حجم فایل: 23449MB نوع : قیمتی قیمت: 3,297,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش بافت سبد تریکو

درباره آموزش بافت سبد تریکو

آموزش بافت سبد تریکو از جمله هنرهای محبوب در بین بانوان' >بانوان می‌باشد که در سایت 118 فایل با بیش از 16 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ارائه شده است تا علاقمندان به این هنر جذاب و بی‌نظیر بتوانند گام‌به‌گام مراحل بافت را فراگیرند. در آموزش بافت سبد تریکو ابتدا به آموزش نگهداری صحیح قلاب، بافت ساده، بافت حلقه با تریکو، بافت زنجیره ای و اضافه کردن نخ جدید پرداخته می‌شود سپس بافت کفی دایره شکل، بیضی و مربعی سبد تریکو آموزش داده می‌شود. همچنین در این مجموعه نحوه بافت انواع سبد مانند سبد دسته‌دار، سبد طرح قلب، مربعی شکل، سبد مستطیلی، سبد دسته‌دار چرمی، مدل ستاره، سبد در پوش‌دار، سبدآویز و غیره را فرا خواهید گرفت. در آموزش بافت سبد تریکو نحوه بافت سبدهایی با طرح حیواناتی چون خرس، گاو، روباه، زرافه، خرگوش و جغد را آموزش می‌دهد. سبد نگه‌داری حیوانات و نحوه بافت سبد تریکو از روی الگو را در انتهای مجموعه ارائه شده است. همه ویدئوهای آموزش بافت سبد تریکو گام‌به‌گام مراحل بافت را توضیح‌ می‌دهد به گونه‌ای که علاقمندان به این هنر صفر تا صد کار را یاد می‌گیرند. می‌توانید این مجموعه را به صورت لینک دانلود و یا دی‌وی‌دی درب محل دریافت کنید. توجه داشته باشید که قلاب مناسب برای هر سبد متفاوت است بهتر است قبل از تماشای ویدئوها دو الی سه قلاب مناسب، تهیه کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش بافت سبد تریکو برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش بافت سبد تریکو برای کسانی که هیچ مهارتی در زمینه بافت تریکو ندارند مناسب است، زیرا مراحل بافت به صورت مرحله به مرحله آموزش داده می‌شود. اگر در زمینه بافت سبد مهارت دارید بازهم این مجموعه برای شما مفید و کاربردی خواهد بود و می‌توانید با آموزش بافت سبد تریکو مدل‌های جدید را همراه با نکات و ترفندهایی چون تعویض نخ تریکو و نحوه اضافه کردن نخ تریکو را فرا خواهید گرفت. به کسانی که علاقه‌مند به بافت سبد می‌باشند، توصیه می‌کنیم برای یادگیری بهتر، مراحل کار را همراه با مربی پیش ببرید تا اشکالاتی که در حین کار برای‌تان پیش می‌آید را حل کنید.

چرا آموزش بافت سبد تریکو را فرابگیریم؟

هر هنری برای آن که زیبا و خاص جلوه کند باید به صورت اصولی و درست فرا گرفته شود بافت سبد تریکو یکی از هنرهایی است که در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. آموزش بافت سبد تریکو یک منبع جامع و کامل بوده و همه علاقمندان با هر سطحی می‌توانند با کمک این مجموعه سبدهای متنوعی را ببافند و در بازار با قیمت مناسب به فروش بگذارند. تنوع مدل‌های آموزش بافت سبد تریکو عامل دیگری است که موجب می‌شود بتوانید مدل‌های متنوعی را در ابعاد مختلف ببافید. در کنار آموزش بافت سبد تریکو خلاقیت هم در طراحی سبد بسیار موثر است.

در پایان آموزش بافت سبد تریکو چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش بافت سبد تریکو آموزش نگهداری صحیح قلاب، بافت ساده، بافت حلقه با تریکو، بافت زنجیره ای و اضافه کردن نخ جدید، بافت انواع سبد مانند سبد دسته‌دار، سبد طرح قلب، مربعی شکل، سبد مستطیلی، سبد دسته‌دار چرمی، مدل ستاره، سبد در پوش‌دار، سبدآویز و غیره را فرا می‌گیرید و همچنین در آموزش بافت سبد تریکو سبدهایی با طرح‌هایی نظیر خرس، گاو، روباه، زرافه، خرگوش و جغد را آموزش می‌بینید. توجه داشته باشید برای ورود به بازار کار و به دست آوردن درآمدی مناسب علاوه بر آموزش بافت سبد تریکو، نباید تمرین بافت را فراموش کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش بافت سبد تریکو چگونه است؟

خانگی' >مشاغل خانگی از جمله مشاغلی است که بسیار از بانوان' >بانوان خانه‌دار همواره به دنبال آن هستند در بین آموزش‌های مربوط به خانگی' >مشاغل خانگی آموزش بافت سبد تریکو یکی از محبوب ترین آموزش‌هاست و از آن جا که به بافتنی شباهت دارد برای بسیاری از افراد آموزش بافت سبد تریکو راحت و آسان بوده است. اگر می‌خواهید با آموزش بافت سبد تریکو درآمدی بیش از دو میلیون تومان درماه را رقم بزنید توصیه می‌کنیم در شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام، تلگرام، تویتر و غیره نمونه کار‌های خود را به اشتراک بگذارید، زیرا در حال حاضر میلیون‌ها نفر در شبکه‌های مجازی فعالیت می‌کنند.

سرفصل‌های آموزش بافت سبد تریکو داخلی این مجموعه:

•    آموزش اصول اولیه
•    آموزش بافت کفی سبد
•    آموزش بافت انواع سبد
•    آموزش انواع مدل بافت
•    آموزش بافت سبد طرح حیوانات
•    بافت سبد براساس الگو
•    بافت سبد نگهداری حیواناتمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه