حجم فایل: 3072MB نوع : قیمتی قیمت: 144,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش بستن شال و روسری

آموزش بستن شال و روسری

آموزش بستن شال و روسری بسیاری از ایده های جذاب و متنوع پیرامون بستن شال و روسری را به شما آموزش می دهد. اگر علاقمند به بستن شال و روسری خود با حجاب کامل و زیباترین شکل ممکن می باشید مجموعه آموزش بستن شال و روسری ایده های بسیاری در اختیارتان قرار خواهد داد.


آموزش بستن شال و روسری 1


آموزش بستن شال و روسری

مجموعه آموزش بستن شال و روسری به صورت مرحله به مرحله شیوه بستن شال به طرق مختلف و با حجاب کامل را آموزش می دهد. حجاب به پوشش های گوناگون زنان مسلمان گفته می شود و مفهومی برآمده از قرآن کریم و فقه اسلامی و ساخت یافته در فرهنگ اسلامی که ناظر بر پوشش شرعی در مقابل نامحرم و به طور ویژه برای زنان است. در ایران اسلامی به دلیل باورهای مذهبی مردم زنان به پوشش موی سر خود با روسری و شال تاکید زیادی دارند اما نتخاب روش مناسب و زیبا برای بستن شال و روسری دغدغه بسیاری از خانوم ها می باشد.

آموزش بستن شال و روسری

مجموعه آموزش بستن شال و روسری نحوه گره زدن و بستن شال در فصول مختلف سال و انواع شال با جنس های مختلف را به طور کامل برای افراد مبتدی آموزش می دهد. با توجه به تاکید ائمه اطهار به رعایت حجاب برای زنان چه بهتر که این حجاب به شیوه ای زیباتر رعایت شود تا علاوه بر زیبایی بیشتر زن محجبه موجب تمایل سایر افراد به اسلام و حجاب اسلامی شود.

آموزش بستن شال و روسری

اگر مهارت کافی برای بستن روسری و شال ندارید با مشاهده مجموعه آموزش بستن شال و روسری مهارت کافی به منظور بستن هرچه بهتر شال و روسری را خواهید آموخت. یکی از مدل های بستن شال و روسری که امروزه در بین خانم ها طرفداران بسیاری دارد بستن روسری و شال با روش لبنانی است که شما می توانید با تمرین زیاد مهارت کافی در این رابطه را کسب کنید. اگر به زیبایی و حجاب خود اهمیت می دهید مجموعه آموزش بستن شال و روسری که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.


آموزش بستن شال و روسری 1مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه