حجم فایل: 738MB نوع : حجمی قیمت: 17,297 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش آشپزی ارگانیک

آموزش آشپزی ارگانیک

آموزش آشپزی ارگانیک با نام انگلیسی " The Living Series: Eating Green - Organic Foods and Cooking" محصول سال 2015 میلادی می باشد که به زبان انگلیسی برای علاقه مندان به محصولات ارگانیک منتشر شده است. آموزش آشپزی ارگانیک به معرفی محصولات ارگانیک، فواید آنها، دستور تهیه غذاهای ارگانیک پرداخته و  نکاتی را در مورد ویتامین ها بیان می کند. آموزش آشپزی ارگانیک سعی کرده تا محصولات ارگانیک و فواید آنها را برای آشپزان و دوستداران هنر آشپزی معرفی نماید.آموزش آشپزی ارگانیک - آموزش آشپزی ارگانیک

مجموعه آموزش آشپزی ارگانیک تلاش کرده تا شما را با محصولات ارگانیک و فواید آنها آشنا کند. در آموزش آشپزی ارگانیک بعد از توضیحاتی در رابطه با انواع محصولات ارگانیک، نکاتی را ضمن خرید آنها بیان می کند. هر ویتامین در بدن انسان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که باید از طریق وعده های غذایی تأمین شود. در مجموعه آموزش آشپزی ارگانیک از تأثیر ویتامین ها در عملکرد دستگاه های بدن گفته و دستور غذاهای ارگانیک را برای کودکان و بزرگسالان آموزش می دهد. 

آموزش آشپزی ارگانیک - آموزش آشپزی ارگانیک

امروزه با رشد جمعیت و به دنبال آن افزایش تقاضای مواد غذایی، شاهد پرورش محصولات در مدت زمان کم و تنها به کمک هورمون ها و مواد شیمیایی می باشیم. همچنین در گلخانه ها شاهد رشد سریع و پیش از موعد صیفی جات و سایر محصولات هستیم که گلخانه داران عزیز برای مقابله با نفوذ بیماری ها و مشکلات ناچارند از انواع سموم و کود ها استفاده کنند. اغلب این کود ها در محصولات کشاورزی باقی می ماند و همین امر باعث می گردد تا در زمان مصرف آنها مشکلات گوارشی و در دراز مدت بیماری هایی را در بدن انسان تولید کند. اگر سعی کنیم تا در آشپزی و برنامه غذایی خود از مواد ارگانیک استفاده نماییم، متوجه طعم دلپذیر آن خواهیم شد و همچنین از سلامتی وعده های غذایی خود مطمئن می باشیم. در حال حاضر افرادی که به سلامتی خود و اطرافیانشان اهمیت می دهند، سعی می کنند تا با تهیه محصولات ارگانیک از مزارع یا کاشت آنها به تهیه مواد غذایی سالم اقدام کرده و آشپزی ارگانیک را در زندگی خود جای دهند.عناوین آموزشی در مجموعه آموزش آشپزی ارگانیک عبارتند از:

•طرز تهیه شربت ارگانیک

•طرز تهیه سوپ ارگانیک

•طرز تهیه غذای کودک ارگانیک

•رژیم غذایی ارگانیک 

•و ...مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه