حجم فایل: 11468MB نوع : قیمتی قیمت: 2,150,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته در واقع پارت دوم و تکمیل کننده پارت اول آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته می باشد. به دنبال آموزش های ارائه شده در پارت اول که پیرامون بافت انواع سبد و کیف بود، آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته به آموزش بافت روفرشی، پادری و پاف به زبان انگلیسی و اسپانیایی پرداخته است.


آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته - آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته

پاف یا همان صندلی بافتنی به دلیل زیبایی خاصی که دارد به عنوان کالایی لوکس تلقی شده و افراد بسیاری علاقمند به استفاده از این نوع صندلی در منزل خود می باشند. به عبارت بهتر پاف می تواند دکوراسیون منزل را به گونه ای مدرن تر جلوه دهد. در ادامه مجموعه آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته بافت انواع پادری و پتو با تریکو را آموزش داده است. به منظور بافت انواع پادری و پتو می توان از نوعی کاموا تریکو با عرض بیشتر استفاده کرد تا علاوه بر زیبایی، فرایند بافت نیز کوتاه تر شده و در حقیقت بافت زودتر بالا بیاید.

آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته - آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته

انواع پادری و پتو تریکو می تواند زیبایی و جذابیت خاصی به دکوراسیون منزل شما داده و با سایر لوازم منزل هماهنگ شود. لازم به ذکر است از انواع پتو می توان به عنوان رو تختی نیز استفاده کرد که به دلیل هماهنگی بین رو تختی و پادری تریکو موجب ایجاد فضایی زیبا و مدرن در منزل شما خواهد شد. از دیگر موارد مطرح شده در مجموعه آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفتهمی توان به آموزش های مربوط به بافت انواع دمپایی روفرشی اشاره کرد. دمپایی روفرشی تریکو به دلیل نرمی و لطافت بسیار مورد پسند بسیاری از بانوان' >بانوان واقع شده و جایگزین دمپایی روفرشی مرسوم شده است.

آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته

مجموعه آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته نحوه بافت تمام آنچه را که این روزها طرفدار پیدا کرده با جزئیات کامل در اختیار علاقمندان قرار داده است. بنابراین اگر علاقمند به فراگیری هنری جدید و در عین حال پردرآمد می باشید، مجموعه آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته تمام آنچه را که به دنبال فراگیری آن هستید در اختیارتان قرار خواهد داد. با خریداری آموزش تریکو بافی از وب سایت 118file می توانید به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل این مجموعه را دریافت نمایید. 


         

آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته                                                    

آشنایی نسبی با قلاب بافی و انواع گرد بافی می تواند در راستای یادگیری بهتر مجموعه آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفتهبه علاقمندان کمک کند. تریکو بافی یکی از هنر هایی است که برای شروع کار به سرمایه چندانی نیاز ندارید و تنها با خرید چند کلاف تریکو و میل مخصوص تریکو بافی که کمی بزرگتر از میل های قلاب بافی است می توانید فعالیت خود در زمینه تریکو بافی را آغاز کنید.

لازم به ذکر است تریکو در انواع رنگ ها و با عرض های متفاوت در بازار موجود می باشد که تنها پس از پرس و جو می توانید بهترین نوع تریکو را خریداری نمایید. دقت داشته باشید که با توجه به نوع بافت و آنچیزی که قصد بافت آن را دارید می توانید از تریکو با عرض متفاوت استفاده کنید.


آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته

لیست سرفصل های مجموعه آموزش تریکو بافی از مبتدی تا پیشرفته عبارتند از:

آموزش بافت دمپایی روفرشی

انواع پتو

نحوه بافت پادری

مراحل بافت پاف (صندلی های بافتنی)ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش جامع تریکوبافی