حجم فایل: 7700MB نوع : قیمتی قیمت: 1,443,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش استخراج بیت کوین با ماینر

درباره آموزش استخراج بیت کوین با ماینر

بیت کوین ابتدا در اواخر سال 2008 همزمان با فراگیری بحران اقتصادی، توسط فرد یا گروهی ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو با ارسال مقاله ای به تعدادی از متخصصین علم رمزنگاری که در آن از پول الکترونیکی جدیدی صحبت کرده بود و نحوه عملکرد بیت کوین را شرح می داد، به سر زبان ها افتاد. پس از گذشت مدتی در سال 2009 شبکه بیت کوین راه اندازی شد و با رفع نواقص آن سرانجام کار خود را آغاز کرد. از ابتدای پیدایش بیت کوین تا کنون هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو ناشناس باقی مانده است. اگر بخواهیم تعریف ساده ای از بیت کوین داشته باشیم می توان گفت که بیت کوین یک پول دیجیتال است که در بستر تکنولوژی بلاک چین برنامه نویسی شده و می توان با آن هر چیزی که می خواهید را بخرید. اکنون یعنی در سال 2020 تعداد بسیاری رمزارز به غیر از بیت کوین وجود دارد که اصطلاحا به آن ها آلت کوین گفته می شود رمزارز هایی مانند اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، مونرو و غیره از جمله آن ها می باشد. برای بدست آوردن بیت کوین و سایر رمزارز ها شما دو راه دارید، اول اینکه با استفاده از صرافی های آنلاین بیت کوین و یا رمزارز مورد نظر خود را خریداری کرده و در کیف پول (برای ذخیره سازی رمزارز خود شما نیاز به یک کیف پول رمزگذاری شده دارید که در ادامه بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد) خود ذخیره کنید که فرآیند پیچیده مشکلی ندارد، اما راه دوم که امروزه بسیاری به دنبال آن هستند روش استخراج بیت کوین و آلت کوین ها است. در ابتدا استخراج بیت کوین با هر کامپیوتر خانگی با استفاده از CPU و کارت گرافیک آن و حتی گوشی های موبایل امکان پذیر بود اما رفته رفته و با توجه به افزایش سختی شبکه بیت کوین دیگر این امر ممکن پذیر نیست و ماینرها تنها می توانند با استفاده ایسیک ها (ASIC) و یا کارت های گرافیک به ماینینگ بپردازند. مجموعه بیت کوین | آموزش استخراج بیت کوین با ماینر که شامل بیش از 15 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی می باشد، نحوه استخراج بیت کوین با استفاده از دستگاه های ماینر (ASIC) را قدم به قدم به شما آموزش می دهد. شما در مجموعه بیت کوین | آموزش استخراج بیت کوین با ماینر ابتدا با مقدمات بیت کوین و تکنولوژی بلاک چین آشنا شده سپس با نحوه راه اندازی و استفاده از انواع کیف پول کاغذی، سخت افزاری و نرم افزاری آشنا خواهید شد. در قسمت پایانی آموزش استخراج بیت کوین با ماینر نحوه راه اندازی، نصب، نگهداری و تعمیر انواع دستگاه های ماینر از جمله Antminer S7، Antminer L3، Antminer S9، Antminer S17pro و غیره را فراخواهید گرفت. ضمن اینکه در یک فایل PDF تحت عنوان راهنمای خریدار آموزش استخراج بیت کوین با ماینر شما با هر آنچه که نیاز هست که در مورد بیت کوین و آلت کوین ها، استخراج آن ها و خرید فروش آن بدانید، گفته شده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش استخراج بیت کوین با ماینر با ماینر برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش استخراج بیت کوین با ماینر تلاش کرده آموزش های خود را کاملا قدم به قدم ارائه دهد و از صفر تا صد نحوه استخراج بیت کوین را به شما آموزش دهد از این رو می توانیم بگوییم که مجموعه آموزش استخراج بیت کوین با ماینر برای تمامی کسانی که علاقمند به این حوزه هستند و حتی اطلاعات خاص و جامعی در مورد تکنولوژی بلاک چین و رمزارزها ندارند، مناسب بوده و می توانند به کمک این مجموعه به طور کامل با این تکنولوژی آشنا شوند و به استخراج بیت کوین بپردازند. حتی اگر تنها قصد خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها را دارید اما اطلاعات چندانی از این فناوری نوین ندارید، می توانید با استفاده از آموزش استخراج بیت کوین با ماینر اطلاعات جامعی در این زمینه کسب کنید.


چرا استخراج بیت کوین با ماینر را فرا بگیریم؟

شاید روزهای ابتدایی پیدایش بیت کوین کسی به این موضوع اهمیت نمی داد و استخراج آن تنها به نوعی سرگرمی' >سرگرمی برای بسیاری تبدیل شده بود اما امروزه بیت کوین ارزش قابل توجهی گرفته و هر بیت کوین تقریبا نه تا ده هزار دلار (تقریبا معادل 170 میلیون تومان با توجه به نرخ روز ارز یعنی خرداد 99)  می باشد و پیش بینی شده که به بیش از دوازده هزار دلار و حتی بیشتر هم در آینده برسد. با توجه به رشد سختی شبکه، در حال حاضر تنها نمی توان با استفاده از کامپیوترهای شخصی به استخراج پرداخت چرا که از این طریق نه تنها صرفه اقتصادی ندارد بلکه ممکن است به کامپیوتر شما صدمات زیادی وارد شود. از این رو می توان گفت که اگر قصد استخراج بیت کوین دارید، تنها باید از دستگاه های ماینر ایسیک (ASIC) استفاده کنید. شما می توانید نحوه نصب، راه اندازی و استفاده از انواع ماینر ها را با مجموعه آموزش استخراج بیت کوین با ماینر فرا بگیرید.


درپایان آموزش استخراج بیت کوین با ماینر چه اتفاقی می افتد؟

شما در مجموعه آموزش استخراج بیت کوین با ماینر در ابتدا با مقدمات تکنولوژی بلاک چین، بیت کوین و آلت کوین ها، استخراج آنها و غیره آشنا می شوید. علاوه بر این ها در مجموعه آموزش استخراج بیت کوین با ماینر شما با انواع کیف پول رمزگذاری شده برای نگهداری بیت کوین و آلت کوین ها آشنا شده و نحوه استفاده از انواع کیف پول کاغذی، کیف پول سخت افزاری و کیف پول نرم افزاری را فرا خواهید گرفت. در قسمت آموزش کیف پول ها شما با نحوه راه اندازی کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس، لجر نانو اس، کیپ کی، کول والت، الپیال و همچنین نحوه راه اندازی انواع کیف پول نرم افزاری مانند BTC، جکس Jaxx، Coinomi (نسخه وب و اندروید)، Exodus، Core Wallet، Electrum، Atomic آشنا خواهید شد همچنین در این قسمت نحوه حفظ امنیت کیف پول، ریکاوری کیف پول، انتقال رمزارز ها بین کیف پول های مختلف و غیره نیز آموزش داده شده است. در مجموعه آموزش استخراج بیت کوین با ماینر شما پس از اینکه با اصول اولیه و مقدمات بیت کوین و استخراج آن آشنا شدید می توانید با آموزش های بخش پایانی مجموعه آموزش استخراج بیت کوین با ماینر نحوه نصب، راه اندازی و استفاده از انواع دستگاه های ماینر (ASIC) به استخراج بیت کوین بپردازید. در این قسمت از مجموعه شما نحوه راه اندازی انواع دستگاه های ماینر اعم از Antminer A3، Antminer D3، Antminer E3، Antminer L3+، Antminer L3++، Antminer S9، Antminer S17، Antminer S17 pro، Antminer Z11، Whatsminer M3 و غیره و همچنین اتصال به استخرهای ماینینگ ( که در مجموعه آموزش استخراج بیت کوین با ماینر با اهمیت این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد) را فرا خواهید گرفت. در مجموعه آموزش استخراج بیت کوین با ماینر شما در قسمتی با نحوه صحیح نگهداری و استفاده بهینه از ماینرها، عیب یابی و تعمیرات ابتدایی دستگاه های ماینر کمپانی  Bitmainآشنا خواهید شد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار استخراج بیت کوین با ماینر

در روزهایی که بسیاری از فعالان اقتصادی کشور شرایط چندان خوبی ندارند و از وضعیت حاکم بر اقتصاد گلایه های بسیار دارند، ماینرها و سرمایه گذاران بیت کوین و رمزارزها همچنان شرایط مساعدی داشته و نه تنها تحریم های اقتصادی اثر زیادی روی اقتصادشان نداشته بلکه افزایش نرخ دلار و ارز در کشور برایشان بسیار سود آور نیز بوده است. استخراج بیت کوین یک سرمایه گذاری قابل محاسبه است و شما می توانید میزان سود آوری و بازگشت سرمایه خود را قبل شروع کار به راحتی بدست آورید. قیمت بیت کوین روز به روز در حال افزایش است و با توجه به رشد همزمان قیمت ارز در ایران و با توجه به قیمت نسبتا ارزان برق می توان گفت که راه اندازی اصولی یک فارم استخراج بیت کوین می تواند بسیار سودآور باشد. در ایران نیز مانند سایر کشورهای دیگر دنیا خرید و فروش بیت کوین هیچ منع قانونی ندارد اما برای استخراج تقریبا یک سال پیش بود که دولت و مجلس تصمیم به قانون گذاری جامعی در مورد استخراج بیت کوین و سایر رمزارزها گرفت که شما برای شروع فعالیت قانونی خود در زمینه استخراج بیت کوین و راه اندازی یک فارم نیاز به اخذ مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت خواهید داشت و این طور که گفته شده می توانید با راه اندازی فارم خود در نزدیکی شهرک های صنعتی با استفاده از برق نرخ صنعتی(که ارزان تر از سایر نرخ های برق در کشور می باشد) استفاده کنید.
 البته پیشنهاد ما به شمایی که در ابتدای راه استخراج بیت کوین هستید و تجربه و تخصص زیادی هنوز در این زمینه ندارید این است که پس از فراگیری کامل علم استخراج بیت کوین، استخراج خود را با یک یا دو دستگاه ماینر شروع کنید و رفته رفته به تعداد دستگاه های خود بیافزایید. قیمت دستگاه ماینر Antminer S19 pro که قدرتمند ترین ماینر حال حاضر موجود در بازار است چیزی حدود 67 میلیون تومان است که می توانید با کمک ماشین حساب های آنلاین محاسبه سودآوری استخراج با توجه به هزینه برق صنعتی و سایر هزینه های جانبی و البته موضوع مهمی به نام هاوینگ بیت کوین به یک دید کلی نسبت به سرمایه مورد نیاز خود و نرخ سودآوری و بازگشت سرمایه برسید. راه اندازی فارم استخراج بیت کوین علاوه بر سرمایه نیاز به دانش و تخصص لازم را دارد تا شما بتوانید به سود برسید و عوامل زیادی در میزان سود و ضرر شما تاثیرگذار خواهد بود پس بهتر است که حتما قبل از هر اقدامی با متخصصان این حوزه مشورت کنید.

سرفصل های آموزشی استخراج بیت کوین با ماینر

•    مقدمه ای بر تکنولوژی بلاک چین، بیت کوین و آلت کوین ها
•    راه اندازی انواع کیف پول و نحوه استفاده از آن (کیف پول کاغذی، کیف پول سخت افزاری، کیف پول نرم افزاری)
•    کیف پول Ledger Nano X
•    کیف پول Ledger Nano S
•    کیف پول Keepkey
•    کیف پول ترزور
•    کیف پول CoolWallet
•    کیف پول Elipal
•    کیف پول BTC.com
•    کیف پول Jaxx
•    کیف پول Coinomi
•    کیف پول Exodus
•    کیف پول Core Wallet
•    کیف پول Electrum
•    کیف پول Atomic
•    بررسی و راه اندازی دستگاه های ماینر

•    استخر استخراج

•    آموزش IP Reporter
•    راه اندازی دستگاه Antminer A3
•    راه اندازی دستگاه Antminer D3
•    راه اندازی دستگاه Antminer E3
•    راه اندازی دستگاه Antminer L3+
•    راه اندازی دستگاه Antminer L3++
•    راه اندازی دستگاه Antminer R4
•    راه اندازی دستگاه Antminer S7
•    راه اندازی دستگاه Antminer S9j
•    راه اندازی دستگاه Antminer S17
•    راه اندازی دستگاه Antminer S17pro
•    راه اندازی دستگاه Antminer Z3
•    راه اندازی دستگاه Antminer Z11
•    راه اندازی دستگاه Whatsminer M3
•    نحوه نگهداری، عیب یابی و رفع مشکلات متداول ماینر های کمپانی Bitmain


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش بیت کوین