حجم فایل: 344MB نوع : حجمی قیمت: 12,094 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery

آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery

آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery یکی از جدیدترین فیلم های آموزشی مربوط به jQuery بوده که توسط وب سایت 118فایل در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته است. در آغاز آموزش های ارائه شده در این مجموعه، مدرس این دوره به نام Ray Villalbos نگاهی بر قالب پروژه استفاده شده در مجموعه آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery انداخته و توضیحاتی را در این زمینه ارائه می نماید. در این دوره شما با انتخابگرها و رویدادها به صورت کامل آشنا خواهید شد.


آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery

 

آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery

یکی از بخش های مجموعه آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery به نحوه کار با داده ها اختصاص داده شده است. شما در قالب این بخش با چگونگی بارگیری داده های خارجی آشنا خواهید شد. هم چنین طریقه استفاده از پلاگین قالب های jQuery را یاد خواهید گرفت. باید افزود که شما در این بخش از مجموعه آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery درباره نحوه مدیریت رویدادهای قالب نیز اطلاعاتی را کسب خواهید نمود. لازم به ذکر است که شما در قالب این بخش از مجموعه آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery، نحوه تغییر داده ها با استفاده از Underscore.js را به صورت کامل یاد خواهید گرفت.

آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery - آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery

بخش دیگری از مجموعه آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery درباره نحوه مرتب سازی و جستجو، آموزش هایی را ارائه نموده است. در این بخش شما با آیتم های مرتب سازی آشنا خواهید شد. هم چنین اطلاعاتی را درباره نحوه جستجو در میان داده ها کسب خواهید نمود. باید افزود که چگونگی ایجاد داده پروکسی برای نمایش از دیگر مباحث ارائه شده در این بخش از مجموعه آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery به شمار می رود.


آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery

آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery - آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery

از دیگر بخش های ارائه شده در دوره آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery، می توان به نحوه فرمت کردن، افزودن و ویرایش داده ها اشاره نمود. شما در این بخش با چگونگی فرمت کردن یک داده با استفاده از پلاگین داده به صورت جامع آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که این بخش از مجموعه آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery، اطلاعاتی را راجع به چگونگی افزودن داده ها به یک فرم در اختیار شما کاربران محترم قرار خواهد داد. باید افزود که طریقه ویرایش داده ها نیز از دیگر موارد پوشش داده شده در این بخش از مجموعه آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery محسوب می گردد.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ
  2. فیلم آموزش HTML5 و CSS3 و JQUERY در Dreamweaver CS5.5