حجم فایل: 8837MB نوع : قیمتی قیمت: 827,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش آشپزی بین المللی

آموزش آشپزی بین المللی

آموزش آشپزی بین المللی یکی از بهترین و پر طرفدارترین مجموعه های آموزش آشپزی در جهان به شمار می رود. شما با خرید مجموعه آموزش آشپزی بین المللی قادر خواهید بود هزاران نوع غذای جدید و متنوع را تهیه کنید. اگر از غذاهای تکراری خسته شده اید و تمایل به یادگیری دستور پخت غذاهای بیشتری را دارید، ما به شما مجموعه آموزش آشپزی بین المللی را پیشنهاد می کنیم.


آموزش <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64805&key=cooking' target='_blank' title='آشپزی' >آشپزی</a> بین المللی1 آموزش آشپزی بین المللی

آشپزی در واقع آماده سازی غذا جهت مصرف تلقی می شود که شامل روش ها و ابزار متعدد و همچنین ترکیب اجزا جهت طعم بخشی به غذا و قابلیت هضم آن است. این کار نیازمند انتخاب درست و به اندازه مواد اولیه و ترکیب آنان با روشی منظم می باشد که مجموعه آموزش آشپزی بین المللی با زبان انگلیسی می تواند به شما کمک فراوانی جهت انتخاب درست مواد، ترکیب آنان با یکدیگر و بیان ترفندهایی برای دریافت نتیجه ای مطلوب تر، نماید.

آموزش آشپزی بین المللی – آموزش آشپزی بین المللی

آشپزی، نکات و فواید خاصی فراتر از لذت انجام آن و چشیدن غذای تهیه شده توسط خود افراد، برای آنان دارد. آشپزی همانند سایر هنرها جهت ابراز خلاقیت به کار رفته و نقش مهمی در مدیریت استرس افراد ایفا می کند. زیرا زمانیکه انسان ها راهی برای ابراز خلاقیت های خود بیابند، قادر به رهایی از استرس خواهند بود. به صورتیکه افراد مبتلا به افسردگی به راحتی می توانند از طریق آشپزی به آرامش زیادی دست یابند.آموزش آشپزی بین المللی

اعتقاد بیشتر آشپزهای بزرگ دنیا بر عشق ورزیدن به آشپزی است. اما بسیاری از افراد به این مقوله توجه نکرده و فقط از روی عادت هر روزه خود با منظور رفع نیاز گرسنگی، به آشپزی می پردازند. باید به این باور برسید که برخی ریزه کاری ها و ترفندها در آشپزی می تواند به تمایز دست پخت شما از دیگران کمک شایانی کند. اما با این حال بسیاری از افراد بدون اطلاع، اشتباهات زیادی در آشپزی انجام می دهند. پس برای جلوگیری از این اشتباهات و تمایز دست پخت خود از دیگران بهتر است در دوره های آموزش آشپزی شرکت کرده و یا از فیلم های آموزش آشپزی استفاده نمایید.

آموزش آشپزی بین المللی – آموزش آشپزی بین المللی

استاد آشپزی این دوره آموزشی، Hilah Johnson نام دارد. وی فیلم های آموزشی خود را به سمت آشپزی های مبتدی، متوسطه و همچنین برای افرادی که فقط دنبال دستورالعمل های ساده و کم هزینه هستند، ایجاد می نماید. تلاش او در جهت سرگرم کننده و آسان جلوه دادن آشپزی برای مخاطبان می باشد. در دسامبر 2012، اولین کتاب آموزش آشپزی Hilah با نام "Learn To Cook" انتشار یافت. این کتاب تمامی مواردی که شما باید در رابطه با خرید، تهیه و پخت غذاها بدانید را پوشش می دهد. وی همچنین در دسامبر 2013، کتاب آموزش آشپزی دیگری با نام "The Breakfast Taco Book" را در قالب چاپ شده و کتاب الکترونیکی منتشر کرد.


آموزش <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64805&key=cooking' target='_blank' title='آشپزی' >آشپزی</a> بین المللی1د آموزش آشپزی بین المللی

مجموعه آموزش آشپزی بین المللی، دارای آموزش 17 نوع غذا از جمله دسر، سالاد، ساندویچ، سوپ، نان و شیرینی جات و ... همراه با زیرنویس تحت الفظی می باشد. همچنین برای راهنمایی بیشتر شما کاربران محترم، فایلی حاوی میزان مواد اولیه تمامی غذاها در این مجموعه آموزشی گنجانده شده است. لازم به ذکر است که بخش های دیگر مجموعه آموزش آشپزی بین المللی، به زودی در وب سایت 118فایل منتشر خواهد شد که هم اکنون می توانید این مجموعه را به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت نمایید. 
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش دستور پخت غذا با هایلا
  2. آشپزی هایلا 2