حجم فایل: 249MB نوع : حجمی قیمت: 2,918 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6

آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6

آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6 در واقع دوره ای مبتدی به منظور آشنایی با نرم افزار پریماورا می باشد. باید افزود این دوره آموزشی برای کسانی که به دنبال فراگیری اصول و مبانی پایه این نرم افزار در کمترین زمان ممکن هستند مناسب خواهد بود. به منظور یادگیری بهتر از طریق مجموعه آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6 فیلمبرداری از صفحه نمایش تهیه شده است.آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6 - آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6

این مجموعه آموزشی با مروری کلی بر P6 آغاز شده و در ادامه گام به گام نحوه ساخت یک پروژه، افزودن منابع و جریان ساخت پروژه را دنبال می کند به طوری که چگونگی مدیریت و اجرای یک پروژه را از ابتدا فرا خواهید گرفت. فرایند و نحوه ایجاد فعالیت های یک پروژه، مسیر بحرانی پروژه و منابع و هزینه ها بخشی از موارد آموزشی مجموعه آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6 می باشد. در ادامه این مجموعه آموزشی به توضیح نمودارها، بیس لاین و صادرات و چاپ پرداخته است.

آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6 - آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6

پریماورا در واقع به یک عنوان تجاری اطلاق می شود که با هم مجموعه ای وسیع و گسترده به منظور مدیریت و کنترل پروژه را تشکیل می دهند. اولین بار در سال 1983میلادی بود که نرم افزار Primavera P6 به وسیله شرکت سیستمهای پریماورا عرضه شد و به دنبال آن با خرید امتیاز این شرکت توسط اوراکل، هم اکنون این نرم افزار تحت نظارت و کنترل شرکت اوراکل ارائه می گردد.

آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6

با تماشای مجموعه آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6 نحوه زمان بندی و کنترل پروژه های متفاوت را فرا خواهید گرفت. اگر در هر یک از پروژه های ساختمانی، صنعتی، نرم افزاری و یا هر نوع پروژه دیگری که نیازمند زمان بندی منظم می باشد فعالیت می کنید، می توانید به کمک این نرم افزار تمامی فعالیت ها را زمانی بندی کرده و به برآورد هزینه های آن پروژه بپردازید.

آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6

با تماشای مجموعه آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6، مهمترین راهکارها به منظور مدیریت پروژه های سازمانی، قراردادهای پروژه ای و پورتفولیوها را فرا خواهید گرفت. اگر علاقمند به یادگیری اصول پایه نرم افزار Primavera و ویژگی های آن هستید، مجموعه آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6 که توسط وب سایت 118فایل ارائه گردیده را از دست ندهید.
آموزش اصول و مبانی نرم افزار Primavera P6

لیست سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

-Welcome

-Introduction

-Creating a Project

-Creating Project Activities

-Project Critical Path

-Resources  Expense

-Graphs

-Baselines

-Progress Update

-Export  Print
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه