حجم فایل: 7505MB نوع : قیمتی قیمت: 351,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اصول اولیه ماهیگیری

آموزش اصول اولیه ماهیگیری

آموزش اصول اولیه ماهیگیری دربردارنده مواردی است که هر فرد باید قبل از آموزش ماهیگیری یاد بگیرد. هر شخص قبل از ماهیگیری باید ماهی مورد نظر خود را جهت صید، به منظور تهیه لوازم مورد نیاز، مشخص نموده و سپس به ماهیگیری بپردازد. مجموعه آموزش اصول اولیه ماهیگیری هر آنچه را که شما باید قبل از شروع ماهیگیری بدانید به طور کامل آموزش داده است. یکی از مواردی که این مجموعه به آن پرداخته، نحوه تطبیق طعمه با قلاب ماهیگیری می باشد.


آموزش اصول اولیه ماهیگیری 1

آموزش اصول اولیه ماهیگیری

ماهیگیری یک عمل باستانی بوده که حدود 40000 سال پیش آغاز گردیده است. به طوریکه بقایای اسکلت یک انسان مدرن 40000 ساله از شرق آسیا، نشان دهنده مصرف پی در پی وی از ماهی های آب شیرین می باشد. ویژگی های باستان شناسی مانند پس مانده های صدف حلزون، استخوان های ماهی دور ریخته و نقاشی های غار نمایان کننده استفاده انسان ها از غذاهای دریایی در مقادیر قابل توجهی جهت زنده ماندن بوده است.

آموزش اصول اولیه ماهیگیری - آموزش اصول اولیه ماهیگیری 

از دیگر موارد آموزش داده شده در مجموعه آموزش اصول اولیه ماهیگیری می توان به توضیح لوازم مورد نیاز در ماهیگیری اشاره نمود. لوازم ماهیگیری اصطلاحی عمومی است که به تجهیزات مورد استفاده ماهیگیران در هنگام ماهیگیری اشاره دارد. این تجهیزات می تواند شامل قلاب ها، شناور ها، میله ها، رول ها، طعمه ها، تله ها و جعبه های لوازم ماهیگیری و ... باشد. همانطور که اشاره شد یکی از این تجهیزات شناور نام دارد. شناور به وسیله ای که با قرار گرفتن روی سطح آب و حمله ماهی به طعمه، جهت آگاهی ماهیگیر به حرکت در می آید، اطلاق می گردد. همیشه باید به متناسب بودن اندازه شناور با ماهی مورد نظرتان توجه داشته باشید. لازم به ذکر است که لوازم ماهیگیری اشاره به تجهیزات فیزیکی دارد، در حالیکه تکنیک های ماهیگیری بیان کننده شیوه های استفاده از این لوازم هنگام ماهیگیری است.


آموزش اصول اولیه ماهیگیری 1


آموزش اصول اولیه ماهیگیری - آموزش اصول اولیه ماهیگیری

مجموعهآموزش اصول اولیه ماهیگیری علاوه بر توضیح موارد ذکر شده به شما نحوه ماهیگیری از دریای آب شور را نیز آموزش می دهد. این مجموعه برای افراد مبتدی و کسانی که تا به حال ماهیگیری نکرده اند، نیز مناسب می باشد. مجموعه آموزش اصول اولیه ماهیگیری درباره نحوه گرفتن ماهی قبل از تولید مثل خار ماهی توضیحاتی را ارائه داده است. لازم به ذکر بوده که تمامی ماهی ها در این مجموعه تنها جهت تهیه فیلم آموزشی صید شده و پس از آن به صورت زنده به آب بازگردانده می شوند.


آموزش اصول اولیه ماهیگیری 1ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه