حجم فایل: 1146MB نوع : حجمی قیمت: 13,430 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اصولی پیکر تراشی

آموزش اصولی پیکر تراشی

آموزش اصولی پیکرتراشی که توسطDavid Fandino هنرمند برجسته آموزش داده شده است یکی از بینظیرترین مجموعه های آموزشی به منظور آموزش اصولی پیکرتراشی می باشد. این مجموعه آموزشی که بیش از 3 ساعت آموزش جزء به جزء و مرحله به مرحله است، تندیس گری را به بهترین نحو ممکن در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.


آموزش اصولی پیکر تراشی1

آموزش اصولی پیکر تراشی - آموزش اصولی پیکر تراشی

در طول این مجموعه آموزشی با چگونگی استفاده از فریم یا اسکلتی که نگهدارنده خمیر است به طور کامل آشنا خواهید شد همچنین نحوه طراحی فرم اولیه، چگونگی استفاده درست از ابزار آلات پیکر تراشی برای رسیدن به فرم ثانویه نیز در مجموعه آموزش اصولی پیکر تراشی مطرح شده است. مدرس مجموعه آموزش اصولی پیکر تراشی هر مرحله را به طور کامل و با جزئیات به صورت کاملاً عملی آموزش داده است به طوری که با تماشای کامل این مجموعه آموزشی در پایان قادر به ساخت پیکر یا مجسمه مورد نظر خود خواهید بود.

آموزش اصولی پیکر تراشی - آموزش اصولی پیکر تراشی

مجسمه سازی هنر شکل دادن به اشیاست و می تواند درهر اندازه ای و با هر مصالحی صورت پذیرد. مجسمه یا تندیس، آن چیزی است که محصول هنر پیکر تراشی می باشد. علارغم اینکه ایرانیان در رشته هایی همچون منبت کاری و سنگ تراشی پیشینه ای خوب و طولانی دارند اما در مجسمه سازی علاقه زیادی از خود نشان نداده اند.

آموزش اصولی پیکر تراشی

با این حال در زمان اشکانیان، به دنبال حمله اسکندر به ایران و به وجود آمدن یک دوره رکود و تباهی، پیکرتراشی در میان ایرانیان متداول گردید. این در حالی است که نمونه هایی از هنر پیکرتراشی یا مجسمه سازی در بیستون، هنر پیکرتراشان و هنرمندان آن زمان را به تصویر می کشد. باید افزود هر شکل دادنی را نیز نمی توان مجسمه سازی یا پیکر تراشی تلقی کرد بلکه باید مجسمه سازی به دنبال ایده ای هنری، خلاقانه و نو شکل گرفته و به وجود آید.

آموزش اصولی پیکر تراشی1

    

آموزش اصولی پیکر تراشی

اگر علاقمند به یادگیری کاربردی و اصولی هنر پیکرتراشی می باشید، مجموعه آموزش اصولی پیکر تراشی که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید. لازم به ذکر است پس از تماشای این مجموعه آموزشی حتی بدون هیچ پیش زمینه هنری قادر به ساخت مجسمه دلخواه خود خواهید بود.                                                 مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه