حجم فایل: 16076MB نوع : قیمتی قیمت: 3,014,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تحلیل تکنیکال

درباره آموزش تحلیل تکنیکال

به طور کلی بازار بورس به سه دسته ی بورس کالا، بورس ارز و بورس اوراق بهادار تقسیم می شود که در بورس اوراق بهادار دارایی هایی مانند سهام، اوراق مشارکت و غیره معامله می شوند. سرمایه گذاری در بورس تهران یکی از کم ریسک ترین و پرسود ترین روش های سرمایه گذاری می باشد که البته شما برای ورود به بازار بورس سهام نیازمند دانش تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال هستید.

مجموعه آموزش تحلیل تکنیکال با بیش از 35 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ضمن معرفی بازار سهام، نحوه سرمایه گذاری درست، نحوه مدیریت ریسک، انتخاب سهام مناسب، نحوه ارزش گذاری یک شرکت، نحوه انتخاب صحیح یک شرکت برای سرمایه گذاری و غیره را ارائه داده همچنین در ادامه مجموعه آموزش تحلیل تکنیکال به معرفی تحلیل تکنیکال، نحوه استفاده از تحلیل تکنیکال و غیره پرداخته است. آشنایی با انواع نمودار قیمت، نحوه خواندن نمودار، آشنایی با الگوهای نموداری، معرفی انواع الگوهای نموداری و نحوه معامله روی این الگوها، آشنایی با کندل استیک و الگوهای نموداری آن، معرفی و آشنایی با سطوح حمایت و مقاومت، تنظیم حد ضرر و حد سود، حمایت استاتیک و پویا، استراتژی خرید و فروش روی خط حمایت و مقاومت و غیره از دیگر موضوعات ارائه شده در آموزش تحلیل تکنیکال می باشد. آشنایی با خط روند، نحوه ترسیم خط روند و کانال قیمت، دانش استفاده از خط روند در معاملات از دیگر موضوعات مهم در یادگیری دانش تحلیل تکنیکال می باشد که در این مجموعه آموزش داده شده است. آموزش تحلیل تکنیکال در بخش پایانی خود نحوه آنالیز الگوهای نموداری، استراتژی در معاملات، شکست روند، پولبک، نحوه تجزیه تحلیل در تایم فریم های چندگانه، نظریه داو، نظریه مگنت، نقاط پیوت، پرایس اکشن، فیبوناچی و غیره را آموزش داده است همچنین نحوه استفاده از اندیکاتور های میانگین متحرک، باند بولینگر، ایچیموکو، RSI، MACD، مومنتیوم، Volume، William R و Stochastic ارائه داده شده است. در مجموعه آموزش تحلیل تکنیکال یک فایل PDF تحت عنوان راهنمای خریدار در اختیار شما قرارگرفته که تمامی اصول و دانش لازم تحلیل تکنیکال را با زبان فارسی به شما ارائه می دهد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

 

 آموزش تحلیل تکنیکال برای چه کسانی مناسب است؟

از آنجایی که این روز ها سرمایه گذاری در بورس تهران رونق گرفته و بسیاری به دنبال یادگیری دانش سرمایه گذاری در بورس هستند می توان گفت که آموزش تحلیل تکنیکال مناسب همه این افراد می باشد چرا که در این مجموعه علاوه بر آموزش قدم به قدم نمودار خوانی و تحلیل تکنیکال از روی نمودار قیمت، موضوعات مهمی مانند نحوه سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، نحوه محاسبه سوددهی سالانه شرکت، نحوه ارزش گذاری سهام شرکت، تابلو خوانی مقدماتی و غیره که بخش مهمی از تحلیل بنیادی می باشند بیان شده است. به طور کلی سرمایه گذاری در هر بازاری اعم از بازار بورس، بازار طلا، بازار ارز، فارکس، بازار ارزهای دیجیتال و غیره نیازمند دانش تحلیل تکنیکال می باشد پس اگر علاقمند به سرمایه گذاری در هر یک از بازارهای گفته شده هستید می توانید از آموزش تحلیل تکنیکال استفاده کرده و دانش لازم را فرا بگیرید.

چرا آموزش تحلیل تکنیکال را فرا بگیریم؟

برای سرمایه گذاری در بورس سهام با تحلیل بنیادی در خواهید یافت که سرمایه گذاری در کدام شرکت مناسب اهداف شما بوده و با سرمایه گذاری در آن شرکت به سود خوبی دست خواهید یافت و دانش تحلیل تکنیکال به شما کمک می کند تا زمان مناسب برای ورود و یا خروج از سرمایه گذاری در آن شرکت را بدانید. اولویت اول شما برای سرمایه گذاری در یک بازار باید حفظ سرمایه و اولویت دوم حفظ سود های قبلی و بدست آوردن سود بیشتر باشد که این موضوع تنها با فراگیری کامل دانش تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال دست بافتنی است.


در پایان آموزش تحلیل تکنیکال چه اتفاقی می افتد؟

آموزش تحلیل تکنیکال در ابتدا به نحوه سرمایه گذاری، نحوه مدیریت ریسک، انتخاب سهام مناسب برای سرمایه گذاری، تحلیل بنیادی (مقدماتی)، آشنایی با P/E و EPS، نحوه ارزش گذاری یک شرکت و غیره پرداخته است سپس شما را با اصول کلی تحلیل تکنیکال، نحوه استفاده از دانش تحلیل تکنیکال، کارایی تحلیل تکنیکال در زمان های مختلف و غیره آَشنا می کند. در ادامه آموزش تحلیل تکنیکال به معرفی انواع نمودار قیمت (خطی، میله ای، کندل استیک)، نحوه خواندن نمودار، معرفی الگوهای نموداری و نحوه معاملات روی این الگوها، آشنایی با کندل استیک و الگوهای آن (کندل مرد آویزان، چکش و غیره) می پردازد. آشنایی با سطوح حمایت و مقاومت، خط روند و کانال قیمت از دیگر موضوعات مهمی است که در آموزش تحلیل تکنیکال ارائه شده است. شما در آموزش تحلیل تکنیکال با خط و سطوح حمایت و مقاومت، تنظیم حد ضرر و حد سود، حمایت و مقاومت استاتیک و پویا، استراتژی خرید و فروش روی حمایت و مقاومت، روش ترسیم خط روند، نحوه استفاده از خط روند در معاملات، خط روند معکوس، شکست روند، رسم کانال قیمت و غیره آشنا شده و به طور کامل این اصول را فراخواهید گرفت.
در بخش پایانی آموزش تحلیل تکنیکال شما اصول مهمی مانند آنالیز الگوهای نموداری، استراتژی در معاملات، پولبک، تجزیه تحلیل در تایم فریم های چندگانه ، نظریه داو، نظریه مگنت، نقاط پیوت، پرایس اکشن، فیبوناچی و غیره را فراگرفته و نحوه استفاده از اندیکاتور های مختلفی مانند میانگین متحرک، باند بولینگر، ایچیموکو، RSI، MACD، مومنتیوم، Volume، William R و Stochastic را آموزش خواهید دید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش تحلیل تکنیکال چگونه است؟

همانطور که پیش از این گفته شد این روز ها سرمایه گذاری در بورس تهران رونق گرفته و با توجه به آزادسازی سهام عدالت بسیاری به دنبال یادگیری دانش سرمایه گذاری در این بازار پربازده هستند. علاوه بر این دانش تحلیل تکنیکال برای  سرمایه گذاری در سایر بازارها مانند بازار ارز و سکه، بازار فارکس، بازار ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و غیره لازم می باشد. شما با فراگیری دانش تحلیل تکنیکال می توانید به سرمایه گذاری در بازارهای مختلف پرداخته و سودهای خوبی با کمک تحلیل تکنیکال و نوسان گیری بدست آورید. همچنین از آنجایی که بسیاری از سرمایه داران دانش تحلیل تکنیکال و یا وقت کافی برای ترید در بازار را ندارند می توانید به عنوان سبدگردان با سرمایه آن ها کار کرده و در ازای سودی که کسب می کنید درصدی را دریافت کنید. همچنین می توانید پس از فراگیری دانش تحلیل تکنیکال در بازارهای مختلف به عنوان مدرس در این حوزه فعالیت کرده و با اشتراک گذاری دانش خود با دیگران از این راه کسب درآمد داشته باشید.

سرفصل های آموزشی تحلیل تکنیکال

•    مقدمه ای بر بازار سهام
•    تحلیل بنیادی بازار سهام (مقدماتی)
•    مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال
•    انواع نمودار
•    الگوهای نمودار قیمت
•    آشنایی با کندل استیک و الگوهای نموداری آن
•    سطوح حمایت و مقاومت
•    خط روند، روش ترسیم و تکنیک های معامله
•    کانال های قیمت
•    اصول تحلیل تکنیکال
•    نحوه معاملات با تجزیه و تحلیل تکنیکال
•    آشنایی با فیبوناچی
•    آشنایی با اندیکاتورهامشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش فارکس