تسلط کامل بر این برنامه داشته باشید. آموزش از طریق تمام فاکتورهای جاوا برای شما شروع میشود که باید برنامه های اندرویدی نوشته شده توسط جاوا را اجرا کنید. در نهایت با مبانی ابتدایی در برنامه نویسی جاوا آشنا شده و به صورت گام به گام با دیگر مباحث مانند عملیات ها و اولویت ها، کار با آرایه ها، برنامه نویسی شی گرا، برنامه نویسی شبکه و موارد دیگر آشنا خواهید شد.


سرفصل های آموزشی این بسته عبارتند از:

-Introduction and setup for JAVA

-More Than Basics

-Operations & Priorities

-Make Your Decisions

-Getting Loopy Loops

-Dealing with arrays

-User Defined Functions

-Object Oriented Programming

-File Handling

-Databases: using sqlite

-Multi-threading

-Collections

-Working with GUI

-Network Programming

-Tic Tac Toe Game Project

-Complete text editor Project

-How can you increase your knowledge
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه