حجم فایل: 301MB نوع : حجمی قیمت: 3,527 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش برنامه Canvas

آموزش برنامه Canvas

آموزش برنامه Canvas، از جمله دوره هایی می باشد که مورد توجه مؤسسات و مربیان در سراسر جهان قرار گرفته است. سیستم مدیریت یادگیری Canvas، یک پلت فرم آنلاین برای تدریس دروس به دانش آموزان می باشد. شما در ابتدای این دوره با نحوه ایجاد یک حساب کاربری جدید به عنوان یک استاد، آشنایی پیدا خواهید کرد. هم چنین نحوه به روز رسانی پروفایل و تنظیمات notification ها نیز در این دوره آموزشی توضیح داده خواهد شد. پس از توضیح این موارد، مدرس دوره آموزش برنامه Canvas درباره نحوه نمایش صفحه اولیه این برنامه، سخن به میان خواهد آورد.


  

آموزش برنامه Canvas

دوره آموزش برنامه Canvas، اطلاعاتی را راجع به گزینه های مختلف مربوط به نوار Course و نحوه تنظیم آن در اختیار شما قرار می دهد. هم چنین شما با چگونگی افزودن برنامه درسی به Course خود، آشنا خواهید شد. این دوره به شما نحوه ایجاد ماژول های مختلف با استفاده از محتوای موجود را آموزش می دهد. لازم به ذکر است که شما از طریق دوره آموزش برنامه Canvas، چگونگی به اشتراک گذاری عکس، ویدئو و ... با دانش آموزان خود از طریق Canvas را یاد خواهید گرفت.

آموزش برنامه Canvas - آموزش برنامه Canvas

یکی دیگر از مباحث آموزش داده شده در این دوره محبوب، نحوه افزودن یک دانش آموز یا گروهی از آنان به Course، می باشد. باید افزود که شما به واسطه این دوره درباره نحوه افزودن تکالیف درسی نیز اطلاعاتی را کسب خواهید کرد. برنامه Canvas به شما امکان افزودن کوئیز و امتحان را نیز می دهد که دوره آموزش برنامه Canvas درباره نحوه انجام این کار توضیحاتی را ارائه کرده است. هم چنین شما با چگونگی ثبت نمرات دانش آموزان در این برنامه آشنایی پیدا خواهید کرد.


آموزش برنامه Canvas - آموزش برنامه Canvas

از دیگر موراد پوشش داده شده در مجموعه آموزش برنامه Canvas می توان به نحوه ایجاد سرفصل هایی برای Course مورد نظرتان اشاره نمود. چگونگی ایجاد صفحات مختلف جهت افزودن متن، منابع درسی و نیز به اشتراک گذاری آنان با دانش آموزان از دیگر موارد توضیح داده شده در دوره آموزش برنامه Canvas می باشند. لازم به ذکر است که این دوره به شما نحوه برقراری ارتباط میان استادان و دانش آموزان را نیز به صورت کامل توضیح می دهد. 

آموزش برنامه Canvas

دوره آموزش برنامه Canvas به توضیح چگونگی به اشتراک گذاری اخبار با دانش آموزان و هم چنین نحوه یادآوری تاریخ سفرهای علمی و ... به آنان می پردازد. شما از طریق این دوره آموزشی با تقویم درسی نیز آشنا خواهید شد. باید افزود که در Canvas امکان کپی کردن و یا حذف یک Course نیز به شما داده می شود. هم چنین شما با استفاده از گزینه Student View قادر به تغییر محیط Canvas به حالت قابل مشاهده برای دانش آموزان خواهید بود.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش HTML5 در قالب پروژه
  2. فیلم آموزش HTML5 و CSS3 و JQUERY در Dreamweaver CS5.5
  3. فیلم آموزش مقدماتی HTML5 محصول Video2Brain