حجم فایل: 933MB نوع : حجمی قیمت: 10,934 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش آدوبی فایر ورکز (Fireworks)

آموزش آدوبی فایر ورک (Fireworks)

Adobe Fireworks یک برنامه ویرایشگر گرافیک بیت مپ و گرافیک برداری است که معمولأ برای ایجاد گرافیک تعاملی یا نمونه اولیه وب سایت و همچنین رابط کاربری برای برنامه ها و بازی ها مورد استفاده قرارمی گیرد. این نرم افزار برای طراحان گرافیک با تجربه و علاقمندان به DIY برنامه ای ایده آل برای صفحات وب، برنامه های کاربردی تلفن همراه یا هر چیزی که از یک صفحه نمایش لمسی استفاده می کند دارای ابزار و ویژگی های شگفت انگیز جدید می باشد. با استفاده از این نرم افزار کاربر می تواند یک یا چند راهنما در تصویر را در هر زمان قرار داده و از آن به عنوان یک ابزار بصری استفاده کند. به عنوان مثال یک راهنما زمانی مفید است که یک تکه متن با یک آیتم گرافیکی دیگر کنارهم قرار گیرد. علاوه بر این کاربر ممکن است قابلیت ضربه محکم و ناگهانی فایر ورک را فعال کند، که باعث ایجاد اشیاء، قطعات تصویر، متن یا لایه ها می شود.


آموزش آدوبی فایر ورک (Fireworks) - آموزش آدوبی فایر ورک (Fireworks)

با مشاهده آموزش آدوبی فایر ورک (Fireworks) شما میتوانید با استفاده از Fireworks CS6 طراحی های گرافیکی گوناگونی را برای وب سایت خود به وجود آورید. فصل های اولیه این دوره آموزشی، اصولی را در مورد چگونگی کار با رابط کاربری و ایجاد و سازماندهی اسناد توضیح میدهد. این بسته برای پوشش همه ویژگی های ضروری طراحی در Fireworks از طراحی خطوط و اشکال ساده تا استفاده از پرها، ومقادیر کدورت برای اشیا استفاده می کند. همچنین چگونگی حرکت، مقیاس، تبدیل متن، تصاویرهمچنین ایجاد نمادها، استفاده از راهنماها و ادغام CSS و jQuery Mobile را برای شما پوشش می دهد.

آموزش آدوبی فایر ورک (Fireworks) - آموزش آدوبی فایر ورک (Fireworks)

دوره آموزش آدوبی فایر ورک (Fireworks) با نشان دادن چگونگی تنظیم رابط کاربری Fireworks فضای کاری شما را با شبکه ها و قالب ها سازماندهی خواهد کرد. شما می توانید وب سایت ها را در فایرورک با روش های مختلف، لایه ها، صفحات چندگانه و انواع مختلف نمادها، سازماندهی کنید تا بتوانید عناصر و ارتباطات ساختمانی را در قالب های خود استفاده کنید. شما حتی می توانید صفحات خود را پیش نمایش کنید و قابلیتی را درPDF یا به عنوان وب سایت قابل کلیک صادر کنید بنابراین مشتریان شما می توانند به سرعت نمونه های اولیه خود را بهبود بخشیده یا شما می توانید سریعتر آنها را کد گذاری کنید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه