حجم فایل: 733MB نوع : حجمی قیمت: 8,590 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش آنالیز داده ها با پایتون

آموزش آنالیز داده ها با پایتون 

آموزش آنالیز داده ها با پایتون درباره تمامی مباحث مربوط به آنالیز داده ها با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون در قالب 11 بخش، توضیحات جامعی را ارائه می نماید. ابتدای این مجموعه، یک معرفی کلی از سرفصل های ارائه شده، مطح گردیده و نحوه نصب ابزارهای مورد نیاز نیز به صورت کامل آموزش داده شده است. یکی از بخش های مجموعه آموزش آنالیز داده ها با پایتون به معرفی آرایه Numpy اختصاص داده شده است. از اینرو شما در این بخش با نحوه ایجاد این آرایه و عملیات حسابی بین آن آشنا خواهید شد. هم چنین درباره فهرست بندی یک بخش از آرایه Numpy اطلات جامعی را کسب خواهید نمود. باید افزود که در تمامی بخش های مجموعه آموزش آنالیز داده ها با پایتون، برای شما مثال هایی جهت یادگیری بیشتر مباحث آن بخش، مطرح شده است.


 

آموزش آنالیز داده ها با پایتون - آموزش آنالیز داده ها با پایتون 

از دیگر بخش های این مجموعه می توان به نحوه ایجاد دنباله ها و فریم های داده اشاره نمود. در این بخش شما با چگونگی ایجاد یک دنباله و نیز فریم های داده آشنا شده و درباره فهرست بندی مجدد فریم داده و دنباله ها اطلاعاتی را کسب خواهید کرد. یکی دیگر از بخش های مجموعه آموزش آنالیز داده ها با پایتون به توضیح محاسبات میان دنباله ها و فریم های داده اختصاص داده شده است. از اینرو شما در این بخش، راجع به روش های محاسباتی با پر کردن مقادیر اطلاعات جامعی را به دست خواهید آورد.

آموزش آنالیز داده ها با پایتون - آموزش آنالیز داده ها با پایتون 

رتبه بندی و مرتب سازی توابع از دیگر سرفصل های پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش آنالیز داده ها با پایتون محسوب می گردد. لازم به ذکر است که در این بخش، شما با تابع کاربردی و نقشه برداری آشنا شده و علاوه بر نحوه رتبه بندی و مرتب سازی، درباره مقادیر تکراری نیز توضیحاتی را دریافت خواهید نمود. بررسی داده و فهرست بندی از دیگر بخش های این مجموعه به حساب می آید. در این بخش، شما نحوه بررسی داده های از دست رفته و نیز فهرست بندی سلسله مراتبی را به صورت مرحله به مرحله آموزش خواهید دید.


 

آموزش آنالیز داده ها با پایتون 

از دیگر بخش های مجموعه آموزش آنالیز داده ها با پایتون می توان به بارگذاری داده ها اشاره نمود. در این بخش، شما با نحوه خواندن داده از چندین فایل آشنا شده و درباره بارگذاری داده ها اطلاعات جامعی را به دست خواهید آورد. باید افزود که در این بخش از مجموعه آموزش آنالیز داده ها با پایتون، توضیحاتی راجع به نحوه خواندن اطلاعات جزئی از فایل ها نیز ارائه گردیده است. ادغام، تغییر شکل، تجسم داده و نیز انتقال آن از دیگر بخش های مطرح شده در مجموعه آموزش آنالیز داده ها با پایتون به شمار می روند.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش مقدماتی تا پیشرفته آنالیز داده ها با اکسل
  2. آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه
  3. آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا
  4. آموزش پروژه های پیشرفته هوش مصنوعی با پایتون
  5. آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن دسکتاپ با پایتون
  6. آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3