حجم فایل: 316MB نوع : حجمی قیمت: 3,703 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن دسکتاپ با پایتون

آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن دسکتاپ با پایتون کاملترین دوره آموزشی در رابطه با آموزش پایتون می باشد. اگر در زمینه برنامه نویسی فعالیت کرده باشید، امکان ندارد زبانی قدرتمند مانند پایتون بیابید. شما می توانید با استفاده از این زبان برنامه نویسی به ساخت برنامه های وب، برنامه های دستکتاپ، نرم افزارهای هوش مصنوعی، اسکریپت، محاسبات علمی و ساخت برنامه های اتوماتیک خانگی بپردازید. برای ساخت و انجام تمام این کارها شما باید به دانش سطح بالایی در رابطه با زبان پایتون دست یابید.

اولین قدم کشف و یادگیری syntax، عملکردها و کلاس ها می باشد. آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن دسکتاپ با پایتون، با گسترش برنامه های پایتون آغاز شده و شما به هیچ عنوان به تجربه قبلی در زمینه پایتون نیاز ندارید. در طول این دوره آموزشی با عناصر رابط کاربری، کاربارویدادها و کار با Layouts آشنا خواهید شد. همچنین نحوه کار با Checkbox، Label و Combobox  را فرا خواهید گرفت.

پایتون یک زبان برنامه نویسی همه منظوره است که به وسیله Guido Van Rossum در سال 1991 در کشور هلند طراحی شده است. در بسیاری از زبان های برنامه نویسی مخصوصاً زبان سی، بلاک های کد در آکولاد تعریف می شوند اما در زبان برنامه نویسی پایتون از نویسه فاصله و جلو بردن متن برنامه برای شخصی کردن مطلب های کد استفاده می شود. به طوریکه یک تعداد مشخص و یکسان در نویسه فاصله در ابتدای سطرهای هر بلاک قرار می گیرد. این زبان برنامه نویسی توسط بنیاد نرم افزار پایتون مدیریت می گردد.

اگر علاقمند به یادگیری ساخت برنامه های دسکتاپ با پایتون هستید، آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن دسکتاپ با پایتون را از دست ندهید.

سرفصل های این دوره آموزشی عبارتند از:

- Introduction

- Why Python

- Tools

- Basic Code Structure

- QWidgets - UI Elements

- DEMO QWidgets

- Hello World Application

- Events

- DEMO Events

- Layouts Are Your Friends

- DEMO Layouts

-و ...
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه
  2. آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا
  3. آموزش آنالیز داده ها با پایتون
  4. آموزش پروژه های پیشرفته هوش مصنوعی با پایتون
  5. آموزش مفاهیم پایه پروتکل HTTP
  6. آموزش مدل سازی واقعی شخصیت بازی در 3ds Max
  7. آموزش مدل سازی واقعی شخصیت بازی