حجم فایل: 124MB نوع : حجمی قیمت: 2,906 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اصول عکاسی نجومی

آموزش اصول عکاسی نجومی

 عکاسی نجومی (Astrophotography) یک نوع تخصص عکاسی برای ثبت عکس ها از رویداد های آسمانی و همچنین ماه و ستارگان می باشد که اولین عکس از یک جسم نجومی (ماه) در سال 1840 گرفته شد. علاوه بر توانایی ضبط جزئیات از اشیاء گسترده مانند ماه، خورشید و سیارات، تصویربرداری دارای توانایی به تصویر کشیدن اجسام آسمانی که با چشم انسان دیده نمیشوند مانند ستاره های کم عمق، شهاب ها و کهکشان ها است. این کار با قرار گرفتن در معرض طولانی مدت انجام می شود، زیرا هر دو دوربین فیلمبرداری و دیجیتال می توانند در طول این دوره های طولانی تجمع پیدا کنند و تصاویر را جمع آوری کنند.

آموزش اصول عکاسی نجومی 

عکاسی نجومی نقش اساسی در نظرسنجی های آسمان و طبقه بندی ستارگان داشته است. اما به مرور زمان، تجهیزات و تکنیک های پیشرفته ای را برای زمینه های ویژه ای از تحقیقات علمی طراحی کرده است که سنسورهای تصویر تنها یکی از انواع مختلف آنها هستند. آیا شما تا به حال تصویری از راه شیری دیده اید تعجب نکرده اید که چگونه در جهان هستی چنین چیزی ممکن میشود؟ شما از طریق بسته ی آموزش اصول عکاسی نجومی میتوانید تصاویر دقیق و با کیفیتی از کهکشان ها را مشاهده کنید.

آموزش اصول عکاسی نجومی 

در این دوره آموزشی شما اصول عکاسی نجومی را یاد خواهید گرفت و این که چگونه تنظیمات کامل و تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی موفق را فرا بگیرید. ابتدا شما نیاز به تجهیزات و دوربین لازم را می آموزید سپس تنظیمات خاصی را که برای گرفتن عکس های خیره کننده ای که از مناظر و آسمان ترکیب می شوند، خواهید آموخت. در نهایت شما موفق به دست یابی تکنیک های پیشرفته عکاسی نجومی و کشف نمونه های خاص میشوید. بنابراین می توانید آماده برای ضبط تصاویر همیشه دلهره آور باشید که با پایان دادن به این دوره ی آموزشی، شما دانش بنیادی در مورد عکسبرداری را خواهید داشت و قادر به گرفتن عکس های نجومی بسیار زیبای خود هستید.

سرفصل های این دوره آموزشی عبارتند از:

-Course Overview

-Getting Started

-Can You Capture the Milky Way

-Planning Your Astrophotography

-Facets of Exposure

-Camera Equipment

-Getting Creative

-Low Level Lighting

-Astrophotography Techniquesمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه