حجم فایل: 12185MB نوع : قیمتی قیمت: 1,428,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش بیلیارد

آموزش بیلیارد

آموزش بیلیارد یکی از قدیمی ترین ورزش' >ورزش های جهان است که صدها سال پیش در اروپا وجود داشته است. آموزش بیلیارد در ایران نیز دارای محبوبیت بالایی می باشد و حتی فدراسیونی برای آموزش بیلیارد وجود دارد. آموزش بیلیارد یکی از جذاب ترین ورزش' >ورزش های دنیاست که نیازمند مهارت ها و وسایل خاصی بوده و معمولا به صورت جمعی انجام می شود. آموزش بیلیارد که در انگلیسی به دو بخش اصلی pool و snooker تقسیم بندی می شود موردپسند بسیاری از جوانان است اما امکانات محدود در شهرهای مختلف آموزش بیلیارد را دشوار نموده است. از بهترین راه های آموزش بیلیارد یادگیری از طریق فیلم های آموزشی است که آموزش بیلیارد با دوبله فارسی توسط وبسایت 118فایل ارائه شده است.

آموزش بیلیارد

آموزش بیلیارد - آموزش بیلیارد

آموزش بیلیارد در جهان به قدری مشهور است که هرساله چندین مسابقه ی جهانی در رشته های مختلف این ورزش' >ورزش برگزار می شود. همان طور که می دانید این بازی روی یک میز با سوراخ هایی در اطراف آن انجام می شود که توپ هایی روی آن قرار دارند و باید با زدن ضربه به داخل سوراخ ها هدایت شوند. اگر چه کلیت آموزش بیلیارد همین است اما تکنیک ها و شیوه های بی شماری وجود دارند که بدون آن ها آموزش بیلیارد غیرممکن می گردد. مثلا آموزش بیلیارد به چند دسته تقسیم می شود که در عین شبیه بودن، ریشه ها و قوانین مشخصی دارند. اسنوکر که شیوه ی کلاسیک آموزش بیلیارد است، میزی بزرگ تر از سایر رشته ها دارد و دارای شش پاکت در اطراف میز است که هدف از بازی وارد کردن توپ ها به این پاکت هاستو تکنیک اصلی اسنوکر آن پل زدن است. در مقابل، بازی شاخصی که آن را می شناسیم و در باشگاه ها انجام می شود، ایت بال نام دارد. بازی غالب مسابقات بین المللی از نوع ناین بال است اما شیوه های دیگری از قبیل تن بال و میز یک پاکته یا بدون پاکت نیز مرسومند. هر روش آموزش بیلیارد دارای تکنیک های منحصر به فردی است که در شیوه های دیگر ممکن است کاملا بدون کاربرد باشد، بنابراین آموزش بیلیارد آموزشی یکسان ندارد.

آموزش بیلیارد - آموزش بیلیارد

آموزش بیلیارد اگرچه دارای تفاوت هایی است، اما مساله ی مهم در تمام انواع آموزش بیلیارد فیزیک توپ ها، پیش بینی نیرو و جهت ضربه و حدس زدن محل قرارگیری بعدی توپ ها می باشد. بنابر این در کنار آموزش بیلیارد مربوط به رشته ی موردنظر، باید نگاهی به تئوری آموزش بیلیارد نیز داشت. بخش تئوری آموزش بیلیارد را می توان از طریق نرم افزارهای شبیه ساز و جزوه های آماده یا از راه تمرین مکرر آموخت.


آموزش بیلیارد

آموزش بیلیارد - آموزش بیلیارد

آموزش بیلیارد مربوط به ورزشی خاص است، بدین معنی که به تجهیزات و مهارت های خاص نیاز دارد و در هر جایی قابل بازی کردن نیست. نکته ی مثبت آموزش بیلیارد این است که به علت همگانی نبودن و برگزاری گروهی (حداقل دو نفر) تقریبا در هر شهری محل مناسب با میز و چوب استاندارد برای تمرین آموزش بیلیارد وجود دارد. تنها مساله ی موجود، کمبود استادان این رشته و وقت گیر بودن آموزش بیلیارد می باشد. راه حل این مشکل هم اکنون پیش روی شماست. در مجموعه ای که برای شما آماده کرده ایم، از مبتدی ترین مسایل مانند معرفی میز و انواع چوب و قوانین هر سبک تا تکنیک های پیشرفته ی ضربه ی پرشی و چرخشی به توپ صحبت شده است.

آموزش بیلیارد 

 در مجموعه ی آموزش بیلیارد که به زبان انگلیسی است، پنج بخش کلی به چشم می خورد. بخش اول آموزش قوانین بیلیارد است که قوانین انواع آموزش بیلیارد و پول و تفاوت آن ها را بیان می‌کند سپس در قالب چهار سری ویدئو به نام دایره المعارف تصویری ایت بال، ناین بال، تن بال، تمرین و ضربه به معرفی حرکات مختلف آموزش بیلیارد می پردازد و در نهایت مجموعه ای تحت عنوان آموزش هدف گیری را در بر می‌گیرد. این بخش مجموعا دارای 85 ویدئوی آموزش بیلیارد است. در بخش دوم به آموزش بیلیارد از مبتدی تا حرفه ای می پردازیم که خود دارای شش بخش مهم آموزش بیلیارد است که 64 ویدئوی آموزشی آن را می توان در دسته های اصول آموزش بیلیارد، ابزارهای مورد نیاز برای بیلیارد، نکات و تکنیک های بیلیارد، ترفندهای بیلیارد، ترفندها و تکنیک های پیشرفته ی بیلیارد و در نهایت انواع جامپ شات گنجاند.


آموزش بیلیارد

آموزش بیلیارد 

 در بخش سوم آموزش بیلیارد، تکنیک ها و حرکات بیلیارد در 82 ویدئو و چهار بخش تهیه شده است: آموزش بلک بال، پول شات، ضربات تکنیکی و درس های آموزش بیلیارد. بخش چهارم که جامع ترین دسته ی آموزش بیلیارد است، به شیوه ی کلاسیک و محبوب اسنوکر اختصاص دارد. تمام آموزش ها به صورت کامل توسط استاد باسابقه ی اسنوکر، Barry Stark تدریس می شود. آموزش اسنوکر در 13 بخش و 71 ویدئو مسایلی مانند بازی نوبتی و تیمی، آموزش ضربه انحرافی، آشنایی با انواع چوب و وسایل و... را شامل می گردد. در بخش نهایی که عنوان آن فایل های آموزشی بیلیارد است، 272 فایل پی دی اف در دو دسته ی اصول بیلیارد و تئوری و فیزیک بیلیارد وجود دارد که راهنمای خوبی برای آشنایی با فیزیک آموزش بیلیارد می باشد. هم اکنون می توانید مجموعه ی آموزش بیلیارد را از وب سایت 118file سفارش داده و به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت نمایید. 
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه