حجم فایل: 19046MB نوع : قیمتی قیمت: 892,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو جزو پرطرفدارترین و محبوب ترین مجموعه ها در زمینه مو و زیبایی محسوب می گردد که به زبان انگلیسی ارائه شده است. همانطور که می دانید اکستنشن مو به روش های حجم دادن و افزایش قد مو اطلاق می شود. در این مجموعه شما با انواع روش های اکستنشن مو و نحوه انجام آن آشنایی پیدا خواهید کرد. یکی از روش های اکستنشن مو، روش مو دوختی نام دارد که در این روش اکستنشن ها با وسایلی مخصوص بر روی موها دوخته می شوند. از اینرو مجموعه آموزش اکستنشن مو به صورت مرحله به مرحله به توضیح این روش و نیز بیان نکاتی در خصوص روش مو دوختی پرداخته است.


آموزش اکستنشن مو


 

آموزش اکستنشن مو

مجموعه آموزش اکستنشن مو، نوع دیگری از اکستنشن که دارای محبوبیت بالایی بوده به نام اکستنشن موی متصل به هم را نیز توضیح می دهد. هم چنین در این مجموعه، روش اکستنشن مو کلیپسی به همراه نکاتی درباره این روش توضیح داده می شود. این روش در واقع نسبت به سایر روش ها راحت تر بر روی مو قرار گرفته و حتی برای انجام آن نیازی به تخصص خاص و یا مراجعه به سالن های زیبایی نخواهد بود. این روش موقت بوده و می تواند به صورت روزانه استفاده گردد. 

آموزش اکستنشن مو - آموزش اکستنشن مو

از دیگر روش های توضیح داده شده در مجموعه آموزش اکستنشن مو می توان به روش بافت خطی اشاره نمود. در این روش ابتدا باید موهای افراد به حالت افقی از یک طرف سر به طرف دیگر آن بافته شده و سپس عملیات اکستنشن مو بر روی این بافت ها صورت گیرد. باید افزود که نکات مربوط به هر روش نیز در قالب یک مبحث جدا با عنوان "نکات مربوط به اکستنشن"، توضیح داده شده است. اکستنشن چسبی نیز از دیگر روش های پوشش داده شده در مجموعه آموزش اکستنشن مو به شمار می رود. در این روش همانطور که از نامش پیداست، اکستنشن بر روی موهای افراد چسبانده می شود.


آموزش اکستنشن مو


 

آموزش اکستنشن مو - آموزش اکستنشن مو

تمامی روش هایی که در بالا ذکر شد، روش های اکستنشن سرد به شمار می روند. در این روش ها از هیچ گونه دستگاهی برای انجام عملیات اکستنشن استفاده نمی گردد. یک روش دیگر که با استفاده از دستگاه های مخصوص عملیات اکستنشن مو انجام می شود، روش اکستنشن گرم نام دارد. از جمله این روش ها می توان به اکستنشن مو به روش میکرو و نانو اشاره نمود. روش میکرو جدیدترین مدل اکستنشن مو محسوب می گردد. در این روش دانه های ریزی که میکرو نام دارند به همراه دسته ای از موهای اکستنشن توسط دستگاهی مخصوص بر روی موها کار می شوند.

آموزش اکستنشن مو

یکی دیگر از روش های اکستنشن گرم که در مجموعه آموزش اکستنشن مو به آن پرداخته شده، اکستنشن مو با کراتین می باشد. در این روش با زدن مقداری چسب کراتین بر روی دستگاهی مخصوص شبیه به اتوی مو، موهای اکستنشن بر روی لایه ای نازک از موهای طبیعی افراد توسط این دستگاه چسبانده می شود. این روش جزو ماندگارترین روش های اکستنشن مو به حساب می آید. لازم به ذکر بوده که مجموعه آموزش اکستنشن مو برای مبتدیان نیز به صورت جداگانه نکات و آموزش هایی را ارئه نموده است. 

آموزش اکستنشن مو

از دیگر مباحث توضیح داده شده در مجموعه آموزش اکستنشن مو می توان به نکات مراقبت از موهای اکستنشن اشاره نمود. این نکات شامل نحوه مراقبت های بعد از اکستنشن، شانه زدن موهای اکستنشن شده و شستن آن و ... می باشد. لازم به ذکر بوده که این مجموعه، نحوه ریموو اکستنشن موها را نیز آموزش می دهد. باید افزود که مجموعه آموزش اکستنشن مو با داشتن زیرنویس تحت الفظی، به آموزش بیش از 150 مدل مو پرداخته است. هم چنین برای مراقبت از موهای طبیعی نکات زیادی در این مجموعه گنجانده شده که می تواند کمک بسیاری در حفظ زیبایی موهایتان نماید. این مجموعه جامع و مفید را هم اکنون می توانید از وب سایت 118file خریداری کرده و به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل تحویل بگیرید. 


آموزش اکستنشن مو


 

آموزش اکستنشن مو

سرفصل های ارائه شده در مجموعه آموزش اکستنشن مو به شرح زیر می باشند:

-اکستنشن مو برای مبتدیان

-اکستنشن مو دوختی

-اکستنشن موی متصل به هم

-اکستنشن مو کلیپسی

-اکستنشن با روش بافت خطی 

-اکستنشن چسبی

-اکستنشن مو در آرایش دم اسبی گیسو

-اکستنشن مو به روش میکرو

-اکستنشن مو به روش نانو

-اکستنشن حرارتی

-اکستنشن مو با کراتین

-نکات مربوط به اکستنشن مو

-نکات مراقبت از موهای اکستنشن

-نکات مراقبت از موهای طبیعی

-آموزش چندین مدل مو

-ریموو اکستنشن موها
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه