حجم فایل: 9851MB نوع : قیمتی قیمت: 461,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش آرایشگری مردانه

آموزش آرایشگری مردانه 

آموزش آرایشگری مردانه جدیدترین مدل های مو مردانه در سال 2017 را به علاقمندان آموزش می دهد. آموزش آرایشگری مردانه شامل سه بخش میباشد که توسط دو آرایشگر حرفه ای، تمامی آموزش ها به زبان انگلیسی ارائه شده است. یکی از بخش های آموزش آرایشگری مردانه به نحوه کوتاه کردن موی بچه های خردسال در سنین 1 تا 12 سال اختصاص یافته و انواع مدل های مختلف برای بچه ها با فرم سر و صورت متفاوت را آموزش میدهد.


آموزش آرایشگری مردانه 1آموزش آرایشگری مردانه - آموزش آرایشگری مردانه

بخش دوم آموزش آرایشگری مردانه به جدیدترین مدل مو های مردانه پرداخته و انواع مدلهای اصلاح ساده، اصلاح فانتزی و خط بندی را مرحله به مرحله و بطور کامل دراختیار علاقمندان قرار میدهد. همچنین بخشی از فیلم ها مدل مو افراد معروف نظیر بازیکنان فوتبال و بازیگران نظیر سرجیو راموس و بردبیت را آموزش می دهد. مدل های روز سایه کاری و پرداخت کاری با متدهای منحصر به فرد روز دنیا از دیگر مواردی است که مجموعه آموزش آرایشگری مردانه به آن پرداخته است.

آموزش آرایشگری مردانه

بخش سوم مجموعه آموزش آرایشگری مردانه، به آموزش های آرایشگری حرفه ای و بین المللی اختصاص دارد که کوتاهی با تیغ، تمام سبک های خردکردن مو و فشن کاری را جز به جز و با جزئیات کامل در اختیار افراد قرار می دهد. باید افزود مجموعه آموزش آرایشگری مردانه نکاتی پیرامون اصلاح صورت و جدیدترین مدل های ریش مردانه را آموزش داده و روش های صحیح اصلاح ریش به منظور رشد بهتر را به علاقمندان می آموزد.

آموزش آرایشگری مردانه

انتخاب مدل مو یکی از نکاتی است که تاثیر بسیاری در زیبایی فرد داشته و بر جذابیت فرد می افزاید. بنابراین این به هنر آرایشگر برمیگردد که بهترین انتخاب را برای مدل مو فرد داشته باشد. اگر علاقمندان به یادگیری اصولی آرایشگری مردانه برای ورود به بازار کار و فعالیت در زمینه آرایشگری می باشید. مجموعه آموزش آرایشگری مردانه تمام آنچه را که برای شروع کار آرایشگری ضروری است به افراد آموخته و فرد را برای شروع فعالیت آماده میکند.

آموزش آرایشگری مردانه


آموزش آرایشگری مردانه 1سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

-آموزش آرایشگری بچه ها

-آرایشگری مردانه

-جدیدترین مدل های آرایشگری مردانه
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش حرفه ای آرایشگری