حجم فایل: 22016MB نوع : قیمتی قیمت: 1,031,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش بافت شخصیت های کارتونی

آموزش بافت شخصیت های کارتونی 

آموزش بافت شخصیت های کارتونی که دربردارنده بیش از ده مدل شخصیت می باشد، نحوه بافت عروسک هایی نظیر مینیون ها، خرگوش بانی، اسمورف ها و ... را به طور کامل آموزش داده است. این مجموعه آموزشی که شامل 5 بخش می باشد به صورت مرحله به مرحله اصول بافت بسیاری از عروسک ها را در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد به طوری که بخش اول مجموعه آموزش بافت شخصیت های کارتونی نحوه بافت انواع عروسک کریسمس به شکل کودک، مادر و پدر را در اختیار علاقمندان قرار داده است.


آموزش بافت شخصیت های کارتونی

آموزش بافت شخصیت های کارتونی  - آموزش بافت شخصیت های کارتونی 

در ادامه اسب تک شاخ (Unicorn)، عروسک اسمورف و عروسک توئیتی از دیگر موارد مطرح شده در بخش اول مجموعه آموزش بافت شخصیت های کارتونی می باشد. با تماشای بخش دوم مجموعه آموزش بافت شخصیت های کارتونی با چگونگی بافت انواع خرگوش بانی، بافت بالش به شکل گوسفند و عروسک دختر آشنا خواهید شد.

آموزش بافت شخصیت های کارتونی  - آموزش بافت شخصیت های کارتونی 

در ادامه عروسک بابانوئل، نحوه بافت کلاه به شکل میکی موس و بافت گوسفند (sheep) را فرا خواهید گرفت. از دیگر موارد مطرح شده در مجموعه آموزش بافت شخصیت های کارتونی می توان به نحوه بافت خرس، بافت کیف به شکل عروسک Oggay (گربه) و عروسک های مینیون اشاره کرد.

آموزش بافت شخصیت های کارتونی


آموزش بافت شخصیت های کارتونی 

با توجه به مشغله کاری والدین معمولاً بچه ها در خانه با انواع بازی های کامپیوتری و تماشای انیمیشن ها سرگرم می شوند بنابراین فراگیری نحوه بافت شخصیت های معروف انیمیشن های امروزی نظیر اسمورف ها و مینیون ها می تواند ایده ای جدید و در عین حال پرطرفدار باشد زیرا بچه ها علاقمند به داشتن عروسک شخصیت مورد علاقه شان می باشند.

آموزش بافت شخصیت های کارتونی 

اگر علاقمند به یادگیری نحوه بافت جدیدترین عروسک های جادوگر نظیر پیرزن جادوگر که در مجموعه آموزش بافت شخصیت های کارتونی مطرح شده می باشید، این مجموعه آموزشی تمام آنچه را که به دنبال فراگیری آن هستید در اختیارتان قرار خواهد داد. این روزها افراد بسیاری و به طور ویژه بانوان' >بانوان پس از فراغت از تحصیل به دنبال فراگیری حرفه ای جدید و در عین حال پردرآمد می باشند اگر شما هم جزء این دسته از افراد می باشید مجموعه آموزش بافت شخصیت های کارتونی نحوه بافت جدیدترین شخصیت های معروف کارتونی نظیر مینیون ها که طرفداران بسیاری دارند را در اختیازتان قرار خواهد داد.


آموزش بافت شخصیت های کارتونی

آموزش بافت شخصیت های کارتونی 

لیست سرفصل های مجموعه آموزش بافت شخصیت های کارتونی عبارتند از:

بخش اول:

-انواع عروسک کریسمس

-آموزش بافت اسب تک شاخ- unicorn

-عروسک اسمورف

-عروسک توئیتی

بخش دوم:

-انواع خرگوش بانی

-بالش به شکل گوسفند

-عروسک دختر

بخش سوم:

-بابا نوئل

-بافت کلاه

-بافت گوسفند-sheep

بخش چهارم:

-آموزش بافت خرس

-بافت کیف به شکل گربه

-عروسک مینیون

بخش چهارم:

-بافت عروسک فیل

-پیرزن جادوگرویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش عروسک بافی با قلاب
  2. آموزش بافت انواع عروسک دختر
  3. آموزش عروسک های بافتنی