حجم فایل: 24678MB نوع : قیمتی قیمت: 3,470,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش بافت کیف تریکو

درباره آموزش بافت کیف تریکو

آموزش بافت کیف تریکو با بیش از 18 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت‌الفظی در وب سایت 118 فایل ارائه شده است. این مجموعه در چهار سرفصل آموزشی نظیر آموزش اصول اولیه، آموزش بافت کیف، آمورش بافت کوله پشتی و دوخت آستر و نصب قفل، به صورت گام‌به‌گام مراحل بافت کیف تریکو را آموزش می‌دهد. در آموزش اصول اولیه به مواردی از قبیل نگهداری صحیح قلاب، بافت ساده، بافت حلقه با تریکو، بافت زنجیره‌ای و اضافه کردن نخ جدید پرداخته شده تا کسانی که هیچ شناخت و مهارتی در زمینه تریکوبافی ندارند بتوانند با کمک اصول اولیه نحوه انواع بافت و اصول مهم در تریکوبافی را فرابگیرند. پس از فراگیری این بخش علاقمندان آمادگی لازم برای بافت کیف تریکو را به دست می آورند. انواع کیف‌هایی که در آموزش بافت کیف تریکو ارائه شده شامل کیف نیم‌دایره، بقچه‌ای، کیف دوشی گرد با بند چرم و دکمه قفلی، کیف کلاچ، کیف مینی، کیف صدفی، کیف پاسپورتی و غیره می‌شود. در تمامی مراحل بافت تعداد گره‌ها و نحوه بافت مرحله به مرحله آموزش داده شده، به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای فراگیری بهتر آموزش بافت کیف تریکو همراه با مربی مجموعه بافت را انجام دهید تا اشکالات کار خود را متوجه شوید. بافت کوله پشتی با کفی چرم، بافت کوله پشتی پنج رنگ، کوله پشتی خرگوشی، کوله پشتی با جیب و غیره از جمله مدل‌های جذاب و منحصربه فرد آموزش بافت کیف تریکو است. همچنین در آموزش بافت کیف تریکو نحوه دوخت آستر و جیب داخلی کیف، چگونه قفل کردن کیف و نحوه نصب قفل با پیچ بر روی کوله پشتی یا کیف توضیح داده شده است. لازم به ذکر است که آموزش بافت کیف تریکو را می‌توانید به صورت لینک دانلود و یا دی‌وی‌دی درب محل دریافت کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر برای اولین بار می‌خواهید تریکوبافی را شروع کنید حتماً اصول اولیه را با دقت مشاهده و سپس با تهیه قلاب‌ها و نخ تریکو مناسب بافت انواع کیف و کوله ‌پشتی را تماشا کنید تا بتوانید کیف‌های خاص و شیکی در بازار به فروش بگذارید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش بافت کیف تریکو برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش بافت کیف تریکو یک مجموعه جامع و کاربردی است که مراحل بافت انواع کیف و کوله پشتی را آموزش می‌دهد، به همین دلیل این مجموعه برای کسانی که هیچ مهارتی در این هنر ندارند مفید خواهد بود. آموزش بافت کیف تریکو حتی برای کسانی که در زمینه تریکوبافی و بافت کیف فعالیت می‌کنند هم مناسب بوده، زیرا در این مجوعه انواع کیف و کوله پشتی آموزش داده می‌شود. اگر به دنبال کسب مهارت هستید و می‌خواهید در کمترین زمان یک شغل خانگی با درآمد نسبتاً خوب را فرا بگیرید و وارد بازار کار شوید آموزش بافت کیف تریکو بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

در پایان آموزش بافت کیف تریکو چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش بافت کیف تریکو علاقمندان و افراد تازه کار با اصول اولیه تریکوبافی نظیر نگهداری صحیح قلاب، بافت ساده، بافت حلقه با تریکو، بافت زنجیره‌ای و اضافه کردن نخ جدید آشنا می‌شوند. همچنین نحوه بافت انواع کیف و کوله پشتی در اندازه‌های مختلف فرا می‌گیرند؛ به گونه‌ای که پس از اتمام آموزش بافت کیف تریکو آمادگی لازم برای ورود به بازار کار را کسب خواهید کرد و با ارائه انواع کیف تریکو در سایز‌های مختلف درآمد قابل توجهی را رقم خواهید زد. توجه داشته باشید که پس از پایان آموزش بافت کیف تریکو تمرین روش‌های بافت را تکرار کنید تا بتوانید کاری باکیفت را تولید و عرضه کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش بافت کیف تریکو چگونه است؟

تریکوبافی یک شغل خانگی درآمدزاست که برای بسیاری از بانوان' >بانوان که به این هنر دستی فوق‌العاده زیبا علاقمند هستند بهترین گزینه برای کسب درآمد به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید وارد این حرفه شود آموزش بافت کیف تریکو را حتماً مشاهده کنید، زیرا در بین محصولات بافته شده با تریکو، کیف بیشترین طرفدار را دارد و می‌توانید درآمدی بیش از دو میلیون تومان در ماه را تنها با چند قلاب و نخ تریکو به دست آورید. برای حضوری پررنگ در بازار، شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و توییتر بهترین بستر برای تبلیغ است، زیرا بیشترین مخاطب را دارد.

سرفصل‌های آموزش بافت کیف تریکو داخل این مجموعه:

•    آموزش اصول اولیه
•    آموزش بافت کیف
•    آمورش بافت کوله پشتی
•    دوخت آستر و نصب قفلمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه