حجم فایل: 9237MB نوع : قیمتی قیمت: 395,900 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش اجرای کفپوش اپوکسی

آموزش اجرای کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی (epoxy flooring) نوعی کفپوش از خانواده بسپار (پلیمر) با کاربرد صنعتی و خانگی، قابل اجرا بر روی تمامی سطوح حتی سطوح بتنی می باشد. این در حالی است که این نوع از کفپوش عمر مفید بالایی داشته و حداقل به مدت 20 سال قابل استفاده است. پارت اول مجموعه آموزش اجرای کفپوش اپوکسی، تمامی جزئیات و نکات مربوط به اجرای کفپوش اپوکسی را مرحله به مرحله و به طور کامل در اختیارتان قرار می دهد. در هنگام اجرای کفپوش اپوکسی نکات بسیاری باید مورد توجه قرار گرفته و رعایت شود تا نتیجه حاصل، مطلوب و مورد پسند باشد.

آموزش اجرای کفپوش اپوکسی 1


 

آموزش اجرای کفپوش اپوکسی - آموزش اجرای کفپوش اپوکسی

 مجموعه آموزش اجرای کفپوش اپوکسی تمامی نکات حائز اهمیت را به شما آموزش می دهد. اولین مرحله قبل از نصب کفپوش اپوکسی، تمیزی سطح می باشد زیرا سطح زیرکار باید کاملاً تمیز و عاری از هرگونه چربی یا اجزای سست و لغزنده باشد. در نظر داشته باشید در هنگام اجرای کفپوش اپوکسی دمای محیط باید بین 5 تا 45 درجه باشد و پس از آماده سازی کف، باید مواد مورد نیاز میکس شوند که در رابطه با میزان مواد میکس شده، مدت زمان میکس مواد و حلال مورد نیاز برای رقیق نمودن محلول اپوکسی، مطالبی را خواهید آموخت. 

آموزش اجرای کفپوش اپوکسی - آموزش اجرای کفپوش اپوکسی

لازم به ذکر است استفاده از پرایمر قبل از اجرای رنگ، در افزایش دوام و بهبود کیفیت رنگ بسیار مهم بوده و همچنین بعد از آماده شدن کف، باید در عرض یک ساعت تمامی مواد مورد استفاده قرار بگیرند چون با گذشت مدت زمان یک ساعت، مواد حالت اولیه خود را از دست داده و دیگر قابل استفاده نخواهند بود. در ادامه مجموعه آموزش اجرای کفپوش اپوکسی مراحل اجرای اپوکسی روی پیشخوان، اوپن و کابینت آشپزخانه را نیز به شما آموزش داده و نحوه اجرای کار را به طور کامل مشاهده خواهید کرد. باید افزود طیف گسترده ای از نمونه کارهای انجام شده نیز در این مجموعه گردآوری شده که ایده های زیادی برای اجرای کفپوش اپوکسی و سایر کفپوش ها در اختیارتان قرار می دهد.

آموزش اجرای کفپوش اپوکسی

آموزش اجرای کفپوش اپوکسی 1


سرفصل های دوره آموزشی اجرای کفپوش اپوکسی به صورت زیر است:

 - اپوکسی روی کابینت و کانتر آشپزخانه

 - پوشش اپوکسی برای کف 

- نمونه کار و کفش اپوکسی 

اگر به دنبال یادگیری اصولی اجرای کفپوش اپوکسی هستید، این دوره آموزشی که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.لازم به ذکر است پارت دوم این مجموعه که به طور ویژه به آموزش نصب و اجرای کفپوش سه بعدی اپوکسی پرداخته است نیز به زودی منتشر خواهد شد.ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی
  2. آموزش دیوارپوش اپوکسی