حجم فایل: 188MB نوع : حجمی قیمت: 2,203 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش امنیت آیفون و آیپد

آموزش امنیت آیفون و آیپد

آموزش امنیت آیفون و آیپد که محصول موسسه لیندا می باشد با بیش از 1 ساعت آموزش تمام آنچه را که برای حفظ امنیت آیفون و آیپد لازم و ضروری است در اختیار کاربران قرار می دهد. مدرس مجموعه آموزش امنیت آیفون و آیپد آقای Nick Brazzi می باشد که تمامی مفاهیم مربوط به امنیت را شرح داده و در ادامه نحوه فعال سازی ویژگی های کاربردی گوشی های همراه را آموزش می دهد.


آموزش امنیت آیفون و آیپد - آموزش امنیت آیفون و آیپد

با تماشای مجموعه آموزش امنیت آیفون و آیپد، نحوه فعال کردن قفل بر روی دستگاه، چگونگی ایجاد گذرواژه های قوی و حفاظت از رمزهای عبور را فرا خواهید گرفت. اگر علاقمند به فراگیری نحوه تنظیم شناسه لمسی و شناسه صورت، مکان یابی و غیر فعال کردن یک دستگاه از دست رفته و تنظیم تنظیمات حریم خصوصی می باشید مجموعه آموزش امنیت آیفون و آیپد اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

آموزش امنیت آیفون و آیپد - آموزش امنیت آیفون و آیپد

مجموعه آموزش امنیت آیفون و آیپد در واقع دوره ای به منظور آشنایی کاربران آیفون و آیپد با امنیت تلفن همراه و جلوگیری از سرقت تلفن همراهشان می باشد و برای افرادی که به دنبال گسترش امنیت آیفون به صورت حرفه ای هستند، مناسب خواهد بود.

آموزش امنیت آیفون و آیپد

مجموعه آموزش امنیت آیفون و آیپد با مجموعه ای از اطلاعات کلی پیرامون حفظ امنیت تلفن همراه آغاز شده و در ادامه جزئیات بیشتری را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. در مواردی که تلفن همراهتان به سرقت برود شما می توانید با قفل کردن اطلاعات تلفن همراهتان به صورتی که از راه دور قابل دسترسی باشد از طریق یک حساب کاربری آنلاین یا از طریق یک شبکه wifi به آنها دسترسی داشته باشید.

آموزش امنیت آیفون و آیپد

همچنین با تماشای مجموعه آموزش امنیت آیفون و آیپد فرا خواهید گرفت که چگونه به کمک ابزار موجود در سرویس icloud به مکان یابی تلفن همراه گم شده یا دزدیده شده بپردازید. اگر به امنیت تلفن همراهتان اهمیت می دهید مجموعه آموزش امنیت آیفون و آیپد که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.

آموزش امنیت آیفون و آیپد

لیست سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

-Introduction

-Security Basics

-Protecting a Device from Direct Access

-Protecting Data Privacy

-Protecting a Device Online

-Conclusionمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه