حجم پکیج: 48127MBقیمت: 6,767,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تریکو بافی

درباره آموزش تریکوبافی

آموزش تریکوبافی یکی از مجموعه های پرفروش سایت 118FILE  می باشد که با ارائه دو پارت توانسته  انواع و ابعاد مختلف این هنر دستی زیبا را به صورت جامع و مفید آموزش دهد. آموزش تریکوبافی با بیش از 50 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی در دو پارت با عناوین "آموزش جامع تریکوبافی" و "آموزش تریکوبافی از مبتدی تا پیشرفته" شما را با نحوه بافت های گوناگون، بافت اشیاء و پوشاک مختلف، ابزار مورد نیاز و نکات حائز اهمیت آشنا می سازد. تریکوبافی در بسیاری از جهات به هنر قلاب‌بافی شبیه می‌باشد و از این رو افرادی که با قلاب‌بافی و بافتن کاموا آشنایی دارند می‌توانند با سرعت بیشتری آموزش تریکوبافی را فرا بگیرند. در تریکوبافی افراد می توانند با بافت های مختلف و استفاده از رنگ های گوناگون و شاد به تولید محصولات متنوعی بپردازند.
در پارت آموزش جامع تریکوبافی از آموزش تریکوبافی اصول اولیه بافت، بافت شال گردن، پتو، پادری، کیف، سبد، سبد حمل نوزاد، سبد حمل حیوانات و بافت های مختلف را آموزش می‌بینید. توجهداشته باشید برای بافت هر کدام از موارد ذکر شده با توجه به ابعاد آن ها نیازمند استفاده از میل‌های بافت با ضخامت‌های مختلف هستید که در آموزش تریکوبافی همه این ابزارها به طور کامل معرفی شده است.
آموزش تریکوبافی در پارت آموزش تریکوبافی از مبتدی تا پیشرفته تکمیل کننده آموزش های پارت اول از جمله بافت پتو، پادری، سبد نگهداری حیوانات و کیف است و بافت موارد جدیدی مانند پاف، لباس و دمپایی روفرشی را ارائه می‌دهد. آموزش تریکوبافی از مبتدی تا پیشرفته درآموزش تریکوبافی با بیان اصول اولیه بافت و نکات قابل توجه توانسته همه علاقمندان با هر سطحی از مهارت را به یک فرد مجرب و حرفه‌ای تبدیل کند. آموزش تریکوبافی سعی کرده جدیدترین وسایل دکوراسیون و پوشاک را برای دوستداران این هنر زیبا ارائه کند تا بتوانند با مشاهده ویدیو های آموزش تریکوبافی این مجموعه به بافت طرح های دلخواه خود بپردازند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


 

آموزش تریکوبافی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش تریکوبافی از آن جا که از مبتدی تا پیشرفته ارائه شده و گام‌به‌گام به بافت انواع شالگردن، پتو، پادری،کیف، انواع سبد، دمپایی روفرشی و غیره پرداخته ازاین رو آموزش تریکوبافی برای همه علاقمندان و کسانی که در این هنر زیبا مهارت نسبی دارند مفید و کاربردی است، زیرا در این آموزش سعی شده جدیدترین مدل‌های تریکوبافی با رنگ‌های شاد آموزش داده شود تا علاوه بر این که علاقمندان بتوانند وسایل بی‌نظیری را برای خود ببافند بتوانند به عنوان محصولات دستی در بازار به فروش بگذارند و درآمد قابل توجهی را از تریکو بافی به دست آورند.


چرا آموزش تریکوبافی را فرا بگیریم؟

تریکوبافی بسیار ساده بوده و می توانید زمانی که مهارت کافی را به دست آوردید در کمترین زمان برای خود ودیگران وسایلی از قبیل شالگردن، پتو، پادری، کیف، انواع سبد، دمپایی روفرشی و غیره را ببافید. جذابیت تریکوبافی بر هیچ کس پوشیده نیست و می‌توان گفت درحال حاضر بسیاری از مشاغل خانگی در ایران به بافت تریکو اختصاص داده شده که این نشان از بازار کار خوب این هنر دستی ارزشمند می‌باشد. 

در پایان آموزش تریکوبافی چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش تریکوبافی علاقمندان با یادگیری اصول اولیه بافت مانند گره و کوک می‌توانند از ساده‌ترین تا پیچیده‌ترین مدل‌های تریکو را ببافند. به گونه‌ای که در انتهای پارت اول قادرند با آموزش تریکوبافی بافت شالگردن، پتو، پادری، کیف و انواع سبد را به طور کامل انجام دهند. در پارت آموزش جامع تریکوبافی حتی انواع مختلف بافت را هنرآموزان آموزش می‌بینند و می‌توانند بافت‌هایی با مدل‌های خاص و منحصربه‌فرد را ببافند.
در انتهای پارت دوم همه علاقمندان صفر تا صد آموزش تریکوبافی را به طور کامل یاد گرفته و می‌توانند در کنار پارت اول مدل‌های متنوعی از کیف، کفش، شالگردن، لباس و غیره را به صورت اصولی و درست بافته و کاری با کیفیت و فوق‌العاده ای را داشته باشند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش تریکوبافی چگونه است؟

چگونه از راه تریکوبافی کسب درآمد کنید؟ کسانی که آموزش تریکوبافی را به عنوان یک شغل خانگی تهیه کرده‌اند باید بدانند که می‌توانند از این شغل خانگی درآمد قابل توجهی را به دست آورند. توجه داشته باشید درآمدی حاصل از آموزش تریکوبافی به سرعت دست شما و تعداد وسایلی که می‌توانید تولید کنید بستگی دارد. قاعدتاً هر چه بیشتر تریکو ببافید درآمد بیشتری به دست خواهید آورد. برای تعیین قیمت هر محصول تریکو دو روش را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید خودتان برآورد کنید. در روش اول شما وزن تریکو بافته شده را اندازه می‌گیرید که به ازای هر کیلو 70 تا 100 هزار تومان دستمزد برای خودتان در نظر می‌گیرید در نتیجه قیمت تریکو بعلاوه هزینه دستمزد، قیمت نهایی تریکو بافته شده را می‌هد. روش دوم راحت‌تر از روش قبل است که در این روش قیمت تریکو و تمام وسایل تزیینی که در کار خود استفاده کرده‌اید را محاسبه و در دو ضرب می‌کنید تا قیمت تریکو بافته شده را به دست آورید.

سرفصل های آموزشی تریکو بافی در این مجموعه:

 آموزش تریکو بافی پارت 1

•    اصول اولیه بافت شامل گره ها و کوک ها
•    آموزش بافت شالگردن
•    آموزش بافت پتو
•    آموزش بافت پادری
•    آموزش بافت کیف
•    آموزش بافت انواع سبد
•    سبد حمل نوزاد
•    آموزش انواع مختلف بافت ها
•    آموزش بافت سبد نگهداری حیوانات

 آموزش تریکو بافی پارت 2

•    آموزش اصول اولیه

•    سبد نگهداری حیوانات

•    نحوه بافت پتو

•    نحوه بافت پادری

•    آموزش بافت شالگردن

•    اموزش بافت کیف

•    آموزش بافت لباس

•    آموزش بافت دمپایی رو فرشی

•    آموزش بافت پاف
لیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش بافت سبد تریکو
  2. آموزش بافت کیف تریکو