حجم فایل: 5232MB نوع : حجمی قیمت: 61,312 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ترانسفر و دکوپاژ

آموزش ترانسفر و دکوپاژ

آموزش ترانسفر و دکوپاژ از کارهای هنری مشهوری هستند که کاربردهای مختلفی دارند. به طور کلی آموزش ترانسفر و دکوپاژ برای انتقال تصویر مورد نظر روی یک جسم انجام می شوند. البته آموزش ترانسفر و دکوپاژ متفاوت هستند و تفاوت آنها در جسم مورد استفاده، روش اجرا و کیفیت است. هر دوی آموزش ترانسفر و دکوپاژ روی اجسام مختلف قابل اجرا هستند و علاوه بر زیبایی مضاعف، می توانند موجب افزایش استحکام نیز بشوند. از آموزش ترانسفر و دکوپاژ برای پوشاندن قسمت های خالی اجسام یا پوشاندن قسمت های آسیب دیده و دارای زدگی می توان استفاده کرد. آموزش ترانسفر و دکوپاژ به تجهیزات خاص و گران قیمتی نیاز ندارد و تنها با کمی تجربه می توان بهترین نوع آن ها را انجام داد.


آموزش ترانسفر و دکوپاژ

آموزش ترانسفر و دکوپاژ - آموزش ترانسفر و دکوپاژ

آموزش ترانسفر و دکوپاژ با هم متفاوت هستند اما در مفهموم یکسانند و کارکرد تقریبا مشابهی دارند. ترانسفر یعنی انتقال دادن تصویری که روی کاغذ مخصوص ترانسفر چاپ شده است و با استفاده از کاغذ مخصوص ترانسفر، آب، رنگ آکریلیک و چسب مخصوص ترانسفر انجام می شود. این کار تزیینی چون از جنس قابل شست‌وشو می باشد، می تواند علاوه بر زیبایی با تصویر مورد نظر شما، مقاومت جسم را نیز افزایش دهد. ترانسفر را می توان روی چوب، شیشه، سفال، پارچه و حتی بوم نقاشی و لباس انجام داد که البته روش های متفاوتی دارند و برای برخی انواع ترانسفر از روش حرارتی با اتو استفاده می شود. احتمالا ترانسفر تصاویر شخصی افراد را داخل قاب هایی روی چوب یا حتی روی شمع دیده اید و از خود پرسیده اید که این کار زیبای هنری چگونه انجام شده است. با تماشای ویدئوهای آموزش ترانسفر و دکوپاژ می توانید راز این هنر را بیاموزید.


آموزش ترانسفر و دکوپاژ

آموزش ترانسفر و دکوپاژ - آموزش ترانسفر و دکوپاژ

آموزش ترانسفر و دکوپاژ در بخش دوم، شامل آموزش دکوپاژ است. دکوپاژ در واقع انتقال یک عکس یا طرح روی وسیله های مختلف می باشد. با دکوپاژ می توان وسایلی مانند میز و صندلی یا حتی شمع های یک رنگ را طرح دار کرد و حتی اگر عیبی زیردکوپاژ وجود داشته باشد، آن را پوشاند. فایل های ویدئویی آموزش ترانسفر و دکوپاژ دارای دو بخش اصلی هستند. بخش اول که مربوط به آموزش ترانسفر است، آموزش کامل ترنسفر روی چوب، شمع، سرامیک، شیشه، قاب، لیوان و... را شامل می‌شود. بخش دوم به آموزش دکوپاژ روی اجسامی مانند شمع، شیشه، میز، پارچه و... می پردازد. هم اکنون می توانید آموزش ترانسفر و دکوپاژ که توسط وبسایت        118file.com آماده شده است را سفارش دهید و به این هنر زیبا مشغول شوید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه