حجم فایل: 7055MB نوع : قیمتی قیمت: 331,000 ریال افزودن به سبد خرید


آشپزی هایلا 2

آشپزی هایلا 2

آشپزی هایلا 2 با آموزش بیش از 100 غذای متنوع دیگر، ادامه آموزش آشپزی با Hilah می باشد. در مجموعه آشپزی هایلا 2، استاد این دوره آموزشی به نام Hilah، به توضیح و پخت دستور دسرهایی از جمله پودینگ موز، ترافل شکلات، تارت میوه ای و ... می پردازد. این مجموعه مشابه مجموعه قبل دارای زیرنویس فارسی و همچنین فایلی جهت توضیح مواد لازم و میزان مورد نیاز برای هر دستور غذایی جهت یادگیری و فهم کامل شما کاربران محترم می باشد. مجموعه آشپزی هایلا 2 حاوی دستور تهیه 10 نوع سالاد جدید مانند سالاد سزار، سالاد سیب زمینی، سالاد خیار و ... است که به شما تنوع زیادی در انتخاب می دهد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64805&key=cooking' target='_blank' title='آشپزی' >آشپزی</a> Hilah 2 1

آشپزی هایلا 2 - آشپزی هایلا 2

اگر علاقه زیادی به یادگیری دستور غذاهای جدید و متنوع دارید، ما به شما مجموعه آشپزی هایلا 2 را پیشنهاد می کنیم. آشپزی Hilah 2 به توضیح چند دستور تهیه و پخت ساندویچ و سوپ جدید و متنوع می پردازد. از جمله ساندویچ و سوپ مجموعه آشپزی Hilah 2 می توان به ساندویچ پنیر کبابی، مرغ کبابی، برگر Serrano تند و سوپ سیب زمینی، سوپ مرغ و آبگوشت سبزیجات اشاره نمود. لازم به ذکر است که این مجموعه دارای دستور پخت غذاهایی برای کودکان شما نیز بوده که این غذاها شامل پنکیک موز، Risotto، بیسکوئیت سیب زمینی شیرین و ... می باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید مجموعه آشپزی هایلا 2 دارای دستور پخت 10 نوع نان و شیرینی جات نیز است که به توضیح و پخت نان بدون خمیر، کلوچه زغال اخته، نان ذرت و ... می پردازد. 

آشپزی هایلا 2 آشپزی هایلا 2

اگر به غذاهای دریایی علاقه زیادی دارید، مجموعه آشپزی هایلا 2 می تواند به شما دستور پخت چند نوع غذای دریایی مختلف از جمله ماهی Gefilte، Paella، میگو بوفالو، میگو Diablo و ... را به طور کامل و مرحله به مرحله آموزش می دهد. لازم است بدانید که  مجموعه آشپزی Hilah 2 حاوی دستور تهیه غذاهای بسیار و متنوعی برای افراد گیاهخوار نیز می باشد. مجموعه آشپزی هایلا 2 دارای دستور پخت غذاهای متنوع دیگری هم است که شما با خریداری این مجموعه و یادگیری آنان می توانید مهمانان خود را شگفت زده کنید.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64805&key=cooking' target='_blank' title='آشپزی' >آشپزی</a> Hilah 2 1










آشپزی هایلا 2

حتی اگر علاقه ای به آشپزی ندارید، مجموعه آشپزی هایلا 2 به دلیل آموزش پر انرژی استاد آن به نام Hilah می تواند علاقه ای در شما ایجاد نماید زیرا وی برای بینندگان این مجموعه، آشپزی را آسان و جذاب جلوه می دهد تا دیگر هرگز از آشپزی کردن خسته نشوند. 




ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش دستور پخت غذا با هایلا
  2. آموزش آشپزی بین المللی