حجم فایل: 930MB نوع : حجمی قیمت: 21,797 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش آدوبی فلش به صورت حرفه ای

آموزش آدوبی فلش به صورت حرفه ای

Adobe Flash یک نرم افزار چندرسانه ای مؤثر می باشد که برای تولید انیمیشن ها، برنامه های کاربردی اینترنت، برنامه های کاربردی دسکتاپ، برنامه های کاربردی موبایل، بازی های موبایل و مرورگرهای ویدئویی مرورگر وب جاسازی شده استفاده می شود. همچنین آدوبی فلش، گرافیک برداری و گرافیک شطرنجی را برای ارائه انیمیشن ها، بازی های ویدئویی و برنامه های کاربردی فراهم می کند. این برنامه اجازه می دهد جریان صوتی، تصویری، صفحه کلید، میکروفون و ورودی دوربین را ضبط کند. زبان برنامه نویسی ActionScript اجازه توسعه انیمیشن های تعاملی، بازی های ویدئویی، برنامه های کاربردی وب، برنامه های کاربردی دسکتاپ و برنامه های کاربردی تلفن همراه را می دهد. نسخه Adobe Flash Player برای سیستم عامل های دسکتاپ اصلی شامل ویندوز، لینوکس، سولاریس ومکینتاش در دسترس است.


آموزش آدوبی فلش به صورت حرفه ای - آموزش آدوبی فلش به صورت حرفه ای

دوره آموزش آدوبی فلش به صورت حرفه ای یک پایگاه جامد درAdobe Flash Professional CS6 را فراهم می کند و روش های ایجاد مجموعه ای از محتوای فلش، مقصد های مختلف برای پروژه های Flash-mobile، دسکتاپ یا وب را برای شما توضیح داده میشود. همچنین مربی در این دوره برای شما چگونگی ایجاد یک پروژه جدید، ساختن لایه های سند، ترتیب اشیاء در Timeline، نحوه شروع به طراحی اشکال پایه، ترکیب متن، تصاویر، صدا و ویدئو را نشان می دهد. علاوه بر این انواع مختلف نمادهای و tweens در Flash و نحوه استفاده از آنها برای ساختن یا تحریک کردن محتوا بررسی خواهد شد. فصل های نهایی این مجموعه آموزشی گزینه های انتشار در دسترس برای پروژه های فلش از جمله Adobe AIR را شرح می دهند.

آموزش آدوبی فلش به صورت حرفه ای- آموزش آدوبی فلش به صورت حرفه ای

دوره آموزش آدوبی فلش به صورت حرفه ای با نشان دادن نحوه حرکت در فلش و استفاده از بخش هایی از رابط مانند مرحله، کتابخانه و جدول زمانی شروع خواهد شد. سپس به شما نشان داده میشود که چگونه آثار هنری را به فلش وارد کرده و برخی را با استفاده از ابزارهای طراحی، ایجاد یا دستکاری کنید. در ادامه آموزش شما خواهید دید چگونه یک انیمیشن ساده با استفاده از حرکت، شکل و IK tweening ایجاد کنید. یا چگونه فایل های صوتی و تصویری را به فلش اضافه کنید تا کنترل های تعاملی مانند دکمه ها و اسکریپت های ساده برای شما عمل کنند.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه