حجم فایل: 31744MB نوع : قیمتی قیمت: 2,232,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اخبار انگلیسی

درباره آموزش اخبار انگلیسی

آموزش اخبار انگلیسی یک روش آموزشی در فراگیری زبان محسوب می‌شود که در سایت 118 فایل با بیش از 48 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی ارائه شده که تعدادی از ویدئوها همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی می‌باشد. آموزش اخبار انگلیسی در ابتدا نکات و لغات انگلیسی نظیر آموزش 3 اصطلاح با face، آموزش 3 نکته برایthe، آموزش 3 راه برای استفاده از can، آموزش 3 رابرای تلفظ ed، آموزش 3 روش برای استفادهif only، آموزش 3 روش برای استفاده از pick up و غیره را ارائه می‌دهد تا علاقمندان به آموزش اخبار انگلیسی با آموزش نکات کلیدی و پایه‌ای آمادگی لازم برای فراگیری اخبار را به دست آورند. همانطور که می‌دانید در اخبار اصطلاحات تخصصی اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره بسیار استفاده می‌شود، به همین دلیل با کمک نکات و لغات علاقمندان می‌توانند بسیاری از این اصطلاحات را درک کنند. بعد از لغات انگلیسی، گرامر مهم‌ترین بخش در آموزش زبان انگلیسی به شمار می‌رود که در آموزش اخبار انگلیسی در بخش گرامر موضوعاتی از جمله آموزش حال ساده و حال استمراری، آموزش قید تکرار، آموزش افعال معین، آموزش عبارت Be Going To، آموزش عبارات Some وAny، آموزش گذشته استمراری، آموزش افعال شرطی نوع اول، آموزش افعال Used to و Whould و غیره ارائه شده است. بعد از آموزش لغات و گرامر زبان حال علاقمندان آمادگی لازم برای شروع آموزش اخبار انگلیسی را به دست آورده‌اند و می‌توانند موضوعات مهمی از قبیل ویروس کرونا، انتخابات، سیاست آمریکا و غیره را مشاهده کنند که در آموزش اخبار انگلیسی به بخشی از این اخبار پرداخته می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش اخبار انگلیسی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش اخبار انگلیسی برای دو دسته از افراد بسیار مفید و کاربردی است، یک دسته از افراد شامل کسانی می‌شود که در حال فراگیری زبان انگلیسی هستند و دسته دیگر افرادی که به مسائل روز دنیا علاقمند هستند و مایلند اخبار سراسر دنیا را رسد کنند. این مجموعه یک فرصت عالی برای کسانی که می‌خواهند تمامی اصطلاحات زبان را در هر حوزه‌ای فراگیرند به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید در سفرهای تجاری و گردشگری خود به سراسر دنیا  به راحتی با مردم در زمینه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و غیره ارتباط برقرار کنید توصیه می‌کنیم تمام ویدئوها را با دقت مشاهده کنید.

چرا آموزش اخبار انگلیسی را فرا بگیریم؟

آموزش اخبار انگلیسی یک راهنما خوب برای تقویت مهارت شنیداری زبان است، زیرا در اخبار‌ کلمات به درستی ادا می‌شوند و از آن جا که لغات و اصطلاحات گسترده‌ای را در بردارد سبب می‌شود تفاوت لغات و نحوه درست استفاده کلمات و افعال را در آموزش اخبار انگلیسی فرا بگیرید. علاوه بر این می‌توانید با کمک آموزش اخبار انگلیسی تلفظ صحیح کلمات را به خوبی یاد بگیرید و زمانی که برای تحصیل، کار و یا گردش به کشورهای مختلف سفر می‌کنید به مشکل برخورد نکنید، زیرا اگر در تلفظ کلمات اشتباه کنید نمی‌توانید به درستی منظور خود را به مخاطب بیان کنید.

در پایان آموزش اخبار انگلیسی چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش اخبار انگلیسی لغات و نکاتی چون آموزش فرق بین Too و Enough، آموزش فرق بین Unless و As long as، آموزش فرق بین Very و Really و Absolutely، آموزش فرق بین What و Which، نحوه کاربرد فعل tell و غیره را علاقمندان فرا می‌گیرند. همچنین گرامرهای پیچیده و دشوار زبان را آموزش می ‌بینند تا بتوانند در انتهای این مجموعه به سادگی اخبارها انگلیسی را گوش دهند. در انتهای آموزش اخبار انگلیسی به روزترین اخبار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی مانند اخبار مربوط به ویروس کرونا و سیاست آمریکا را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید نکاتی که در بخش گرامر و لغات فراگرفته اید را به خوبی درک کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش اخبار انگلیسی چگونه است؟

آموزش اخبار انگلیسی برای کسانی که می‌خواهند درآمد قابل توجهی از متون تخصصی زبان به دست آورند یک گزینه عالی به شمار می‌رود و قادرند با این مجموعه متون تخصصی بسیاری از رشته‌های دانشگاهی و علمی روز دنیا را ترجمه کنند. علاوه بر این با آموزش اخبار انگلیسی می‌توانید مهارت شنیداری و گفتاری خود را در زمینه‌های مختلف افزایش دهید و به عنوان مدرس زبان انگلیسی شروع به کار کنید و با تدریس خصوصی و عمومی زبان درآمدی بیش از 3 میلیون تومان درماه داشته باشید.

سرفصل‌های آموزش اخبار انگلیسی داخل این مجموعه:

•    آموزش نکات و لغات انگلیسی
•    آموزش گرامر انگلیسی
•    آموزش اخبار انگلیسیمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن Ben and Holly's little kingdom
  2. آموزش زبان Lucy
  3. آموزش زبان انگلیسی مکالمه