حجم فایل: 11468MB نوع : قیمتی قیمت: 537,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش تاتو روی بدن

آموزش تاتو روی بدن

آموزش تاتو روی بدن با برخورداری از جامع ترین آموزش ها در این زمینه، نظر طیف گسترده ای از مخاطبان و علاقه مندان به یادگیری تاتو بر روی بدن را جلب نموده است. امروزه این عمل کاربردهای متفاوتی علاوه بر خالکوبی بر روی اندام های بدن پیدا کرده که از این کاربردها می توان به تاتوی ابرو، خط دور لب ها و خط چشم و ... اشاره نمود. 

آموزش تاتو روی بدن

مجموعه پر طرفدار آموزش تاتو بر روی بدن به توضیح تمامی نکات مربوط به انجام تاتو بر روی اندام های بدن می پردازد. این مجموعه درباره نحوه آماده سازی پوست، توضیحات جامعی را ارائه می دهد. اگر مشتریان شما به تاتو علاقه زیادی داشته اما از انجام آن واهمه دارند، باید افزود که مجموعه آموزش تاتو روی بدن به ارائه نکاتی جهت آماده سازی مشتریان برای انجام اولین تاتو بر روی بدنشان می پردازد.

آموزش تاتو روی بدن - آموزش تاتو روی بدن

مجموعه آموزش تاتو روی بدن، رمز و رازهای مربوط به انجام تاتویی عالی و منحصر به فرد را به طور کامل ارائه می دهد. هم چنین در این مجموعه به شما نحوه بهبود کار خط تاتو آموزش داده شده است. از دیگر نکات ارائه شده در مجموعه آموزش تاتو روی بدن می توان به توضیح نحوه کاهش درد حین انجام تاتو اشاره نمود. باید افزود که این مجموعه با بیان نکات و نصیحت هایی در زمینه انجام تاتو بر روی بدن، به شما در یادگیری بهتر این امر کمک فراوانی می نماید. 

آموزش تاتو روی بدن - آموزش تاتو روی بدن

اگر تا به حال کار تاتو را انجام نداده اما علاقه زیادی به یادگیری آن دارید، به دلیل ارائه آموزش های تاتو برای مبتدیان و بیان نکات لازم به ذکر در این زمینه توسط مجموعه آموزش تاتو روی بدن، با خرید این مجموعه از وب سایت 118فایل و مشاهده آن، قادر به انجام این کار خواهید بود. باید افزود که در این مجموعه جهت یادگیری هر چه بیشتر شما کاربران محترم، بیش از 100 طرح مختلف و جذاب برای تاتو و نحوه طراحی آنان ارائه گردیده است. 

آموزش تاتو روی بدن

از دیگر موارد توضیح داده شده در مجموعه آموزش تاتو روی بدن می توان به معرفی و توضیح کاربرد ابزارهای مورد نیاز برای تاتو اشاره نمود. در این مجموعه پس از معرفی تمامی ابزارهای مورد نیاز برای تاتو، نحوه پیکربندی و تنظیم دستگاه ها و هم چنین چگونگی کارکرد آنان به صورت کامل توضیح داده شده است. این مجموعه آموزشی پرطرفدار و جامع به توضیح نحوه انجام تاتو هم به صورت رنگی و هم سیاه و سفید می پردازد. باید افزود که در مجموعه آموزش تاتو روی بدن، درباره تاتوی موقت و نحوه انجام آن با حنا و یا توسط برچسب هایی مخصوص و نیز نحوه پوشش آنان با استفاده از کانسیلرهایی خاص، توضیحاتی ارائه شده است. 

آموزش تاتو روی بدن

یکی ازمهم ترین مسائل در تاتو، مراقبت های بعد از انجام آن می باشد که مجموعه آموزش تاتو روی بدن درباره نحوه بانداژ کردن و نیز مراقبت از تاتو، نکات مهمی را ارائه می نماید. از دیگر موارد پوشش داده شده در این مجموعه می توان به نحوه اصلاح تاتو اشاره نمود. به طوری که مجموعه آموزش تاتو روی بدن درباره نحوه بازسازی تاتوی بد و هم چنین اصلاح سایه زنی، پوشش و رنگ آمیزی آن توضیحات جامعی را ارائه داده است. لازم به ذکر بوده که این مجموعه جامع به آموزش نحوه پاک کردن تاتو از روی پوست نیز می پردازد.


آموزش تاتو روی بدن

سرفصل های ارائه شده در مجموعه آموزش تاتو روی بدن به شرح زیر می باشند:

-ابزارهای مورد نیاز برای تاتو

-آماده سازی پوست برای تاتو

-آموزش تاتو برای مبتدیان

-آموزش تاتو بر روی بدن

-نکاتی درباره تاتو

-طرح های مختلف تاتو

-تاتوی موقت

-تاتوی رنگی

-مراقبت های بعد تاتو

-اصلاح تاتو

-پاک کردن تاتو از روی پوستویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه