حجم فایل: 835MB نوع : حجمی قیمت: 19,570 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اسکچ آپ 2018

آموزش اسکچ آپ 2018 

اسکچ آپ در ماه اوت سال 2000 به عنوان یک ابزار ایجاد کلی محتوای سه بعدی عرضه شد و به عنوان یک برنامه نرم افزاری طراحی گردید که به کارکنان طراحی اجازه می دهد تا با استفاده از آزادی کار با قلم و کاغذ ساده رابط کاربری سرگرم کننده و آسان که توسط طراحان استفاده می شود، طرح های خود را پیاده سازی کنند به گونه ای که این کار با نرم افزارهای طراحی سنتی امکان پذیر نمی باشد. همچنین این برنامه دارای دکمه های کاربر پسند برای استفاده آسان تر نیز هست.


آموزش اسکچ آپ 2018 - آموزش اسکچ آپ 2018

در دوره آموزش اسکچ آپ 2018، شما میتوانید با به دست آوردن درک پایه ای از طراحی و ابزار ارائه شده در نسخه 2018 این نرم افزار قدرتمند، با SketchUp آموزش های لازم را یاد بگیرید. در این دوره مربی جورج از مرور رابط، دستکاری اشیاء، نقاشی در فضای دو بعدی و سه بعدی، استفاده از ابزارهای سازمانی و کار با مواد در هر دو سیستم عامل ویندوز و مک برای شما توضیح میدهد. علاوه بر این، میتوانید یاد بگیرید چگونه با اجزای قابل استفاده مجدد، از جمله اشیاء شخصی از انبار سه بعدی کار کنید و سبک های ساده و انیمیشن را به کار ببرید تا پروژه های سه بعدی خود را جلا داده و به نمایش بگذارید.

آموزش اسکچ آپ 2018 - آموزش اسکچ آپ 2018

SketchUp یک برنامه کاربردی مدل سازی سه بعدی بسیار ساده است که آموزش اسکچ آپ 2018 شما را در سرعت بخشیدن به یادگیری این قطعه فوق العاده نرم افزاری کمک کند. این دوره نگاهی به رابط SketchUp خواهد داشت و سپس شما را به دستکاری اشیا حرکت خواهد داد. پس از آن شما آموزش خواهید دید که چگونه در SketchUp قرعه کشی کنید و سپس برخی از ابزارهای سازمان برای شما نشان داده خواهد شد. در نهایت، شما در حال بررسی نحوه کار با مواد در ویندوز و مک هستید سپس بافت ها را به اشیا اعمال خواهید کرد.

سرفصل های این مجموعه ی آموزشی عبارتند از:

-Creating and applying materials

-Drawing lines and shapes

-Configuring toolbars and tray windows

-Navigating the interface for Mac and Windows

-Animating and rendering your drawings

-Using organizational tools

-Creating 3D text

-Selecting and moving objects

-Working with components

-Measuring and labeling objectsمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه