حجم فایل: 2764MB نوع : حجمی قیمت: 32,391 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ایجاد برنامه های کاربردی سرویس دهنده با Angular Edition

موارد زیادی در جهان توسعه یافته وجود دارد که همه ما را هیجان زده و غرق در اندیشه نگاه می دارد. یادگیری تکنولوژی جدید با تمام اطلاعاتی که در دسترس ما می باشد، به خصوص در طول دوره های Pluralsight آسانتر شده است. اما یادگیری نحوه استفاده از یک تکنولوژی و یادگیری نحوه اجرای آن به طور مناسب و یا ادغام آن با فناوری های دیگر می تواند یک موقعیت کاملا متفاوت باشد.

سیستم های سرویس گرا به جریان اصلی تبدیل شده، اما طراحی برنامه های کاربردی در یک مدل سرویس گرا نیازمند نگاه متفاوت به اجزای تشکیل دهنده آن و هم چنین تکنولوژی هایی برای پشتیبانی از معماری است. این دوره با افزایش دانش قبلی شما از تکنولوژی هایی مثل WCF، Web API، ASP.NET MVC، WPF و AngularJS و آموزش 0 تا 100 معماری، طراحی، توسعه و آزمایش یک سیستم کامل که نه تنها از تکنولوژی های مختلف در سطح متوسط استفاده می کند، بلکه توسط سرویس گیرنده های مختلف UI در وب و دسکتاپ نیز مصرف خواهد شد. اگر نحوه نوشتن خدمات را در WCF و Web API می دانید اما می خواهید برخی پیاده سازی های دنیای واقعی از سرویس گیرنده های MVC و WPF را مشاهده کنید، پس این دوره برای شما مناسب خواهد بود.

این دوره به شما آموزش می دهد که چگونه تزریق وابستگی را از میان سطح به UI های مختلف انجام داده و نرم افزاری جدا سازی شده و قابل آزمایش را بنویسید. مجموعه برنامه های کاربردی نهایی می توانند به عنوان اسکلت و چارچوب برای هر سسیستم مبتنی بر SOA که شما با آن شروع به کار کرده اید، استفاده شوند و تکنیک های استفاده شده، همیشه در توسعه برنامه های کاربردی به شما کمک خواهد کرد.
این دوره نحوه توسعه یک برنامه سرویس گرا از ابتدا تا انتها را به شما آموزش خواهد داد و انواع مختلفی از سرویس گیرنده ها را شامل می شود.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه