حجم فایل: 7055MB نوع : قیمتی قیمت: 331,000 ریال افزودن به سبد خرید


آشپزی هایلا 2

آشپزی هایلا 2

آشپزی هایلا 2 با آموزش بیش از 100 غذای متنوع دیگر، ادامه آموزش آشپزی با Hilah می باشد. در پکیج آموزش هایلا 2، استاد این دوره آموزشی به نام Hilah، به توضیح و پخت دستور دسرهایی از جمله پودینگ موز، ترافل شکلات، تارت میوه ای و ... می پردازد. این پکیج مشابه پکیج قبل دارای زیرنویس فارسی و هم چنین فایلی جهت توضیح مواد لازم و میزان مورد نیاز برای هر دستور غذایی جهت یادگیری و فهم کامل  شما کاربران محترم می باشد. پکیج آشپزی هایلا 2 حاوی دستور تهیه 10 نوع سالاد جدید مانند سالاد سزار، سالاد سیب زمینی، سالاد خیار و ... است که به شما تنوع زیادی در انتخاب می دهد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64805&key=cooking' target='_blank' title='آشپزی' >آشپزی</a> Hilah 2 1

آشپزی هایلا 2 - آشپزی هایلا 2

اگر علاقه زیادی به یادگیری دستور غذاهای جدید و متنوع دارید، ما به شما پکیج های آشپزی هایلا 2 را پیشنهاد می کنیم. آشپزی Hilah 2 به توضیح چند دستور تهیه و پخت ساندویچ و سوپ جدید و متنوع می پردازد. از جمله ساندویچ و سوپ پکیج آشپزی Hilah 2 می توان به ساندویچ پنیر کبابی، مرغ کبابی، برگر Serrano تند و سوپ سیب زمینی، سوپ مرغ و آبگوشت سبزیجات اشاره نمود. لازم به ذکر است که این پکیج دارای دستور پخت غذاهایی برای کودکان شما نیز بوده که این غذاها شامل پنکیک موز، Risotto، بیسکوئیت سیب زمینی شیرین و ... می باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید پکیج آشپزی هایلا 2 دارای دستور پخت 10 نوع نان و شیرینی جات نیز است که به توضیح و پخت نان بدون خمیر، کلوچه زغال اخته، نان ذرت و ... می پردازد. 

آشپزی هایلا 2 آشپزی هایلا 2

اگر به غذاهای دریایی علاقه زیادی دارید، پکیج آشپزی هایلا 2 می تواند به شما دستور پخت چند نوع غذای دریایی مختلف از جمله ماهی Gefilte، Paella، میگو بوفالو، میگو Diablo و ... را به طور کامل و مرحله به مرحله آموزش می دهد. لازم است بدانید که پکیج آشپزی Hilah 2 حاوی دستور تهیه غذاهای بسیار و متنوعی برای افراد گیاهخوار نیز می باشد. پکیج آشپزی هایلا 2 دارای دستور پخت غذاهای متنوع دیگری هم است که شما با خریداری این پکیج و یادگیری آنان می توانید مهمانان خود را شگفت زده کنید.

آشپزی هایلا 2


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64805&key=cooking' target='_blank' title='آشپزی' >آشپزی</a> Hilah 2 1


حتی اگر علاقه ای به آشپزی ندارید، پکیج آشپزی هایلا 2 به دلیل آموزش پر انرژی استاد آن به نام Hilah می تواند علاقه ای در شما ایجاد نماید زیرا وی برای بینندگان این پکیج، آشپزی را آسان و جذاب جلوه می دهد تا دیگر هرگز از آشپزی کردن خسته نشوند. 
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش آشپزی بین المللی
  2. آموزش دستور پخت غذا با هایلا