حجم فایل: 251MB نوع : حجمی قیمت: 8,824 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ابزار کانفلونس Confluence

آموزش ابزار کانفلونس Confluence

شما در دوره ی آموزش ابزار کانفلونس Confluence می توانید با ترفند ها و روش های کار کرن با ابزار کانفلونس را آموزش ببینید. در این دوره کاربران تمرکز خواهند کرد که چگونه با ابزار Confluence کار خود را شروع کنند. همچنین مبانی Confluence و نحوه استفاده از آن را به طور موثرتر در هنگام ساخت محتوای خود و همکاری با همکاران یاد خواهند گرفت. آنها یاد می گیرند چگونه به ساختار محتوا سلسله مراتبی حرکت کنند و با انجام بسیاری از وظایف شایع در کانفلونس دستاوردهای خود را به دست آورند.


آموزش ابزار کانفلونس Confluence - آموزش ابزار کانفلونس Confluence

علاوه بر این شما یاد خواهید گرفت چگونه اسناد را ایجاد یا ویرایش کنید تا به عنوان صفحات شناخته شوند و همچنین این اسناد را فرمت کنید. سپس شما می آموزید چگونه صفحات را در محیط کانفلونس سازماندهی کنید، انواع مختلف رسانه را به اسناد خود اضافه کنید، از ابزارهای قالب بندی ساده و پیچیده برای ایجاد محتوای قوی استفاده کنید و همچنین اصول اولیه استفاده از نقشه ها و ماکروسافت را یاد خواهید گرفت. کانفونس به شما کمک میکند تا به عنوان یک محیط کاری همکاری، اطلاعات را از طریق ویژگی های شبکه اجتماعی کانفلونس به اشتراک گذارید. پس از اتمام دوره آموزش ابزار کانفلونس Confluence، شما قادر خواهید بود انواع مختلفی از محتوا در Confluence را ایجاد کنید. علاوه بر این شما قادر به همکاری با همکاران برای اشتراک دانش و اطلاعات در محل کار خود هستید که موجب افزایش دسترسی به اطلاعات و افزایش بهره وری شما خواهند بود.

آموزش ابزار کانفلونس Confluence - آموزش ابزار کانفلونس Confluence

این دوره از آموزش ابزار کانفلونس Confluence طراحی شده است تا شما را با بسیاری از ویژگی ها و عملکردهای کانفلونس به عنوان یک کاربر نهایی معرفی سازد. بنابراین شما می توانید در پروژه های مهم مشترک با دیگران، سرعت کار و اجرای خود را بالا ببرید و با وارد شدن به حساب Confluence با رابط کاربر در محیط اطراف خود ارتباط برقرار کنید. سپس آن را در ایجاد و مدیریت فضاها، کار با صفحات و اضافه کردن محتوا به اشتراک گذاشته یا در تیم خود در این مورد بحث و تبادل نظر نمایید.

آموزش ابزار کانفلونس Confluence

سرفصل های این دوره ی آموزشی عبارتند از:

-Inviting collaborators to spaces

-Creating pages and blog posts

-Using labels and other navigation helpers

-Restricting access to spaces

-Customizing the Confluence interfaceمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه