حجم فایل: 9318MB نوع : قیمتی قیمت: 872,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش آیلتس  جنرال

درباره مجموعه آموزش آیلتس جنرال

آموزش آیلتس جنرال هر چهار مهارت آیلتس یعنی listening ,reading ,writing ,speaking را مورد بررسی و آموزش قرار داده است. آموزش آیلتس جنرال دربردارنده دروس یکی از اساتید مجرب آیلتس میباشد که شیوه گفتار خوبی داشته و انگلیسی را به روان ترین شکل ممکن صحبت میکند. آموزش آیلتس جنرال، مجموعه ای از استراتژی ها و مهارتهای موردنیاز برای موفقیت و کسب نمره بهتر در هر چهار بخش آیلتس را در اختیار زبان آموزان قرار میدهد. شیوه آموزشی مجموعه آموزش آیلتس جنرال که در ابتدا با آموزش listening  آغاز شده است به گونه ای است که در آغاز مدرس مجموعه نکات و ترفندهای مورد نیاز برای پاسخگویی به سوالات بخش listening را بیان میکند و در ادامه سوالات listening  به عنوان sample نمایش داده میشود، پس از نمایش سوالات، پاسخ هرسوال و ترفندهای پاسخگویی مورد بررسی قرار میگیرد .آموزش آیلتس جنرال کاملا به زبان انگلیسی بوده و لهجه خوب مدرس، تا سطح زیادی زبان آموزان را برای قرارگیری در محیط واقعی آزمون و پاسخ به سوالات آماده خواهد کرد. باید افزود این مجموعه آموزشی دربردارنده فایل PDF مجموعه کتابهای کمبریج آیلتس می باشد که یکی از اصلی ترین منابع برای آزمون آیلتس بوده و سوالات آزمونهای قبل را در اختیار زبان آموزان قرار میدهد . در بخش Writing این کتابها، نمونه هایی واقعی از writing داوطلبان قرار داده شده است. همچنین اطلاعاتی در رابطه با نحوه محاسبه نمره نیز وجود دارد. بخش reading  نیز با بررسی و آشنایی با انواع متفاوت سوال های Reading آغاز شده است و سوالات این بخش و تکنیکها و ترفندهای پاسخگویی به سوالات Reading را مرحله به مرحله مورد بررسی قرار میدهد .در این بخش سه ویدئو به سوالات صحیح/غلط اختصاص داده شده است. ویدئوهای مربوط به بخش writing  نیز مشابه سایر بخشها بوده و شامل مجموعه ای از ترفندها برای کسب نمره بالا در writing ، نحوه نوشتن نامه رسمی، نحوه خلاصه برداری و بررسی کامل task2 , task 1 بخش writing میباشد. در پایان مجموعه جنرال آیلتس در DVD 2  همه آنچه را که پیرامون بخش speaking  آیلتس لازم و ضروری است، آموزش میدهد. همچنین این بخش شامل چندین مصاحبه با داوطلبان عرب، چینی و ویتنامی با موضوعات درس و کار، تکنولوژی و... می باشد.
مجموعه آموزش آیلتس  جنرال برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش آیلتس جنرال برای کلیه کسانی که سطح زبان پیشرفته ای دارند و به دنبال شرکت در آزمون جنرال آیلتس می باشند، مناسب است.

تمامی افراد که قصد ادامه تحصیل در مقطع متوسطه را دارند یا برای کار و مهاجرت قصد سفر به خارج از کشور را دارند باید در آزمون جنرال شرکت کرده و نمره مورد قبول کشور مورد نظر را دریافت کنند. از این رو مجموعه آموزشی جنرال آیلتس این قبیل افراد را برای شرکت در آزمون جنرال آیلتس آماده خواهد کرد.چرا آموزش زبان انگلیسی را فرا بگیریم ؟

با توجه به شرایط کنونی جامعه فراگیری زبان انگلیسی یک باید محسوب میشود. افراد زیادی به دنبال فراگیری زبان انگلیسی، شرایط کاری بهتری پیدا کرده اند. تحقیقات نشان میدهد علاقه مندی تمامی افراد حتی بزرگسالان برای یادگیری زبان انگلیسی رو به افزایش است و در 5 سال آینده شاهد افزایش چمشگیر علاقه مندان به زبان انگلیسی خواهیم بود. تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مدرک آیلتس خود یکی از فاکتورهایی است که اکثر کارفرمایان در هنگام استخدام افراد، مدنظر قرار میدهند. بنابراین افراد با سطح زبان بهتر برای بسیاری از مشاغل در اولویت استخدام خواهند بود.
در پایان مجموعه آموزشی آیلتس جنرال چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

با تماشای کامل ویدئوهای آموزش آیلتس جنرال به آمادگی کافی برای شرکت در آزمون خواهد رسید. همچنین پس از مشاهده کامل ویدئوها و مطالعه فایل های PDF مربوط به سری کتابهای کمبریج آیلتس که حکم آزمونهای آزمایشی را دارند، می توانید میزان تسلط و دانش خود را محک بزنید.بازار کار زبان انگلیسی در ایران

با توجه به افزایش چشمگیر تعداد علاقه مندان به زبان انگلیسی، ضرورت وجود معلم زبان خوب نیز بیش از پیش احساس میشود. از طرفی با توجه به حجم زیاد فارغ التحصیلان زبان انگلیسی کسانی که مدرک آیلتس با نمره بالا داشته باشند در اولویت آموزشگاه های آموزش زبان انگلیسی برای استخدام خواهند بود. همچنین در سایر مشاغل نیز وجود فردی که به زبان انگلیسی مسلط و پل ارتباطی بین کارفرما در داخل کشور با شرکتها و موسسات خارجی باشد، نیز به شدت احساس میشود . بنابراین ضرورت ارتباطات بین المللی در هر تجارت و کسب کاری امکان اشتغال افراد با سطح زبان انگلیسی عالی را افزایش داده است.
لیست سر فصل های آموزشی مجموعه  آموزش آیلتس جنرال:

Listening 

1. قسمت1_Listening نکات و ترفند های

2. قسمت2_Listening نکات و ترفند های

3. پارت1_Listening نمونه سوال

4. پارت2_Listening نمونه سوال

5. Listening مثال هایی برای

Reading

1.Reading مثال و نکات مهارت

2. تمام نکات لازم برای سوالات صحیح و غلط

3. تمام نکات لازم برای سوالات صحیح و غلط

4. تمام نکات لازم برای سوالات صحیح و غلط

Writing

1. سوال نوشتن_پارت1

2. سوال نوشتن_ پارت2

3. آمادگی برای امتحان

4. Speaking و Writing نکته طلایی برای مهارت های

5. نحوه مقایسه کردن

6. پارت2_ترفندهای سوال نوشتن

7. Writing ترفندهای لازم برای مهارت

8. پارت1_ترفندهای سوال نوشتن

9. Writing معرفی مهارت

10. پارت2_Writing گرفتن نمره بالا از

11. پارت1_Writing گرفتن نمره بالا از

12. نحوه نوشتن نامه رسمی_ پارت1

13. نحوه نوشتن نامه رسمی_ پارت2

Speaking

1. مصاحبه

2. مصاحبه با موضوعات معمولی

3. نحوه گرفتن نمره بالا

4. Speaking نکات مهارت

5. ترفند نمره بالا گرفتن

6. نکات و ترفند ها

7. مصاحبه با داو طلب هندی

8. مصاحبه با موضوع کار داوطلبانه

9. مصاحبه با موضوع تکنولوژی

10. مصاحبه با داوطلب عربی

11. مصاحبه با داوطلب چینی

12. مصاحبه با داوطلب ویتنامی

13. مصاحبه با موضوع درس و کار

14. بررسی مصاحبه ها و جمع آوری نکات_ پارت1

15. بررسی مصاحبه ها و جمع آوری نکات_ پارت2

16. مصاحبه با داوطلب برزیلی

17. درس تلفظ

18. مصاحبه با داوطلب روسی

19. بررسی نکات_ پارت1

20. مصابه با موضوع کار های روزمره

21. بررسی نکات_ پارت2

22. Speaking آموزش مهارت

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش آیلتس آکادمیک
  2. آموزش مهارت های آزمون آیلتس