حجم فایل: 16179MB نوع : قیمتی قیمت: 758,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تردستی

آموزش تردستی 

آموزش تردستی یکی از بهترین فعالیت هایی است که می توان از آن برای سرگرم کردن خود و دوستان استفاده کرد. البته باید برای یک آموزش تردستی خوب علاوه بر داشتن یک استاد خوب، تمرین و پشتکار را نیز مدنظر قرار داد. آموزش تردستی شاید دشوار به نظر برسد اما پس از توضیحات کسی که آموزش تردستی را به شما می گوید، خواهید دید که آموزش تردستی تنها محدود به خطاها و حقه های بصری و ابزارهای خاص شعبده بازی است. مجموعه ی آموزش تردستی را Evan Era میزبانی کرده است و پس از اجرای تردستی در ابتدای هر فیلم، آموزش تردستی های مختلفی را به صورت تصویری و با توضیحات کامل ارائه می کند.


آموزش تردستی

آموزش تردستی - آموزش تردستی

آموزش تردستی یا همان شعبده بازی یا چشم بندی یک فن و هنر است که در آن با اثر گذاشتن بر ذهن یا حواس انسان ها، کارهایی که به نظر غیرممکن هستند اجرا می شوند. از مهم ترین نمونه های شعبده بازی که در جهان رایج بوده است می توان به دونیم کردن انسانی که در یک جعبه خوابیده است اشاره کرد که هنوز هم در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد و شعبده بازان بسیاری آن را اجرا می کنند. آموزش تردستی از گذشته مورد توجه افراد علاقه مند به این رشته بوده است، مخصوصا نوجوانان بیش از سایرین آموزش تردستی را دوست دارند.

آموزش تردستی - آموزش تردستی

آموزش تردستی موجب افزایش قدرت تفکر و خلاقیت به علاوه ی افزایش سرعت هماهنگی دست و اعضا با مغز و اعصاب می شود زیرا بسیاری از تمرینات مربوط به آموزش تردستی نیاز به حرکات سریع و دقیق دست و بدن دارند. آموزش تردستی علاوه بر موارد فوق می تواند سرگرمی' >سرگرمی مفید و سالمی برای تمام اقشار جامعه باشد و در صورتی که به صورت حرفه ای دنبال شود، شخص قادر خواهد بود که آموزش تردستی را به عنوان یک شغل در زندگی داشته باشد. آموزش تردستی در سطوح بالا می تواند علاوه بر تضمین آینده ی شخص، شهرت زیادی برای فرد به ارمغان می آورد که خواسته ی بسیاری از جوانان است. شعبده بازان زیادی در مراسم مختلف مانند جشن های تولد و عروسی دعوت می شوند و از این راه هم زندگی خود را تامین می کنند و هم موجب شادی مردم می شوند.

آموزش تردستی - آموزش تردستی

آموزش تردستی شاید در نگاه اول این طور به نظر برسد که نیازمند ابزارهای گران قیمت و عجیبی است اما با دیدن ویدئوهای آموزش تردستی خواهید دید که اکثر موارد آموزش تردستی حتی نیاز به وسیله ی خاصی ندارد و صرفا مهارت شعبده باز است. ویدئوهای آموزش تردستی که نیاز به ابزار دارند، اغلب از وسایل روزمره مانند کارت، سکه، کش، سیم و آب برای ایجاد صحنه های سرگرم کننده استفاده می کنند. البته گفتنی است که در سطح حرفه ای گاهی نیاز به تهیه ی ابزارهایی از قبیل شست و انگشت مصنوعی، مواد شیمیایی خاص و کارت های شخصی شده می‌باشد.


آموزش تردستی

آموزش تردستی - آموزش تردستی

شیوه ی آموزش تردستی به این صورت است که یک هنرجو باید سال ها در کلاس های کسانی که قبلا شیوه های آموزش تردستی را فرا گرفته اند شرکت کند و با صرف هزینه و وقت زیاد آموزش تردستی را بیاموزد. اما اکنون کار شما ساده شده است زیرا بروز ترین و متنوع ترین شیوه های آموزش تردستی روز دنیا با بالاترین کیفیت به صورت فایل ویدئویی در اختیار شماست و می توانید با صرف کم ترین هزینه و با مرور، اقدام به آموزش تردستی در خانه نمایید. Evan Era که استاد شعبده بازی جهانی است در این مجموعه ی آموزش تردستی با سفر به مناطقی از جهان مانند مصر و چین، بهترین آموزش تردستی از سراسر جهان را برای شما گرد آوری کرده است.

آموزش تردستی - آموزش تردستی

آموزش تردستی در دسته های مختلفی تقسیم بندی شده است که میتوان از آن ها تردستی های مناسبتی مانند آموزش تردستی های مربوط به کریسمس، زمستان و ولنتاین را نام برد. دسته ی دیگر آموزش تردستی به تفکیک وسایل مختلف مورد نیاز مانند آموزش تردستی با کارت، سکه، کش و... است. شاخه ی دیگر از دسته بندی آموزش تردستی مربوط به تکنیک های استفاده از آموزش تردستی می باشد که از جمله می توان به آموزش تردستی با مواد شیمیایی، آتش، خوراکی ها و نور اشاره کرد. شیوه ی آموزش تردستی در این سری از ویدئوها به این صورت است که ابتدا تردستی هایی که قرار است در این قسمت آموزش داده شود بدون آشکار کردن راز آن اجرا می شود، سپس آموزش تردستی به صورت گام به گام به علاوه ی موارد و مهارت های موردنیاز آموزش داده می‌شود.


آموزش تردستی

آموزش تردستی - آموزش تردستی

آموزش تردستی شامل ویدئوهای زیادی با عنوان های گوناگون است که چند نمونه از آن ها به شرح زیر است: آموزش تردستی های ساده، آموزش تردستی های خطرناک و با شمشیر، آموزش تردستی با خودکار، شمع، گوشی آیفون، توپ، تخم مرغ، اسپینر، تاس و شکلات، آموزش تردستی های کامپیوتری، آموزش تردستی برای کودکان، آموزش تردستی در جشن تولد و ده ها عنوان دیگر.

آموزش تردستی - آموزش تردستی

مجموعه آموزش تردستی دارای 96 ویدئوی آموزش تردستی است که هر ویدئو 3 الی 10 ترفند را آموزش می دهد. برای همه ی افرادی که قصد شروع آموزش تردستی های مختلف را دارند پیشنهاد می کنیم این پکیج که توسط 118Flie ارائه شده است را تهیه نمایند و آموزش تردستی را از همین امروز شروع کنند.ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه