حجم فایل: 5836MB نوع : قیمتی قیمت: 1,372,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تتوی صورت

آموزش تتوی صورت

آموزش تتوی صورت به زبان فارسی یکی دیگر از مجموعه های پرطرفدار وبسایت 118فایل می باشد. تتو صورت یکی از زیرشاخه های هنر تتو یا تاتو می باشد که توسط متخصصان و هنرمندان این کار انجام می پذیرد. اخیرا آموزش تتوی صورت در آرایشگاه ها نیز رونق زیادی یافته است که البته کاری ظریف تر از تتوی بدن است. ماشین های مورد استفاده در آموزش تتوی صورت کوچک تر از انواع طراحی  برای بدن هستند زیرا برای نواحی ظریف مانند لب و پلک به کار میروند و طبیعتا از سوزن های متفاوتی استفاده می کنند. البته کلیت تتوی بدن و تتوی زیبایی صورت یکسان است و در هر دو مورد یک جوهر با رنگ دلخواه وارد لایه ی زیرین پوست می شود تا برای مدت طولانی و تقریبا دائمی باقی بماند.


مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش تتوی صورت - آموزش تتوی صورت

آموزش تتوی صورت با اهداف متفاوتی انجام می شود. برخی افراد می خواهند که با تتوی لب و ابرو و خط چشم، آرایش دائمی داشته باشند تا از زحمت آرایش کردن هرروزه راحت باشند. آموزش تتوی صورت برای این افراد کاملا مناسب است زیرا می توانند با انتخاب رنگ مورد نظر خود، حالت یک رژلب دائمی برای خود ایجاد نمایند. البته لازم به ذکر است که تتوی قسمت هایی مثل لب کاملا دائمی نیست و نیمه دائم نامیده می شود زیرا بعد از مدتی رنگ خود را از دست می دهد و نیاز به تجدید تتو دارد اما این مدت حداقل یک سال دوام دارد. در مجموعه ای که برایتان تهیه شده است، به طور کامل به جزئیات و اجرای آموزش تتوی صورت برای این هدف پرداخته و به زبان انگلیسی سعی شده تا نکات لازم را بیان کند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش تتوی صورت - آموزش تتوی صورت

آموزش تتوی صورت برای دسته ی دیگری از افراد کاربرد دارد و آن کسانی هستند که دارای عیوب ظاهری (مثل از دست دادن قسمتی از موهای ابرو بر اثر حادثه یا عوامل ژنتیکی) هستند یا می خواهند ابروها و لب هایی بزرگ تر یا کوچک تر از حالت اولیه داشته باشند و تقارن برایشان اهمیت دارد. این جاست که آموزش تتوی صورت به کمک می آید تا به سادگی زیبایی را به شخص برگرداند. جالب است بدانید آموزش تتوی صورت مخصوص زنان نیست و مردانی با ابروهای ایراد دار یا مبتلا به کچلی زودرس با استفاده از آموزش تتوی صورت می توانند ظاهر مو را در سر و صورت خود ایجاد نمایند. این بخش از آموزش تتوی صورت نیز پرطرفدار است و در این مجموعه به صورت جامع تدارک دیده شده است.

آموزش تتوی صورت - آموزش تتوی صورت

آموزش تتوی صورت همان طور که گفته شد در کلیت با تتوی بدن یکسان است اما معمولا حالت طبیعی چهره را برمی گرداند و طرحی اضافه بر اجزای صورت ندارد. یعنی در آموزش تتوی صورت، تتو روی خود لب و به رنگ لب یا روی ابرو روی خود ابرو برای پر کردن و ترمیم آن اجرا می گردد. مشهورترین شیوه های آموزش تتوی صورت، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن هستند که تفاوت های اساسی دارند. هر دوی این روش ها در مجموعه ی حاضر موجود است. در ادامه به توضیح این روش ها و ویژگی هایشان می پردازیم.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش تتوی صورت - آموزش تتوی صورت

آموزش تتوی صورت به روش میکروپیگمنتیشن، مشابه با تتوی بدن است و در آن از یک ماشین تتو استفاده می شود که رنگ را به داخل پوست منتقل می کند. این روش وقت گیرتر و دائمی تر از آموزش تتوی صورت به روش میکروبلیدینگ است. از سوی دیگر روش آموزش تتوی صورت به صورت میکروبلیدینگ را داریم که در آن وسیله ی الکتریکی وجود ندارد و انتقال رنگ درون پوست با دست و یک سوزن بسیار ریز قلم مو مانند انجام می پذیرد. این روش عمر کم تری دارد اما سریع تر و ارزان تر است و برای کسانی که می خواهند حالت طبیعی ابرو را حفظ کرده و تنها آن را پررنگ کنند بسیار مناسب است. روش های آموزش تتوی صورت میکروبلیدینگ و میکروپگمنتیشن به صورت جداگانه همراه با آموزش کامل تصویری در این مجموعه برایتان تدارک دیده شده است.

آموزش تتوی صورت - آموزش تتوی صورت

آموزش تتوی صورت اصطلاحاتی دارد که شاید هرکسی آن را شنیده باشد و یکی از این اصطلاحات، فیبروز است. فیبروز یک روش میکروبلیدینگ است که با استفاده از نقاله و اندازه گیزی مخصوص، ابروهایی قرینه و مساوی ایجاد می کند. برای این شیوه از آموزش تتوی صورت، بخشی جداگانه در نظر گرفته شده است که با دیدن آن می توانید به تمام نکات و ترفندهای آن مسلط شوید. ویژگی متمایز مجموعه ویدئوهای آموزش تتوی صورت این است که در بخش های مختلف به معرفی ابزارهای کار، روش اجرای تمرین قبل از اجرای تتوی روی پوست و آموزش ترکیب رنگ مناسب می پردازد. برای بهتر شدن فهم آموزش تتوی صورت، 9 فایل پی دی اف آموزشی به زبان فارسی نیز تدارک دیده شده است که درباره ی ابزارهای تتو (میکروبلیدینگ و میکروپگمنتیشن)، انواع رنگ و ترکیب رنگ تتو، انواع و کاربرد سوزن ها، تکنیک های هاشور ابرو و مقدمات کلی تتو صحبت می‌کند. در انتها، چندین فایل ویدئویی در مورد روش های پاک کردن تتو برایتان در نظر گرفته ایم تا مکمل مباحث باشد. هم اکنون مجموعه ی آموزش تتوی صورت را از وبسایت 118file سفارش دهید و به اجرای این کار هنری جذاب و پردرآمد بپردازید. ناگفته نماند که این مجموعه را پس از خریداری می توانید به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت نمایید. مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه