حجم فایل: 4638MB نوع : حجمی قیمت: 54,352 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین

آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین

آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین عنوان یکی از جذاب ترین مجموعه های آموزشی سایت 118فایل می باشد که به طور کامل تمامی مباحث ضروری پیرامون بیت کوین را شرح داده است. این مجموعه آموزشی که شامل 5 فصل و هر فصل به طور میانگین 5 درس دارد، با معرفی بیت کوین آغاز شده است. معاملات اوراق بهادار، وام بیت کوین برای BIG Payouts روزانه و نحوه ساخت مارک Bitcoin 6 از مواردی است که مجموعه آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین به ان پرداخته است.


آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین - آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین

در ادامه سریع ترین روش خرج بیت کوین، چگونگی تنظیم یک کیف پول دیجیتالی و شرح Hardfork بیت کوین از دیگر مواردی است که این مجموعه آموزشی، آموزش داده است. مدرس مجموعه آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین Ryan Hildreth و Crypto Nick نام دارند که خود سابقه فعالیت تجاری داشته و صفرتا صد بیت کوین را در اختیار علاقمندان قرار خواهند داد.

آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین - آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین

لازم به ذکر است بیت کوین شبکه ای کاملاً توافقی است که نوعی پول دیجیتال را به وجود آورده است. بسیاری بر این باورند که بیت کوین شباهت زیادی به پول نقد اینترنتی دارد و می تواند به عنوان یک سیستم دفترداری با سه ورودی در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه روز به روز کاربران و کسب و کارهای فراوانی از بیت کوین استفاده می کنند لذا شبکه بیت کوین به سرعت روبه رشد است.

آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین

بیت کوین یک فضای در حال رشد و مملو از نوآوری هاست این در حالی است که فرصت های کسب و کار فراوانی در این فضا پیش روی افراد می باشد. اگر هیچ اطلاعاتی در زمینه بیت کوین ندارید و تازه کار هستید، تنها کافیست با نصب یک کیف پول بیت کوینی روی گوشی یا کامپیوتر شخصی خود بدون دانستن جزئیات فنی، کار با بیت کوین را آغاز کنید. تمامی این موارد به طور کامل در مجموعه آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین شرح داده شده است.


آموزش تسلط بر مباحث بیت کوین

لیست سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

-Introduction-To-Bitcoin-&-Cryptocurrencies

-Trading-Cryptocurrencies

-Lending Bitcoin For BIG Daily Payouts! (Be The Bank, Collect Your Interest)

-Bitcoin-or-Cryptocurrency-Mining-For-Passive-Income

-How-To-Build-A-6-Figure-Crypto-or-Bitcoin-Brand
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه