حجم فایل: 9185MB نوع : قیمتی قیمت: 429,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اوریگامی مقدماتی

آموزش اوریگامی مقدماتی

آموزش اوریگامی مقدماتی که امروزه طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود اختصاص داده، با هدف خلق طرح هایی جالب از کاغذ به آموزش این هنر جذاب می پردازد. اوریگامی که برای اولین بار در ژاپن به وجود آمد، در لغت به معنای «تا کردن کاغذ» می باشد. شما با استفاده از مجموعه آموزش اوریگامی مقدماتی که به زبان انگلیسی است، قادر به ایجاد طرح های مختلف و جالب زیادی، تنها توسط یک برگ کاغذ مربع شکل خواهید بود. به طوریکه در طول این روش هرگز نیازی به بریدن کاغذ نخواهید داشت و فقط با تا کردن کاغذ به صورت های مختلف، می توانید شکل های متنوعی را ایجاد نمایید.


آموزش اوریگامی <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64835&key=introduction-to-computers' target='_blank' title='مقدماتی' >مقدماتی</a> 1 

آموزش اوریگامی مقدماتی

مجموعه آموزش اوریگامی مقدماتی برای تمامی افراد مناسب می باشد، حتی کسانیکه هیچ گونه آشنایی با این هنر زیبا ندارند. این مجموعه با آموزش مرحله به مرحله اوریگامی به شما در ساخت طرح های مختلف کمک فراوانی می نماید. به طوریکه در پایان هر آموزش قادر به ساخت طرح مورد نظرتان بدون کمک از فیلم های تصویری مجموعه آموزش اوریگامی مقدماتی خواهید بود. 

آموزش اوریگامی مقدماتی - آموزش اوریگامی مقدماتی

مجموعه آموزش اوریگامی مقدماتی به آموزش ساخت انواع حیوانات، چندین مدل هواپیما، گل های مختلف و طرح های جالب و خلاقانه دیگری به صورت گام به گام می پردازد. تمامی آموزش ها با یک برگ کاغذ که اندازه آن بسته به سایز دلخواه طرح نهایی تان می تواند متغیر باشد، آغاز می گردد. لازم به ذکر است که اوریگامی با استفاده از تعداد معدودی تاهای گوناگون قادر به خلق طیف گسترده ای از طرح های جالب و خلاقانه خواهد بود. ذکر این نکته هم که اوریگامی در علم بشریت نیز کاربردهای فراوانی دارد، خالی از لطف نیست.

آموزش اوریگامی مقدماتی

شما برای یادگیری مجموعه آموزش اوریگامی مقدماتی تنها به یک برگ کاغذ نازک و مقاوم که هنگام تاخوردگی دچار تغییر شکل نشود، خواهید داشت. حتی می توانید برای زیبا شدن هرچه بیشتر طرح و مدل خود از کاغذهایی با رنگ و نقش دلخواه و متناسب با نوع طرح انتخابی خود استفاده نمایید. در طول یادگیری مجموعه آموزش اوریگامی مقدماتی که حاوی زیرنویس تحت الفظی است، شما می بایست برای ایجاد هر مدل، دقت و حوصله زیادی به خرج دهید تا در نهایت بتوانید مدلی زیبا خلق کنید.

آموزش اوریگامی مقدماتی - آموزش اوریگامی مقدماتی


آموزش اوریگامی <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64835&key=introduction-to-computers' target='_blank' title='مقدماتی' >مقدماتی</a> 1همانطور که قبلا هم اشاره شد، مجموعه آموزش اوریگامی مقدماتی می تواند برای کودکان پیش دبستانی نیز مناسب باشد که علاوه بر سرگرم کردن آنان، قادر به افزایش مهارت و خلاقیتشان در خلق طرح ها و ایده هایی جدید با استفاده از کاغذ خواهد بود. هم اکنون پس از سفارش، این مجموعه به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل در اختیارتان قرار خواهد گرفت. 
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش پیشرفته اوریگامی