حجم پکیج: 29060MBقیمت: 2,042,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش آیلتس (IELTS)

درباره آموزش آیلتس

آموزش آیلتس با بیش از 47 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی  تحت الفظی در سه پارت "آموزش مهارت های آزمون آیلتس"، "آموزش آیلتس آکادمی" و "آموزش آیلتس جنرال" ارائه شده که مباحث اساسی آزمون را به طور جامع بیان می کند و راهنمای خوبی برای شرکت در این امتحان بین المللی می باشد.

آموزش آیلتس در آموزش مهارت های آزمون آیلتس، همه آنچه که باید در رابطه با آیلتس و تافل بدانید را به طور جامع شرح می دهد، سپس به مهارت های آیلتس نظیر Reading، Writing، Grammar، vocab، نحوه مدیریت کردن زمان، مهارت های یادداشت برداری و غیره را آموزش می دهد. علاوه بر این کلیدهای موفقیت در تافل و آیلتس را در این پارت آموزش آیلتس توضیح داده می شود.

آموزش آیلتس آکادمی به چهار بخش مهم آزمون که شامل Listening، Reading، Speaking، Writing و کتاب های کمبریج آیلتس می شود پرداخته که در بخش Listening تلفظ حروف زبان انگلیسی، نکاتی برای هجی کردن، نحوه نوشتن اعداد، حل کردن مسائل و غیره بیان می شود. نکاتی برای جملات و افزایش مهارت Reading، نحوه تشخیص معنی جمله در Reading آمده است. بخش Speaking موضوعاتی مانند اطلاعات اولیه، ساختار جواب، اصطلاحات مفید و جواب های متداول پوشش می دهد. در Writing نحوه توصیف جداول، مقایسه دو تصویر، نحوه استفاده از حروف اضافه، شبه جمله، نحوه خواندن جداول و غیره را آموزش داده است.

آموزش آیلتس جنرال به مباحث عمومی در حوزه های Listening، Reading، Speaking، Writing و کتاب های کمبریج آیلتس اشاره دارد و نکات Listening، نمونه سوالات Listening، مثال و نکات Reading، تمام نکات لازم برای سوالات صحیح و غلط، نوشتن سوالات و مصاحبه ارائه می شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش آیلتس برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش آیلتس برای کسانی که قصد دارند در دانشگاه های مطرح دنیا ادامه تحصیل دهند مناسب است علاوه بر آیلتس، آزمون تافل هم معرفی شده تا دانشجویان بتوانند با توجه به دانشگاه مورد نظرشان امتحان آیلتس یا تافل را بدهند. اجزای مختلف آزمون تافل مشخص می کند در چه بخشی از زبان انگلیسی مهارت دارید که بسیاری از دانشگاه ها با توجه به هر بخش و امتیازی که دریافت کرده اید توجه می کنند به همین دلیل داشتن مهارت در هر قسمت آزمون آیلتس مهم به شمار می رود. آموزش آیلتس برای کسانی مناسب است که دانش خوبی در زبان انگلیسی دارند و با آموزش آیلتس می خواهند مهارت خود را بالا ببرند و بتوانند وارد دانشگاه هایی چون کمبریج و آکسفورد شوند. علاوه بر دانشجویان بسیاری از شرکت ها و سازمان های بین المللی برای استخدام، داشتن مدرک آیلتس را جزء شرایط خود اعلام کرده اند، به همین دلیل کسانی که می خواهند در شرکت های بزرگ کار کنند بهتر است آموزش آیلتس را مشاهده کنند.


در پایان آموزش آیلتس چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش آیلتس دانش آموختگان قادرند مهارت بالایی در بخش های مختلف آزمون از جمله Listening، Reading، Speaking، Writing به دست آورند و امتحان را با نمره خوبی قبول شوند.

پس از اتمام پارت آموزش مهارت های آزمون آیلتس، دانش آموختگان توانایی مناسب را برای شروع یادگیری آیلتس به دست می آورند و با همه اطلاعات مورد نیاز این امتحان بین المللی آشنا می شوند و می توانند مواد آزمون را شناسایی و آمادگی اولیه برای آموزش ایلتس را کسب کنند.

انتهای آموزش آیلتس آکادمی داوطلبان آموزش آیلتس در بخش های Listening، Reading، Speaking، Writing که از مفاد آزمون می باشد توانایی تلفظ حروف زبان انگلیسی، نکاتی برای هجی کردن، نحوه نوشتن اعداد، حل کردن مسائل، نحوه تشخیص معنی جمله و غیره را به دست خواهند آورد.  

 آموزش آیلتس جنرال هم به موارد دیگری در Listening، Reading، Speaking، Writing می پردازد که شامل نکات Listening، نمونه سوالات Listening، مثال و نکات Reading، تمام نکات لازم برای سوالات صحیح و غلط، نوشتن سوالات و مصاحبه می شود که در پایان این پارت و آموزش آیلتس آکادمی مهارت بالایی برای کسب نمره خوبی خواهند رسید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش آیلتس چگونه است؟

با آموزش آیلتس می توانید علاوه بر درخواست ادامه تحصیل در دانشگاه های بزرگ و شرکت های بین المللی در زمینه تدریس زبان انگلیسی وارد شوید و کسانی که می خواهند آزمون آیلتس یا به طور کلی زبان انگلیسی را فرا بگیرند آموزش دهید. با آموزش آیلتس می توانید اقدام به تدریس آیلتس کرده و درآمد خوبی داشته باشید. به ویژه اگر بتوانید به صورت خصوصی تدریس کنید قطعاً درآمد بیشتری خواهید داشت.


سرفصل های آموزشی آیلتس داخل این مجموعه:

آموزش آیلتس پارت 1

•    همه آنچه که باید در رابطه با آیلتس و تافل بدانید

•    مهارت های اولیه آیلتس

•    مهارت های ثانویه آیلتس

•    مهارت های آکادمیک آیلتس

آموزش آیلتس پارت 2

•    Listening

•    Reading

•    Speaking

•    Writing

•    کتاب های کمبریج آیلتس

آموزش آیلتس پارت 3

•    Listening

•    Reading

•    Speaking

•    Writing

•    کتاب های کمبریج آیلتسلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش مهارت های آزمون آیلتس
  2. آموزش آیلتس آکادمیک
  3. آموزش آیلتس جنرال