حجم فایل: 31334MB نوع : قیمتی قیمت: 2,937,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش بافت پانچو

درباره آموزش بافت پانچو

مجموعه آموزش بافت پانچو به عنوان آخرین پارت از دوره آموزش گام به گام بافتنی با ارائه بیش از 60 ساعت ویدیو با زبان انگلیسی نحوه بافت پانچو، پلیور و ژاکت در مدل و طرح های مختلف را آموزش می دهد. آموزش بافت پانچو یکی از مجموعه های کم نظیر در زمینه بافتنی می باشد که سعی کرده به روزترین مدل ها از جمله پانچو (یقه اسکی، آستین دار، کلاه دار، جلوباز با آستین، نوزاد، دخترانه، یقه هفت، مدل بهاره و فانتزی) را به همراه بافت پلیور و ژاکت در رنگ های شاد برای علاقه مندان و بانوان' >بانوان با سلیقه و شیک پوش ارائه کند. در این مجموعه نحوه بافت موارد ذکر شده را با دو میل و قلاب از زوایای نزدیک و با سرعتی مناسب و آهسته آموزش می دهد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه آموزش بافت پانچو برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش بافت پانچو به همه علاقه مندان هنر بافتنی و بانوان' >بانوان خانه دار و هنرمند توصیه می گردد. این مجموعه حتی برای افرادی که تاکنون نمونه های مدل دار در ابعاد بزرگ نبافته اند، مفید بوده و می توانند به صورت گام به گام همراه آموزش های این مجموعه پیش روند. در میان علاقه مندان به این هنر، کسانی هستند که از بافت مدل های تکراری امتناع کرده و به دنبال ایده های جذابی می باشند تا بتوانند با استفاده از روش های مختلف بافت و ترکیب رنگ ها نمونه های جدید و خاصی را ببافند. مجموعه آموزش بافت پانچو  با مدل های به روز و مطابق مد نیز پاسخگوی نیاز این عزیزان می باشد. 

چرا بافت پانچو را فرابگیریم؟

افراد از گذشته دور تا به امروز، شاهد لباس های مختلف در جنس و طرح های گوناگونی بوده اند که با گذشت زمان از محبوبیتشان کم شده و به تدریج مورد استفاده قرار نگرفته اند. پانچو با داشتن سابقه طولانی و برخلاف سایر لباس ها، همچنان در صنعت مد و پوشاک مورد توجه است. بنابراین فراگیری بافت پانچو نیز کمکی بزرگی به افراد با سلیقه می کند زیرا ترکیب پانچو با موارد دیگر نظیر شلوار و یا کلاه می تواند به استایل اشخاص، جلوه ای زیبا ببخشد.


در پایان این مجموعه آموزشی چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

علاقه مندان به هنر بافتنی با مشاهده تمامی ویدیو های این مجموعه می توانند با تسلط کافی و آگاهی کامل از الگو های ارائه شده، به بافت پانچو در مدل های متنوع، پلیور و ژاکت مشغول شوند. نحوه بافت بلوز آستین بلند جلو باز، بلوز نیم آستین با دو میل، پلیور کشی جلو باز، پلیور بزرگ، ژاکت بدون آستین جلو باز، ژاکت جلو باز با استفاده الگوی شش ضلع، ژاکت نیم آستین یقه خشتی، ژاکت زیپ دار زنانه، ژاکت جیب دار جلو باز، ژاکت کشی جلو باز و انواع پانچو از جمله موارد آموزشی این مجموعه می باشد که افراد طی مشاهده مجموعه آموزش بافت پانچو که شامل زیرنویس تحت الفظی است، به طور کامل از مراحل بافت و نحوه اتصال قسمت های مختلف آنها مطلع می گردند. با توجه به این توضیحات، مجموعه آموزش بافت پانچو را می توانید از سایت 118 فایل سفارش داده تا به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل در اختیارتان قرار گیرد. 

بازارکار بافتنی در ایران چگونه است؟

بافتنی از جمله هنر هایی است که برای موفقیت در آن نیازمند سلیقه و خلاقیت می باشیم. زیرا به دلیل تنوع بالای رنگ و نوع نخ کاموا و مدل بافت، می توان به بافت نمونه های مشتری پسند اقدام کرده و از این طریق به پیشرفت کار و درآمد مناسبی دست یافت. در همه جای دنیا، هنرمندان و علاقه مندان با تلفیق هنر های مختلف به ایجاد محصولات زیبایی پرداخته و حتی هنری جدید را خلق می کنند. افراد برای ماندگاری در زمینه هنر بافتنی باید ایده های جدیدی در رابطه با مدل و نحوه بافت داشته باشند که امروزه سازمان های وابسته بسیار در این زمینه هنرمندان عزیز را حمایت می کنند. انجام بافتنی در منزل، آموزش بافتنی در آموزشگاه های هنری، ارائه محصولات در نمایشگاه های سالانه و بازارچه های محلی، تلفیق آن با سایر هنر ها، فروش محصولات از طریق سایت ها و فروشگاه های پوشاک و ... می تواند برای بافندگان و هنر دوستان درآمد خوبی داشته باشد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

لیست سرفصل های آموزشی این مجموعه عبارتند از:

آموزش بافت پانچو آستین دار

•آموزش بافت پانچو دخترانه (2مدل)

آموزش بافت پانچو کلاه دار و جیب دار (2مدل)

•آموزش بافت پانچو نوزاد (1تا 2 سال)

آموزش بافت پانچو یقه هفت (4مدل)

•آموزش بافت پانچو یقه اسکی (11مدل)

آموزش بافت پانچو مربعی شکل

•آموزش بافت انواع ژاکت (4مدل)

•آموزش بافت انواع پلیور زنانه (3مدل)ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش بافتنی مبتدی
  2. آموزش بافت دستکش و جوراب
  3. آموزش بافت لباس بچگانه
  4. آموزش بافت کلاه و شال گردن