حجم فایل: 434MB نوع : حجمی قیمت: 5,086 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش امنیت سرورهای لینوکس

آموزش امنیت سرورهای لینوکس

اولین مرحله پس از ایجاد یک سرور لینوکس این است که باید امنیت بر روی آن تنظیم شود. این مرحله حیاتی باید روی هر سرور انجام شود تا از دسترسی ناخواسته هکرها جلوگیری کند و نتیجه یک محیط امن ترمی باشد که به شما کمک می کند تا از کسب و کارتان در مقابل هکرها حفاظت شود. انجام این مراحل ابتدایی و تشدید امنیت در سرور شما میتواند هکرها را محدود کرده و شما را برای رسیدن به اهدافتان کمک کند. سرور لینوکس برای حفاظت از اطلاعات ما در مقابل هکرها ضروری است. اما تأمین امنیت یک سرور نیازی به پیچیدگی ندارد. ما باید یک روش را اتخاذ کنیم که سرور ما را از حملات مکرر و همچنین مدیریت کارآمد محافظت می کند.


آموزش امنیت سرورهای لینوکس - آموزش امنیت سرورهای لینوکس

اکثر مردم بر این باورند که لینوکس به خودی خود امن است و این یک فرض غلط می باشد. برای مثال تصور کنید که لپ تاپ شما بدون تنظیمات پیکر بندی اولیه هک شده است. یک هکر احتمالا فرض می کند که نام کاربری شما root  است و کلمه عبور شما raw  می باشد زیرا اینها رمزعبور پیش فرض در کالی لینوکس است و اکثر مردم همچنان از آن استفاده می کنند بدون این که این پیش فرض ها را تغییر دهند. در نتیجه میتوان گفت که امنیت سرورهای لینوکس بدون انجام مراحل لازم جهت محدود کردن روش های قابل دسترسی هکرها، هیچ گونه تضمین امنیتی برای محافظت از اطلاعات شما ندارد. دوره آموزش امنیت سرورهای لینوکس، به شما کمک خواهد کرد یک سیستم لینوکس امن تر را برای محیط کاری یا شخصی خود ایجاد کنید.

آموزش امنیت سرورهای لینوکس - آموزش امنیت سرورهای لینوکس

آموزش امنیت سرورهای لینوکس برای شما با کشف روش هایی که مهاجمان حرفه ای برای هک کردن یک وب سایت یا یک سرور برای انجام حملات نفوذ خود استفاده می کنند، شروع می شود. سپس یاد خواهید گرفت حساب های ایمن ایجاد کنید که در آن حذف و ایجاد رمزعبور حساب های کاربری و نظارت بر سرور ها بررسی خواهد شد. علاوه بر این شما آموزش میبینید که لینوکس سرور خود را از نظر امنیتی مطمئن ساخته سپس یک عملکرد و ثبات بهینه را به دست آورید. این دوره آموزشی، شما را بر روی ابزارهایی که می توانند برای ارتقاء امنیت سرور استفاده شوند آشنا میسازد. همچنین درک هنر ایجاد کلمات عبور سخت و اصلاح ناکامی های تأیید اعتبار برای شما بررسی خواهد شد.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه