حجم فایل: 484MB نوع : حجمی قیمت: 11,344 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ارگ زدن (electronic keyboard)

آموزش ارگ زدن (electronic keyboard)

آموزش ارگ زدن (electronic keyboard)، کیبورد الکترونیک یا صفحه کلید دیجیتال (ارگ) یک  ابزار موسیقی الکترونیک است که از ابزار های صفحه کلید و دیجیتال تشکیل شده است. یک صفحه کلید الکترونیکی به طور خاص یک synthesizer با یک تقویت کننده قدرت کم و بلندگوهای کوچک است. ارگ معمولا برای کاربران خانگی، مبتدیان و دیگر کاربران غیر حرفه ای طراحی شده است. آنها معمولا دارای کلید های بدون وزن هستند. مدل های ارزان قیمت دارای کلید های حساس به سرعت نیستند، اما مدل های متوسط و با قیمت بالاتر صفحه کلید هایی معمولا با ظرفیت ویرایش صدا دیجیتال اندکی دارند. در ارگ برای کاربر به طور معمول از طیف وسیعی از "صداهای" پیش تعیین شده انتخاب شده که شامل تقلید از بسیاری از ابزارها و برخی از صداهای سینت سایزر الکترونیکی است.


آموزش ارگ زدن (electronic keyboard) - آموزش ارگ زدن (electronic keyboard)

در صفحه کلید صفحه اصلی هزینه بسیار پایین تر از سینت سایزر حرفه ای است. کاسیو و یاماها یکی از تولید کنندگان پیشرو در صفحه کلید های خانگی هستند. کلیدهای سیاه و سفید پیانو برای پخش کردن سوئیچ ها را متصل می کند که حسگرهای الکترونیکی را برای تولید صدا ایجاد می کند. اکثر صفحه کلید ها از یک مدار ماتریس صفحه کلید استفاده می کند تا میزان سیم کشی مورد نیاز را کاهش دهد. صفحه کلید الکترونیکی اغلب از کلیدهای سبک سینت سایزر بدون وزن استفاده می کند تا هزینه ها را کاهش داده و وزن دستگاه را کم کند. در مقابل، پیانو و پیانوی دیجیتال معمولأ دارای کلید های وزنی یا نیمه وزنی هستند که احساس یک پیانو صوتی را تکرار می کنند.

آموزش ارگ زدن (electronic keyboard) - آموزش ارگ زدن (electronic keyboard)

یک صفحه کلید الکترونیکی نیز ممکن است یک صفحه کلید دیجیتال، صفحه کلید قابل حمل یا صفحه کلید خانگی (ارگ) نامیده شود که نسل سوم صدای دیجیتال و ساخت سبک قابل حمل را به ارمغان می آورد. در کشور های چین، ژاپن، هندوستان و آسیای جنوب شرقی صفحه کلید های الکترونیکی اغلب به اشتباه به عنوان یک ارگ به علت محبوبیت ارگ های الکترونیکی در این کشورها نامیده می شود. شما از طریق ویدیوهای آموزش ارگ زدن (electronic keyboard) میتوانید روش ها و متد های کار کردن با ارگ، صفحه کلید دیجیتال، سینت سایزر الکترونیکی را آموزش ببینید تا بتوانید به راحتی با یک ارگ الکترونیکی موسیقی بنوازید. با استفاده از این بسته ی آموزشی که برای افراد تازه کار و مبتدی طراحی شده  شما میتوانید اولین گام های خود را برای لذت بردن از نواختن موسیقی را تجربه کنید. مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش نواختن پیانو و کیبورد