حجم فایل: 642MB نوع : حجمی قیمت: 7,523 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اساسی Google Drive

یکی از سرویس های میزبانی فایل که توسط گوگل معرفی شده است گوگل درایو نام دارد، که یک سرویس جدید ابری است. کاربران این سرویس می توانند داده های خود را در آن قرار داده، اسناد خود را ویرایش کرده و به اشتراک بگذارند.
این پکیج آموزشی شامل 12 مرحله حاوی آموزش تمامی عناصر Google Drive و Google Docs می باشد. در این پکیج چگونگی آپلود فایل ها به فرمت دلخواه در Google Drive، مرتب کردن و تغییر رنگ دلخواه فایل ها و فولدر ها و همچنین چگونگی جستجوی درایور آموزش داده خواهد شد.
چگونگی کار با اسناد گوگل، ساخت آنلاین Presentation، اضافه کردن توابع و فرموله کردن فایل ها در صفحه گسترده، ساخت حرفه ای فلوچارت ها و حتی آموزش ساخت فرم های آنلاین از دیگر بخش های آموزشی این پکیج می باشد.
بخش دیگر این پکیج مربوط به نحوه اشتراک گذاری فایل ها با دیگر کاربران گوگل است و اینکه چگونه با مرور فایل های اخیر بتوانید به نسخه های قبلی فایل ها دسترسی پیدا کنید؛ زمانیکه چندین بار نسخه مورد نظر را ویرایش کرده باشید. همچنین این پکیج به شما آموزش میدهد که چگونه راجع به فایل های به اشتراک گذاشته مختلف نظر دهید و حتی با خواندن مقاله های دیگران بتوانید مقاله ای را برای پیشنهاد به آنان آپلود کنید. در نهایت نحوه کار کردن با افراد دیگر در یک فایل به صورت همزمان به شما آموزش داده خواهد شد.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش بهینه سازی وب سایت در صفحه نتایج موتور های جستجو
  2. دوره آموزشی لیندا Gmail for Power Users
  3. آموزش تصویری سیستم عامل فدورا
  4. آموزش کامل نرم افزار Revit Architecture 2014
  5. دوره آموزشی لیندا MVC Framework
  6. آموزش ساخت برنامه های اندروید و ios
  7. نرم افزار و آموزش کورل دراو L.CorelDRAW.Essential.Training
  8. لایه بندی حرفه ای UV در تولیدات محصول Gnomon workshop
  9. انیمیشن Rio 2011 همراه با زیر نویس فارسی
  10. دوره آموزشی Lynda Audition CC Essential