حجم فایل: 709MB نوع : حجمی قیمت: 16,617 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش انتیتی فریم ورک کور

آموزش انتیتی فریم ورک کور

Entity Framework یک چارچوب منبع باز برای برنامه های .NET است که توسط مایکروسافت پشتیبانی می شوند. این توسعه دهندگان کار با داده ها با استفاده از اشیاء کلاس های خاص دامنه، بدون تمرکز بر جداول پایگاه داده پایه و ستون هایی که این داده ها ذخیره می شوند را قادر می سازد. با چارچوب انتیتی فریم ورک توسعه دهندگان می توانند در سطح بالاتری از انتزاع در هنگام برخورد با داده ها کار کنند و می توانند برنامه های داده گرا را با کد کمتری نسبت به برنامه های سنتی ایجاد یا حفظ کنند. معماران و طراحان برنامه های کاربردی داده گرا به طور معمول با نیاز به دستیابی به دو هدف بسیار متفاوت تلاش می کنند. آنها باید موجودیت ها، ارتباطات، مشکلات کسب و کار، حل مدل و همچنین موارد دیگر را با موتورهای داده مورد استفاده برای ذخیره و بازیابی داده کار کنند. داده ها ممکن است شامل چندین سیستم ذخیره سازی باشند، هر کدام با پروتکل های خاص خود.


 آموزش انتیتی فریم ورک کور- آموزش انتیتی فریم ورک کور

دوره آموزش انتیتی فریم ورک کور به صورت جامع چگونگی کار با چارچوب هسته انتیتی فریم ورک را نشان میدهد. همچنین برای ایجاد پروژه های جدید، اضافه کردن بسته ها، استفاده از کلاس های از پیش ساخته شده این دوره برای شما آموزش های لازم در این زمینه را ارائه می کند. شما میتوانید چگونگی ایجاد پرس و جو، اعمال مرتب سازی و فیلتر کردن نتایج، کشف نحوه کار با دستورات جمع آوری و استفاده از پیش بینی ها، نحوه بارگیری داده های مرتبط و اجرای نمایشهای async را فرا بگیرید. سپس به ویژگی های پیشرفته پرس و جو، ازجمله پارامتر، ردیابی، نقشه برداری عملکرد و توابع LINQ میپردازد. علاوه بر این موارد اطلاعات پایدار، گزینه های DbContext، پیکربندی ها و موارد دیگر را یاد میگیرید.

 آموزش انتیتی فریم ورک کور- آموزش انتیتی فریم ورک کور

در قسمت دوم از آموزش انتیتی فریم ورک کور، روش های اطلاعات پایدار درفروشگاه داده، گزینه های DbContext مختلف و نحوه پیکربندی DbContext یاد می گیرید. در این دوره مربی Phil Japikse، نحوه ردیابی EntityState را به شما آموزش میدهد. مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه