حجم فایل: 8396MB نوع : حجمی قیمت: 98,391 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز

آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز

آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز در طول یک دوره 7 روزه که توسط Shaun T طراحی شده، به آموزش حرکات ورزشی متمرکز جهت زیبایی و تناسب اندام شما می پردازد. لازم به ذکر است که میانگین مدت زمان تمرینات ارائه شده در مجموعه آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز به طور روزانه در حدود 43 دقیقه می باشد. Shaun T ضمن آموزش حرکاتی برای گرم و سرد کردن، به ارائه دستورالعمل هایی کامل برای هر تمرین می پردازد.


آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز

در روز نخست تمرینات مجموعه آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز، شما در قالب یک تمرین تاثیرگذار با حرکات پایه ای آشنا خواهید شد. این حرکات پایه به منظور آماده سازی ماهیچه ها و بدنتان و نیز حفظ تمرکز شما آموزش داده می شود. از اینرو Shaun T با توضیح کامل حرکات روز نخست مجموعه آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز، در اجرای صحیح آن به شما کمک فراوانی می نماید. باید افزود که انجام این حرکات در روز نخست، 33 دقیقه زمان می برد.

آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز - آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز

روز دوم تمرینات دوره آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز به حرکات کاردیو خالص در مدت زمان 27 دقیقه اختصاص داده شده است. در این روز شما باید بدون توقف به انجام حرکات کاردیو آموزش داده شده توسط Shaun T جهت سوزاندن کالری بپردازید. لازم به ذکر است که حرکات و شدت تمرین در روز دوم به طور حتم افزایش خواهد یافت. 

آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز - آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز

در روز سوم مجموعه آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز، مربی این دوره پس از انجام چندین حرکت جهت گرم کردن به آموزش حرکاتی با استفاده از دمبل می پردازد. مدت زمان تمرینات ارائه شده در روز سوم، 33 دقیقه می باشد. باید افزود که برای انجام تمرینات با استفاده از دمبل، نیازی به انتخاب دمبلی با وزن بالا نخواهید داشت. انتخاب دمبل باید براساس توانایی شما انجام پذیرد.


آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز

روز چهارم تمرینات مجموعه آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز به توضیح نحوه انجام تمرینات Abs اختصاص داده شده است. شما برای انجام این حرکات به یک تشک نیاز خواهید داشت. تمرینات ارائه شده در این روز که 28 دقیقه زمان می برند، به حفظ تمرکز شما کمک فراوانی می نمایند.

آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز

روز پنجم در مجموعه آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز به آموزش سخت ترین تمرینات در طی این 7 روز می پردازد. باید افزود که برای انجام حرکات ارائه شده در روز پنجم به تشک و دمبل احتیاج خواهید داشت. در این قسمت از دوره آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز شما 3 حرکت با استفاده از دمبل را یاد خواهید گرفت.

آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز

روز بعد یا ششم این مجموعه جذاب و پرطرفدار به آموزش تمرینات سرعتی و کنترل شده در مدت زمان 27 دقیقه اختصاص داده شده است. این تمرینات در واقع یک استراحت کوتاه پس از حرکات سخت روز قبل محسوب می شوند.

آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز

در نهایت روز آخر یا هفتم تمرینات دوره آموزش بدنسازی، تمرینات متمرکز که به حفاری عمیق معروف است، از تمریناتی با شدت متوسط آغاز شده و با افزایش تدریجی شدت این تمرینات، تمامی حرکات در مدت زمان 31 دقیقه به شما آموزش داده شده تا شما را به اندام دلخواهتان برساند.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. سیستم آموزش بدنسازی
  2. آموزش شش تکه کردن شکم